Morutan'ın Maliyeti Açıklandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Morutan'ın Maliyeti Açıklandı

Tamamıyla Morutan son haftalar bilerek oynamadı satılmak için. Forumda çok gömdük son maçlardaki oyununa hadi bakalım.

Şampiyon olmadıktan sonra genci yaşlısı fark etmez bahane yok. Her alınan genç 10 yıl kesintisiz katkı veriyor sanki. Burası bjk değil mutlak başarı odaklı olmak zorundayız.
Başarı dediğin ne ıyi güzel oyun mu? 1.lik mı ?

Sırf bu yüzden bu ülke futbolu gelişmiyor arkadaş anlayın birşeyler değiştiriyoruz acılı olacak sonu kalıcı ve güzel olacak az sabretmek zorundasın zaten sabretmesende önemli değil yönetim inşallah taraftarı hiç dinlemez çizgisinden vazgeçmez .

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başarı dediğin ne ıyi güzel oyun mu? 1.lik mı ?

Sırf bu yüzden bu ülke futbolu gelişmiyor arkadaş anlayın birşeyler değiştiriyoruz acılı olacak sonu kalıcı ve güzel olacak az sabretmek zorundasın zaten sabretmesende önemli değil yönetim inşallah taraftarı hiç dinlemez çizgisinden vazgeçmez .

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başarı dediğim şampiyonluk. 3 sene şampiyon olunmasın görürüm ben sabırcıları. Hem iyi, potansiyelli kadro kuracaksın hem de şampiyon olacaksın. Burası Galatasaray beklentiyi yüksek tutmak zorundayız.

3.5 milyon çok iyi iş.... 3 yıl ödemeli olması çok çok daha büyük iş. Bu ghezzal denen adamın yıllık ücreti ne kadardı?

Taraftar baskısı olmayınca çok güzel transferler yapabiliyoruz. Morutan yerine biraz az bilinen bir isim olsaydı taraftar rakama bakmadan alınması için gece gündüz zorlayacaktı yönetimi.

Üst Alt