GSC Scout - # Muhammet Demir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Muhammet Demir

Cevap: Muhammet Demir

Bu genç yeteneklerle ismimiz hep geçiyor ama, bir türlü alamıyoruz. Sonra bunu nasıl alamadık falan diye söyleniyoruz. Bağıra bağıra giden genç yeteneklerden biri..

Benim gözdelerim Alper Potuk ve Hasan Ali Kaldırım, umarım bu 2 oyuncuyu kadromuza katabiliriz.

Bugün yine iyi oynadı.3 tane net kafa vuruşu vardı 1 tanesi gol oldu.

Boyu kısa olmasına rağmen iyi sıçraması ve zamanlaması sayesinde kafa toplarında baya etkili olmaya başladı daha da iyi olacaktır.

Bir Falcao'da biz çıkarılım, kesinlikle alınmalı.

ben bu adamı ümit milli takımlardada cok takip ettim. futbol zekası cok yüksek adam. bu adamı biz nasıl görmedik. biz türk oyunculara tu kaka olarak baktıgımız icin reyes gibi gözden düşmüş adamda bize yıldız geliyor.

Ahmet Arı gibi gereksiz bir adamla kafa kafaya takasla alındı bu adam, Cem Sultan gibi hırbolarla uğraşacağımıza şu adamı cüzi bir bedele alsaydık ne kaybederdik?

Sıkıldım artık, şöyle adamları alalım alalım demekten, bir kere de görsünler yahu. Biz görüyoruz onlar nasıl göremiyor anlayamıyorum.

Gökhan Töre ve Muhammet Demir göz göre göre gitti. Ikisine teklif götürmek ne kadar zor olabilirdi ki? Biri bonservissiz, digeri ise 2 milyona rahatlikla alinabilecek bi adam.

ahmet arıyı ben begeniyordum salakça kırmızı kart görene kadar :( oyuncuyu ikna etsek sezon sonu sadece yetiştirme bedeli ödeyerek alabilirdik

teknik bi forvet.bizim 89lular vardı a 2de. erhanlar,eray fıratlar,harun temurlar falan. 2008 ya da 2009 du. ahmet arı oynuyodu antepte epey zorlamıştı. sağ kanatda da oynuyo ..yetenekli biri.

teknik bi forvet.bizim 89lular vardı a 2de. erhanlar,eray fıratlar,harun temurlar falan. 2008 ya da 2009 du. ahmet arı oynuyodu antepte epey zorlamıştı. sağ kanatda oynuyo ..yetenekli biri.

biliyorum herifi izledim bende .. ama kafa olarak tırt .. birşey olmayacak o adamdan. . ofansif sag oynar anca o herif

Üst Alt