Morutan'ın Maliyeti Açıklandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Morutan'ın Maliyeti Açıklandı

Bu oyuncuyu 15-20 arası bir rakkama satacağımızı hisseden tek ben değilim değil mi..

AMIN

becali.gif

3.5 cok iyi vallah!

zamaninda 8-10 Mio muhabbeti geciyordu
Ekonomisi bizden büyük olmayan takimlardan genc oyuncular almaya devam etmeliyiz.

Düsük garanti ücret
Nispeten yüksek bonservis

Dogru transfer stratejisi budur. Bonservisini bedavaya versen almiyorlar yüksek ücreti olan bitikleri ;)

Nelsson'u aldiktan sonra Kopenhag'a belki zorla 3 milyonluk teklif yaptirdik Morutan icin. Adam 10 isterken morali yerle bir oldu ve satti.

Diagne'nin açıklandığı video'da spikerin ağzı tetteh diyordu üzerine montajlamışlardı. Ellerindeki tüm parayı gömüp de alamadıklarını hatırlıyorum.
Yok yahu vermedik işte. 9u bile vermedik.

O dönem Tetteh 11 oynayıp gol atıyordu ve devre arasıydı, Prag da çok haksız sayılmaz.

Diagne'nin alınma sebebi D'avila garanti verdi satarım diye ama yazın Ortadoğu'da transfer yasağı ve soruşturma açıldı.

Sonra yedek kalınca Malatya 4 kağıt opsiyonla aldı, düşüremeyince yarısını aldılar diye biliyorum ben.

Moruţan'ın Portekiz pasaportu olsa ve misal Brezilya yahut Portekiz Ligi'nde oynasa kapı +15 den açılırdı.

Rumen pazarı güzel ve ucuz bir pazar

Doğu Avrupa + Balkan pazarı biçim için ideal Pazar.
dogru kuzey avrupa yetenkler fahis para vermesen gelmezler. ama balkan yetenkler türkiye liginde oynamayi sever. bence bizim artik daha cok hirvat ligini takip edelim her sene ordan muhakak 3-4 yildiz adayi yetenek cikiyor

Yok yahu vermedik işte. 9u bile vermedik.

O dönem Tetteh 11 oynayıp gol atıyordu ve devre arasıydı, Prag da çok haksız sayılmaz.

Diagne'nin alınma sebebi D'avila garanti verdi satarım diye ama yazın Ortadoğu'da transfer yasağı ve soruşturma açıldı.

Sonra yedek kalınca Malatya 4 kağıt opsiyonla aldı, düşüremeyince yarısını aldılar diye biliyorum ben.

Ya zaten vermeseler o para bir sonraki transfer döneminde kullanılamıyordu. Videosunu bile hazırladıkları adamı yüksek paralara alamadılar işte. Sonra tecrübe edindiler Falcao'da istekleri ikiletmediler

Ya zaten vermeseler o para bir sonraki transfer döneminde kullanılamıyordu. Videosunu bile hazırladıkları adamı yüksek paralara alamadılar işte. Sonra tecrübe edindiler Falcao'da istekleri ikiletmediler
Tamam da 9 versek alırdık kastım o.

Diagne'ye 10 vermeyi tercih ettiler onun yerine.

1 Ocakta istesen Tetteh 5-7 arasına biterdi.

20 Ocakta biz hala Alan-Pato peşindeydik.

Üst Alt