# Murat Ceylan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Murat Ceylan

Cevap: # Murat Ceylan

Arkadaslar Barısın Tek hatası kaleyi gördüğü yerde şut çekmemesi ki bu tip olayları Essen`de daha iyi yapıyordu. Mesela Essen`de Barısın 2-3 macını izlediğim zaman adam topu aLıp kaleye şut çeker full pires yapar ve orta sahanın ortasında çok top dolaştırıp oyunu yönLendiren tek isimdi. Fakat G.Saray`a bir geldi geliş o geliş. Sanki Barıs gitti yerine baska biri geldi. Yani bu adamın teknik kapasitesi ve oyun mantelitesi Arda'dan bile daha iyi ama Ailevi sorunlardan mı bilinmez ama bu çocuğun İç sorunları var. ;)

Buraya çok güldüm,Allah'ta seni güldürsün:D

Murat Ceylan TSL'nin en iyi ortasaha oyuncularındandır.

Yaşı genç olması en büyük avantajı.

Emre Güngör'ü çok beğeniyorum fakat istikrarli şekilde oynayamaması onu paslandırmış.

Artık takımımızda tekrar eski formuna döneceğini düşünmüyorum.

Uğur'da sakatlıktan sonra bir türlü eski halini anımsatmadı bile.

Onunda bu saatten sonra takımımıza katkı sağlayacağını düşünmüyorum.

Umarım haberler doğrudur ve Murat Ceylan bize gelir.

Arkadaslar Barısın Tek hatası kaleyi gördüğü yerde şut çekmemesi ki bu tip olayları Essen`de daha iyi yapıyordu. Mesela Essen`de Barısın 2-3 macını izlediğim zaman adam topu aLıp kaleye şut çeker full pires yapar ve orta sahanın ortasında çok top dolaştırıp oyunu yönLendiren tek isimdi. Fakat G.Saray`a bir geldi geliş o geliş. Sanki Barıs gitti yerine baska biri geldi. Yani bu adamın teknik kapasitesi ve oyun mantelitesi Arda'dan bile daha iyi ama Ailevi sorunlardan mı bilinmez ama bu çocuğun İç sorunları var. ;)

Ne içtin yav ? :lol:

sen barış özbek olmalısın:D

barış cidden 07-08 senesinde de daha iyiydi daha hızlıydı biraz daha inceydi..topu dağıtma konusunda daha iyiydi evet şimdi kalınlaştı biraz alemci oldu eski barış gitti

Böylesi genç ve yetenekli oyuncular şart bize.Uzun vade kadro kurulacaksa murat ceylan gibi kaliteli isimleri almak çok mantıklıdır.Murat ceylanı sadece ön libero olarakda görmemeliyiz.Sonuçda mücadele yönünden güçlü bir oyuncu ve orta alanda her türlü görevi yapabilcek kapasitede.

Bu sezon yönetimin tek elden yerli oyunculara daha fazla ağırlık vermesini doğru buluyorum zira takımdaki bütünlüğü sağlayacak yegane oyuncular yerli oyuncular olacakdır.Yabancı olayında ise yönetimin yerli kadar acele etmediğini ve nokta transfer yapma düşünceleri olduğunu görebiliyoruz.Bu sefer savaşan takım kurulmak isteniyorsa ilk önce yerli oyuncuları belirleyip ardından yabancıları bitirmek bencede en mantıklısı.

antepliler genelde bjk li oluyor yadırgamamak lazım.

faydalı olabilcek bir transfer olarak görüyorum ben,büyük takımda oynamak herkeze nasip olmaz.Her takımda oynayan oyuncularında tuttuğu bir takım vardır,takılmayalım bu tür şeylere..

BJK'lı olması umrumda değil,bize gelirse formanın hakkını vereceğine bir şuphem yok,hemde Ufuk'tan sonra Galatasaray'da ikinci Ceylan olur,Fransa'da herkese derim ki iki kuzenim Galatasaray'da oynuyor :asd:

Üst Alt