Mortal Kombat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mortal Kombat

Arada mame emulator'da Mortal Kombat ve benzeri nostaljik oyunları oynarım. Yeni dönem Mortal Kombat oyunlarından da 9 ve 10'u oynamışlığım var. 9'u bir ayrı severim. 11'i oynama şansım olmadı lakin youtube videolarını izledim o da çok iyi gibi. Şimdi de filmi indiriyorum bakalım nasıl çıkacak. Açılış sahnesini çok beğendim. Filmin geri kalanını da merak ettim açıkçası. Ben bu oyun serisinde daima ağır Sub-Zerocu olmuşumdur onu da belirteyim lakin Scorpion'u oynayan japon aktörü, The Last Samurai filminden beri çok severim.

Arada mame emulator'da Mortal Kombat ve benzeri nostaljik oyunları oynarım. Yeni dönem Mortal Kombat oyunlarından da 9 ve 10'u oynamışlığım var. 9'u bir ayrı severim. 11'i oynama şansım olmadı lakin youtube videolarını izledim o da çok iyi gibi. Şimdi de filmi indiriyorum bakalım nasıl çıkacak. Açılış sahnesini çok beğendim. Filmin geri kalanını da merak ettim açıkçası. Ben bu oyun serisinde daima ağır Sub-Zerocu olmuşumdur onu da belirteyim lakin Scorpion'u oynayan japon aktörü, The Last Samurai filminden beri çok severim.
Sub zero bu filmde daha fazla önce çıkmış zaten fragmanlardan

Kötü rolüne daha çok yakıştırmışlar burda sub zero'yu

Sub zero bu filmde daha fazla önce çıkmış zaten fragmanlardan

Kötü rolüne daha çok yakıştırmışlar burda sub zero'yu
Evet bence de tam bir villian olmuş beğendim. Lakin Sub-Zero'nun klanı da Scorpion gibi Japon klanı değil miydi? Niye Çinli yaptılar Sub-Zero'yu? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum veya yanlış biliyorum? Buz gibi soğurum Sub-Zero'dan vallahi hele bir de Covid belasından sonra acımam.

11 çok iyi Erman. 90’lardan beri tüm versiyonları oynadım. 11 çok gerçekçi grafiklere sahip ve geriliyorsun oynarken. Bende alacağım bu sıralar. Bir ara 2 hafta deneme vermişti psplus geçen sene sanırım acayip güzeldi online mode’da çok eğlenmiştim.

Evet bence de tam bir villian olmuş beğendim. Lakin Sub-Zero'nun klanı da Scorpion gibi Japon klanı değil miydi? Niye Çinli yaptılar Sub-Zero'yu? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum veya yanlış biliyorum? Buz gibi soğurum Sub-Zero'dan vallahi hele bir de Covid belasından sonra acımam.
Bir ara yapacakları filmde japondu ikisi de sanırım, fragmanı tutmasına rağmen gösterime girmemişti hatta

Genel hikaye aynı amaufak değişiklikler yapıyolar yönetmenin yapısına göre

11 çok iyi Erman. 90’lardan beri tüm versiyonları oynadım. 11 çok gerçekçi grafiklere sahip ve geriliyorsun oynarken. Bende alacağım bu sıralar. Bir ara 2 hafta deneme vermişti psplus geçen sene sanırım acayip güzeldi online mode’da çok eğlenmiştim.
Aynen onu çok rahat görüyorsun Emrah lakin benim makine kaldırır mı bilmiyorum yeni dönem oyunu olduğu için donanım yetmeyebilir. O yüzden şu ana kadar zaten ben de çalışmaz diye hiç almayı düşünmedim. Eklentileri bile çok güzel arada görüyorum. 90'larda yapılan ilk filmde Shang Tsung'ı oynayan aktör olan Cary-Hiroyuki Tagawa modu gelmişti bir ara yalnış hatırlamıyorsam. Slyvester ve Arnold reyizler de Rambo ve Terminatör olarak katıldılar sanırım daha sonra. Bunlar çok hoşuma gitmişti ama dediğim gibi oynayamadım henüz. 11'i oynamayı ben de çok istiyorum.

Sub Zero yarı Çinmiş....Mortal Kombat Wiki'de okudum bende....Lin Kuei Klanda bir Çin klanı...aslında isimlerinden anlanır zaten...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Üst Alt