Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum"

Cevap: Muslera: " Ayhan 'ı tanıyorum, beğeniyorum"

Fatih Hoca Muslera'yla takımı kaynaştırma görevini Ayhan'a vermiştir kesin, Muslera da baktı kendisiyle ilk günden ilgilenen samimi davranan Ayhan, jest olsun diye Ayhan'ı tanıyorum biliyorum falan demiş de olabilir. Fotomaçta çalışıyorum. :eek:

Tanımıyor iyi diyerek naziklik yapayım demiş ama eline yüzüne bulaştırmış :D

Benfica veya Roma maçını izlemiş olabilir önceden. Neill'de, Sabri'yi tanıdığını söylemişti mesela.

Ayhan yaslandi diye begenmemezlik yapmayalim beyler. Unutmayalim "Ayhan iyilesecek dertler bitecek" dedigimiz zamanlari. :)

Cevap: Muslera: " Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum"

Ayhan :D ayhan yıllardır galatasaray'da pes'de filan görmüştür ayhanı ordan beğenmiştir muhtemelen gerçek kişiliğini bilmiyor tabi :D

Takımda en çok oynayan oyuncunun Ayhan olduğunu öğrenince, herhalde en çok sevilen isim budur diye demiş olduğunu düşünüyorum :asd:

ne alaka beyler eskiden ayhan süper futbolcuyu roma maçını hatırlayın canıyla oynuyo ne bu ayhan çekememezliği anlamadım tamam geçen sene kötüydü ama ayhan çok kötü oyuncu değil mustafa sarp ve barış deseniz neyse ama ayhan uzun yıllardır bizde hemen satıyosunuz insanları..

Muslera yakında çok büyük bir gaf yaptığını anlar:), Kesin Ayhan'ın bir maçına falan denk gelmiştir. Batistuta karşısında iyi oynamışdı.

Futbolu bırkmasını beklediğim için hep onu takip ettim:D Ordan tanıyorum :p

Cevap: Muslera: "Ayhan'ı tanıyorum, beğeniyorum"

ayhan futbolu yada bizi bıraksın drogbayı almışız kadar sevinecegim valla :D

Üst Alt