Mr. Robot - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mr. Robot

Benim için ciddi bir spoiler olmuştu ama bu ihtimal ortadan kalktığına göre tartışabiliriz.

Bazı seyirciler fsociety kurucusu herifin aslında elliot'un zihninde canlandırdığı bir karakter olduğunu ve kendisinin şizofren olduğunu iddia etmişlerdi.Gerçekten de baktığınızda bu ikili dışında diğerleri ile direk diyaloga girmiyordu gözlüklü hacker amcamız.

Senaristler gelen yorumlara nispet olurcasına son bölümde iki ayrı sahnede diğer ekip elemanları ile başbaşa diyalog eklemişler böylece de bu teori çürümüş oldu.Oysa ki hapishane bölümünde merdivende ikilem yaşarken ben kesin elliot şizofren demiştim.

Son bölümde neler oldu lan

Shutter Island/Fight Club tarz mindfuck bölümü olmus
böyle birşey çıkacağını tahmin ediyordum.

spoiler'a aman dikkat açmayın sakın !

bir önceki bölüme kadar şizorfren olduğunu tahmin ediyordum yani ekibin başındaki gözlüklü adamı hayal dünyasında yarattığını..
ama senaristler önceki bölümde bunu iki ayrı sahne ile çürüttüler.Babası olabileceği konuşuluyordu bunu da tahmin ediyordum ama bir anlam verememiştim yani öyle olsa en yakın arkadaşı sarışın ile diyalogları biraz garip kaçıyordu.

derken son bölüm bale sahnesi ile başladı ve epey kafa karışıklığı yarattı.Senaristler resmen dalga geçer gibi kopuk bir başangıç yaptılar.Ama sonunda vay anasını dedirten bir sahne ile güzel bağladılar.

yalnız bunlar ailecek çatlak.babası neden itti çocugu aşağıya acaba hatırlasın diye mi?

böyle birşey çıkacağını tahmin ediyordum.

spoiler'a aman dikkat açmayın sakın !

bir önceki bölüme kadar şizorfren olduğunu tahmin ediyordum yani ekibin başındaki gözlüklü adamı hayal dünyasında yarattığını..
ama senaristler önceki bölümde bunu iki ayrı sahne ile çürüttüler.Babası olabileceği konuşuluyordu bunu da tahmin ediyordum ama bir anlam verememiştim yani öyle olsa en yakın arkadaşı sarışın ile diyalogları biraz garip kaçıyordu.

derken son bölüm bale sahnesi ile başladı ve epey kafa karışıklığı yarattı.Senaristler resmen dalga geçer gibi kopuk bir başangıç yaptılar.Ama sonunda vay anasını dedirten bir sahne ile güzel bağladılar.

yalnız bunlar ailecek çatlak.babası neden itti çocugu aşağıya acaba hatırlasın diye mi?

:ka21:

Babasi manyagin teki ama babasi olmasi o kadar tuhaf degil bence, son bölümdeki olaylari incelersen. Mesela adam agir hastayken herkes tarafindan birakildigini zannediyordu sonra babasini, yani Mr Robot, orada gördük.

Benim daha tuhaf buldugum karakter o Iskandinav biseksüel kisi. Adam apuk sapuk isler çeviriyor, sürekli yabanci dil konusuyor, adamla yatiyor, Elliotla bir kaç kez görüsüp duruyor, insanlari para öderek dövüyor. Son olarak da kadini öldürdü.

Mr. Robot ile o kisiyle arasindaki iliskiyi de bir türlü çözemedim.

Son düzenleme:
:ka21:

Babasi manyagin teki ama babasi olmasi o kadar tuhaf degil bence, son bölümdeki olaylari incelersen. Mesela adam agir hastayken herkes tarafindan birakildigini zannediyordu sonra babasini, yani Mr Robot, orada gördük.

Benim daha tuhaf buldugum karakter o Iskandinav biseksüel kisi. Adam apuk sapuk isler çeviriyor, sürekli yabanci dil konusuyor, adamla yatiyor, Elliotla bir kaç kez görüsüp duruyor, insanlari para öderek dövüyor. Son olarak da kadini öldürdü.

Mr. Robot ile o kisiyle arasindaki iliskiyi de bir türlü çözemedim.
bakalım kotorabilecekler mi..Açıkçası bu tempoyla ilerlerse daha ilk sezondan sağlam diziler arasına ismini yazdıracak..Millet daha ergen dizisi diyedursun.

Benim daha çok ilgi çektigim karakter o Iskandinav herif.

O da amcaoglu çikmasin :D
Bence elliot'a yalan söylüyorlar ama şirketi devirmek değil ele geçirmek.Babası arkasından piş işler çeviriyor olabilir.İskandinav da hısr küpü resmen , şirketin başına geçmeden durmayacak.Benim asıl ilgimi çeken karakter onun karısı.Bu kadar mı soğukkanlı , şeytan bir hatun olabilir..

son bölüm ne kadar iyi olabilecekse o kadar iyi olmuş

elliotun babasının mr.robot olduğu belliydi ama darlene'in kız kardeşi çıkmasına aşırı şaşırdım

bence ana mesele bu hikayenin nekadari gercek, nekadari sirf elliotun kafasinda canlaniyor, belki cogu anakarekter sirf elliotun kafasinda yasiyordur, shutter islandi bilen nedemek istedigimi anlar, belki elliton babasinin ölümünden sonra kafayi yemis olabilir ve bundan dolayi akil hastanesinde yatiyordur ve ordaki görevliler veya yatanlar bu hikayenin bir parcasi olmus durumda , cok karisik bir dizi.

Son bölümde resmen tereciye tere sattılar..Yani tahmin ettiğimiz şeyi önce çürütüyormuş gibi yapıp sonra yüzümüze vurdular.İlginç bir deneyimdi.Ancak ben hala 2 bölüm öncesinde kaldım.Babası ile zenci uzun herif ve kız kardeşinin yalnız kaldığı bölüm.

Dizi bildiğin Fight Club'a sardı .Başından beri mr robot kendisiymiş meğerse yani sadece şizofren değil aynı zamanda çift kişilikli.O diyaloglar en başından beri hep elliot ile diğerleri arasında geçmiş..
Dizin sonunda "Where is my Mind?" göndermesini yakalayanlar hi fıve ! :) Çok duygulandım lan o sahnede.Yıllar öncesine gittim.En sevdiğim şarkıdır ve hep öyle kalacaktır :hat:

Son bölümde resmen tereciye tere sattılar..Yani tahmin ettiğimiz şeyi önce çürütüyormuş gibi yapıp sonra yüzümüze vurdular.İlginç bir deneyimdi.Ancak ben hala 2 bölüm öncesinde kaldım.Babası ile zenci uzun herif ve kız kardeşinin yalnız kaldığı bölüm.

Dizi bildiğin Fight Club'a sardı .Başından beri mr robot kendisiymiş meğerse yani sadece şizofren değil aynı zamanda çift kişilikli.O diyaloglar en başından beri hep elliot ile diğerleri arasında geçmiş..
Dizin sonunda "Where is my Mind?" göndermesini yakalayanlar hi fıve ! :) Çok duygulandım lan o sahnede.Yıllar öncesine gittim.En sevdiğim şarkıdır ve hep öyle kalacaktır :hat:

2 saattir where is my mind dinliyorum sağolsunlar :D

Üst Alt