Mourinho mu Guardiola mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho mu Guardiola mı?

Su an ikisinde oynattigi futbolu begenmiyorum, birisi asiri defansif oynuyor digeri asiri top sevdali, ayni Barcelona dönemi gibi Bayern top ile sut bile cekmek istemiyor... Heyneckes in bayerini cok daha effektif di.

Guardiola zaten dünyanin en iyi kulüplerde kupa kazanmiş biri, Mourinho ise Porto ve Inter gibi kulüplerle CLi kazandi ve geldigi her yerde başari elde etti.

Elbette Mourinho.

peki chealsea ve madrid ile kazanamamasi nedeni nedir ¿

nispeten buyuk takimlarda motivasyon sorunu mu cekiyor ,veya oyuncusunu finale hazirlayamiyor¿

pep barcadan ayrilirken doymusluk var takimda daha zaptedemiyorum diyerek ayrilmisti.

olayin bu yonune bakmak lazim

Adam 8 kez ŞL çeyrek finali oynamış 8'ini de kazanmış.. Tam bir winner.. Porto-İnter-Chelsea le 3 kez Şl şampiyonluğu aldı ve bu takımların hiçbiri şimdinin Barca-Bayern-Real gibi takımlarından değildi... Benim gördüğüm en iyi,en başarılı teknik direktördür kendisi bunu da farklı takımlarla defalarca ispatladı..

Guardiola ise Barca saltanatıyla namına nam kattı..Ama unutmayın bizim yaka paça yolladığımız Riijkard bile o Barcayla büyük başarılar kazanmıştı..Ayrıca Pep o dönemki dünyanın en iyi takımı olan Barcadan sonra şu an dünyanın en iyisi olan Bayerne geldi..Adam her dönem dünyanın en iyi takımını çalıştırdı biraz alt seviyelerde kendini göstermiş değil..

o ne zaman oldu ¿

Chelsea ile hic CL alamadi, üstüne Chelsea ile Manchester City den berbat bir butce vardi, adam her istedigini almisti. Kötü demek istemiyorum, ama para ile hersey olmuyor, yoksa Real Madrid en zor her ikinci sezon CL Kupasini almalidir, okadar manyak para harciyorlar... Her sene Sampion oluyorlar mi ? oda degil.

Chelsea ile hic CL alamadi, üstüne Chelsea ile Manchester City den berbat bir butce vardi, adam her istedigini almisti. Kötü demek istemiyorum, ama para ile hersey olmuyor, yoksa Real Madrid en zor her ikinci sezon CL Kupasini almalidir, okadar manyak para harciyorlar... Her sene Sampion oluyorlar mi ? oda degil.

inter doneminde kume dustu zaten dogru onu soyleme

Arkadaşlarında dediği gibi yaptığı işleri inkar etmiyorum ama Guardiola hep hazıra kondu yani onu daha kendi kurduğu bir takımla görmedik. Ama Morinho ve Kroop gibi isimler sıfırdan aldıkları takımları belirli bir seviyeye getirdi.

cevap kesinlikle Morinho

peki chealsea ve madrid ile kazanamamasi nedeni nedir ¿

nispeten buyuk takimlarda motivasyon sorunu mu cekiyor ,veya oyuncusunu finale hazirlayamiyor¿

pep barcadan ayrilirken doymusluk var takimda daha zaptedemiyorum diyerek ayrilmisti.

olayin bu yonune bakmak lazim

Nedenleri farkli, sonuçta futbol bir oyun.

Chelsea'yi ilk sezonda izlemedim, ama Madridde neden finale gidemedi çok belliydi;

1. sezon; rakip tarihdeki en iyi barcelona takimiydi

2nci sezon; penaltide sanssizlik

3ncu sezon; takimin kilit isimler Mourinhoya karsiydi

Nedenleri farkli, sonuçta futbol bir oyun.

Chelsea'yi ilk sezonda izlemedim, ama Madridde neden finale gidemedi çok belliydi;

1. sezon; rakip tarihdeki en iyi barcelona takimiydi

2nci sezon; penaltide sanssizlik

3ncu sezon; takimin kilit isimler Mourinhoya karsiydi

Iste ikiside kotu degil ikisininde belirli ozellikleri olan td ler bu kadar basit

GP83COD.jpg

Inanilmaz bir istatistik, adam 14 sezonda 6 degisik kuluple 457 lig macinda 1-0 one gectigi yalnizca 9 mac, ilk yariyi onde bitirdigi yalnizca 3 mac kaybetmis.

Adam 8 kez ŞL çeyrek finali oynamış 8'ini de kazanmış.. Tam bir winner.. Porto-İnter-Chelsea le 3 kez Şl şampiyonluğu aldı ve bu takımların hiçbiri şimdinin Barca-Bayern-Real gibi takımlarından değildi... Benim gördüğüm en iyi,en başarılı teknik direktördür kendisi bunu da farklı takımlarla defalarca ispatladı..

Guardiola ise Barca saltanatıyla namına nam kattı..Ama unutmayın bizim yaka paça yolladığımız Riijkard bile o Barcayla büyük başarılar kazanmıştı..Ayrıca Pep o dönemki dünyanın en iyi takımı olan Barcadan sonra şu an dünyanın en iyisi olan Bayerne geldi..Adam her dönem dünyanın en iyi takımını çalıştırdı biraz alt seviyelerde kendini göstermiş değil..

eminmisin?

Üst Alt