Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık

Cevap: Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık

sercanı normalde istemezdim ama yabancı sınır oldugu icin almak lazım. barosuda verip podolskiyi alalım. muntaride geldi diyelim. oldu bitti. paket yapın bana bunları.:)

Hani dünya yıldızı diye nitelendirebileceğimiz transferler ? Daha bir tane bile almadik. Muntari yeni Barışımız olur. Riera'da yeni Kewell/Elano olur 60 dakikalık topçu. Riera'nın nesi yaratıcı. Bize karşı oynadı hatta hazırlık maçında hiç dikkat bile çekmedi. Yine yanlış transferler yapacağız gibi geliyor. Zaten yine geç kaldık. 3-4 milyona futbolcu arıyorsak Sarp tekrar takıma katılsın.

Hani dünya yıldızı diye nitelendirebileceğimiz transferler ? Daha bir tane bile almadik. Muntari yeni Barışımız olur. Riera'da yeni Kewell/Elano olur 60 dakikalık topçu. Riera'nın nesi yaratıcı. Bize karşı oynadı hatta hazırlık maçında hiç dikkat bile çekmedi. Yine yanlış transferler yapacağız gibi geliyor. Zaten yine geç kaldık. 3-4 milyona futbolcu arıyorsak Sarp tekrar takıma katılsın.

Muntari'nin 5 maçını izledinmi ki istemiyorsun?Birde Barış ile kıyaslıyorsun.Madem adamı tanımıyorsunuz.Transfermarkt dan bakın bonservis bedeli ne kadarmış diye.8 milyon euro!Lig 34+Play off 6+5 de Kupa maçı yapksak 45 maç yapar.45 maç üst üste Melo oynayabilecek mi zannediyorsunuz?Selçuk?Kart cezalısı olabilir,sakat olabilirler,yorgun olabilirler.Ee kim oynayacak Ayhan, sabri siz değilmisiniz Ayhan oyuna girince ıslıklayan?Muntariyi istemiyorsunuz.Daha geçen Cana'ya hayrandınız.Bu adam Cana'dan daha iyidir.Cana 'da teknik 0 dı.Bu adamın tekniğide Cana'ya göre çok iyidir.Kim gelecek zannediyorsunuz?Xavi mi?Busquets mi?Yoksa Khedira mı?

Muntari'nin 5 maçını izledinmi ki istemiyorsun?Birde Barış ile kıyaslıyorsun.Madem adamı tanımıyorsunuz.Transfermarkt dan bakın bonservis bedeli ne kadarmış diye.8 milyon euro!Lig 34+Play off 6+5 de Kupa maçı yapksak 45 maç yapar.45 maç üst üste Melo oynayabilecek mi zannediyorsunuz?Selçuk?Kart cezalısı olabilir,sakat olabilirler,yorgun olabilirler.Ee kim oynayacak Ayhan, sabri siz değilmisiniz Ayhan oyuna girince ıslıklayan?Muntariyi istemiyorsunuz.Daha geçen Cana'ya hayrandınız.Bu adam Cana'dan daha iyidir.Cana 'da teknik 0 dı.Bu adamın tekniğide Cana'ya göre çok iyidir.Kim gelecek zannediyorsunuz?Xavi mi?Busquets mi?Yoksa Khedira mı?

Khedira gelse eminim ki, ona da kazma diyenler cikar. :)

Ben Muntari'nin yerinde olsam gelmezdim Galatasaray'a. Bu taraftarın bir kısmı bir çok şeyi haketmiyor. Benim içinde problem yok zaten İsmail Güldüren'de oynasa giderim stada. Ama sadece en iyi oyuncular gelsin mantığı kötü bir mantık. Biz başarılarımızı böyle kazanmadık.

Ben Muntari'nin yerinde olsam gelmezdim Galatasaray'a. Bu taraftarın bir kısmı bir çok şeyi haketmiyor. Benim içinde problem yok zaten İsmail Güldüren'de oynasa giderim stada. Ama sadece en iyi oyuncular gelsin mantığı kötü bir mantık. Biz başarılarımızı böyle kazanmadık.

Galatasaraylılık...:yenieek:

Arkadaşlar hepinizin yorumlarınızı okudum.Hepimiz GS mizin bugüne kadar olan "son yıllardaki" başarısızlığından ötürü açız vede ne yapacağımızı bilemiyoruz.

Evet sadece Türkiye liginde oynayacağız ama sadece kendi ligimizdede oynasak takım hüviyetinde vede zevk verecek şekilde oynamalıyız.Bununda tek yolu pres yapan,ayağa oynayan vede en önemlisi gerçekten birbirini tanıyan anlayan adamlardan oluşacağına kesinlikle vede kesinlikle inanmalıyız Ve de en önemlisi bunların organizasyonunu,hiyerarşisini gerçekleştirecek tek adam var oda Sayın TErim'dir.Bu nedenledirki artık geçmişi,Ayhan'ı -Sabri'yi vs vs. konuşmaktansa takım olgusunu ve hüviyetini gerçekleştirebilecek oyuncuların takıma gelmesi vede Terimin onay vermiş olduğu oyuncuların iyi yönlerini görmeye çalışarak olaylara bakalım.

