Mr. Robot - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mr. Robot

giphy.gif

2.sezon birinci sezondan daha iyi

Sam Esmail adamdır

Son bölümün son 10.dk sı ve finali müthiş idi.Hele o sayaç sıfırlandıktan sonra müthiş bir keyf oluştu

Yarına yeni bölüm çıkmış olacak heyecanla bekliyoruz

2.sezon birinci sezondan daha iyi

Sam Esmail adamdır

Son bölümün son 10.dk sı ve finali müthiş idi.Hele o sayaç sıfırlandıktan sonra müthiş bir keyf oluştu

Yarına yeni bölüm çıkmış olacak heyecanla bekliyoruz

haftaya 100. kez OZ'a başlasammı acaba diye sorup alakasız bi diziye başlayarak dalya dersin artık reis

2 sezonu da izledim ama tam olarak olayın ne oduğunu çözemedim.dizi aşırı ağır ilerliyor ve konu tamamen çorba kıvamında

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Çok acayip bir dizi.

Henüz izlememiş olanlar için tavsiyem yabancı diliniz yoksa dublajlı versiyona yönelmeniz çünkü dizi gereğinden fazla dikkat kesilmenizi bir nevi farkındalık yaratmanızı istiyor. (Bokunu çıkarmışlar)

Buna benzer diziler varsa yeşillendirin r'taşlar. Dizi olayına yabancıyım.

Çok acayip bir dizi.

Henüz izlememiş olanlar için tavsiyem yabancı diliniz yoksa dublajlı versiyona yönelmeniz çünkü dizi gereğinden fazla dikkat kesilmenizi bir nevi farkındalık yaratmanızı istiyor. (Bokunu çıkarmışlar)

Buna benzer diziler varsa yeşillendirin r'taşlar. Dizi olayına yabancıyım.

Aysaldash son zamanlar Westworld diye dizi başlıyor bende dün başladım baya hoşuma gitti

Ex Machina/Kovboy karışımı

Tavsiye ederim

Aysaldash son zamanlar Westworld diye dizi başlıyor bende dün başladım baya hoşuma gitti

Ex Machina/Kovboy karışımı

Tavsiye ederim

Terimdash önerilerini listeye aldım Eyvallah.

Bu arada Mr Robot 3. Sezon onayını almış. Hatta 4 ve 5. Sezon içinde hazırlıklar tamamlanmak üzere gibi haberler okudum. Doğruysa eğer umarım senaristin elinde sağlam senaryo vardır aksi durumda işlediği konu itibariyle sıradanlaşır. (hiç istemem böyle bir şeyi.)

izlemeyen Spoilerdeki soruya bakmasın.

Finalde Elliot vurulduğunda Rüyada mıydı Sence.

Son düzenleme:
Terimdash önerilerini listeye aldım Eyvallah.

Bu arada Mr Robot 3. Sezon onayını almış. Hatta 4 ve 5. Sezon içinde hazırlıklar tamamlanmak üzere gibi haberler okudum. Doğruysa eğer umarım senaristin elinde sağlam senaryo vardır aksi durumda işlediği konu itibariyle sıradanlaşır. (hiç istemem böyle bir şeyi.)

izlemeyen Spoilerdeki soruya bakmasın.

Finalde Elliot vurulduğunda Rüyada mıydı Sence.

Güzel dizi, ama ikinci sezonun ilk bölümleri o kadar kaliteli değildi.

Tyler geldikten beri yaşadığı herşey gerçekti bence.

Karısı fena dövüldü : (

Son düzenleme:
Memento etkisi olusturmaya basladi iyice yaw

Olaylari cozemedigim andan sonra bozdu

Ne zaman cozememeye basladim acaba

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt