Morutan'ın Maliyeti Açıklandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Morutan'ın Maliyeti Açıklandı

Çok mantıklı rakamlar, 5 ten fazla kesinlikle vermemeliyiz yazmıştım hep, içime sindi bu rakamlar.8 verelim 10 verelim diyen renkdaşlar iyi baksın bu rakamlara, kazık yemek bazen çok kolay.

hakikaten bi manyakla muhattabımız diye düşündürdü bu rakamlar. kafayı sıyırmışken varsa elinde 2-3 tane iyi herif onlara da teklfi götürelim.

Çok mantıklı rakamlar, 5 ten fazla kesinlikle vermemeliyiz yazmıştım hep, içime sindi bu rakamlar.8 verelim 10 verelim diyen renkdaşlar iyi baksın bu rakamlara, kazık yemek bazen çok kolay.
Moruţan'ın Portekiz pasaportu olsa ve misal Brezilya yahut Portekiz Ligi'nde oynasa kapı +15 den açılırdı.

Rumen pazarı güzel ve ucuz bir pazar

Doğu Avrupa + Balkan pazarı biçim için ideal Pazar.

İyi rakam olmuş
Tek düşündüren tarafı yarın öbür gün gitmek isterse bizde de oynamama falan yapar mı

Neyse devre arası 5’e satsak, farkı da 2 yıl faize yatır :)

Başkan aynı bizim istediğimiz şekilde hareket ediyor nerde frene basacağını çok iyi biliyor şimdiye kadar, eski yönetim olsaydı şuan en az 5 kağıt fazla bonservis ödemiştik.

Galatasaray Sportif A.Ş., profesyonel futbolcu Olimpiu Vasile Moruţan transferi konusunda 5 yıllık anlaşmaya varıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirdi.

Galatasaray Sportif A.Ş. konu ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na şu açıklamayı yaptı:

“25.04.1999 doğum tarihli Profesyonel Futbolcu Olimpiu Vasile Morutan'ın transferi konusunda FCSB ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski Kulübüne 3.500.000 Euro tutarında transfer bedeli ödenecektir. Transfer bedeli ödemesi üç yıla yayılmış bir ödeme planı doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

Futbolcuyla 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 5 yıllık anlaşma imzalanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”
Becali ye Girdi becali.jpg

Üst Alt