Şurada sadece 5 günümüz kaldı vede 5 gün içerisinde hem sol hem sağa kanata 2 oyuncu almamız gerekiyor.

Bu takımda zaten sabride Ayhanda Aydında sahaya çıksada sırıtacaklarından artık ,öyle birşeye ihtimal vermiyorum.Yok adam gibi çalışır idman yaparlar ve takıma ayak uydururlar eyvallah.Ama uydurmazlarsa zaten kendiliğinden diskalifiye olacaklar.

Umarım Terim hocam en iyisini düşünüyordur da bizde bu sene ,önceki senelerde olduğu gibi gerilmeden ,bıkmadan ,usanmadan 90 dak.takımımızı izleriz.Gerçi Barcelonanın maçlarını izledikten sonra başka maçları izlemek pek zevk vermiyor ama:))))

Aynen onada kazma diyen çıkar.Bunlarada oyuncu beğendirilmiyor.Beğenmedikleri bu adam İnter e 8,5 milyon Euro ya transfer olmuştu.Yok kardeşim bunlara Sarp,Barış,Culio,Pino iyi giderdi niye yönetim boşuna uğrasıyorki bunlara yaranılmaz!!!

Iki uzaktan sut atan, birazcik surati olan Pino super oyuncu yapildi. :) Ama adamin cok onemli eksikleri vardi.

Muntari'nin 5 maçını izledinmi ki istemiyorsun?Birde Barış ile kıyaslıyorsun.Madem adamı tanımıyorsunuz.Transfermarkt dan bakın bonservis bedeli ne kadarmış diye.8 milyon euro!Lig 34+Play off 6+5 de Kupa maçı yapksak 45 maç yapar.45 maç üst üste Melo oynayabilecek mi zannediyorsunuz?Selçuk?Kart cezalısı olabilir,sakat olabilirler,yorgun olabilirler.Ee kim oynayacak Ayhan, sabri siz değilmisiniz Ayhan oyuna girince ıslıklayan?Muntariyi istemiyorsunuz.Daha geçen Cana'ya hayrandınız.Bu adam Cana'dan daha iyidir.Cana 'da teknik 0 dı.Bu adamın tekniğide Cana'ya göre çok iyidir.Kim gelecek zannediyorsunuz?Xavi mi?Busquets mi?Yoksa Khedira mı?[/QUOTE] Emin ol Muntari'yi senden iyi tanırım öyle transfermarkt'a bakarak futbolcu hakkında bilgi sahibi olamaz. Kagawa 300.000 euro'ya geldi adamın şimdiki değerine bir bak istersen. Muntari tipik Afrikalı futbolcu. Ayrıca disiplin sorunuda var. Çok ağır kaldığı zamanlar oluyor. Bir kere bundan bir kaç sene önceki gibi değil. Adam yaratıcı değil, pas hataları fazla. Sadece yedek için bir opsiyon ama bu takıma sol bek, sol açık, ofansif orta saha, stoper, forvet hepsinden lazım. Bilip bilmeden konuşma. Yok 5 maçını izledinmi. Küçük çocukmuyuz. Tövbe tövbe.

Bonservissiz çok iyi..

Yıllık 2.5 milyon euro da harika.. Standart bir oyuncuya vereceğin parayı veriyorsun.

Bize bir zararı yok

Hayırlı olsun :)

arkadaslar emre okan suat üçlüsü varken adam gibi sağ acık sol acığmızmı vardı cok güçlü bi orta sahamz olacak tsl ıcın yeterde artar bıle gecmıs senelerde ofans gucluydude noldu yumuşack takımdık bol bol pozısyon verıyorduk

arkadaslar emre okan suat üçlüsü varken adam gibi sağ acık sol acığmızmı vardı cok güçlü bi orta sahamz olacak tsl ıcın yeterde artar bıle gecmıs senelerde ofans gucluydude noldu yumuşack takımdık bol bol pozısyon verıyorduk

Dengeyi korumak lazim. Iyi bir ortasaha var ama hucum gucumuz de hic degilse normal olmali. Sola transfer sart.

hasan ata:3316084' Alıntı:
Güçlü ama gol yollarında sıkıntılı olabilecek bir orta saha. Yaratıcı bir orta saha değil. Aynı Hagi'nın 3 defansif orta saha ile çıkması gibi. Bari bi tane ucuz Brezilyalı biraz olsun ara pas verebilen bir oyuncu olalım.

Yorumları okuyunca,yine çok önyargılı yaklaşıldığını gördüm.

Melo'ya da çok önyargılı bakıldı,sonra ''pişman oldum reyiz o yazdıklarıma'' yorumları okuduk.

Üst Alt