Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Cevap: Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Bukadar forveti ne yapacak terim?

Baroş,elmander,pino,battal,okan derici var hala biz durmaksızın forvet transferi ile uğraşıyoruz.Forvet transferine ihtiyacı yok galatasarayın.

Bir kaleci,ön libero,birde 10 numara alındınmı eksik felan kalmıyor..

gol atamayınca " niye forvetimiz yok?" forvet alınca "oouuwwww"

bismillah, insallah ikisini de almis oluruz.. boylece sadece orta saha ya bir, ve defansa bir oyuncu alip kapatariz transferi

Güya Ünal başkan kulübü profesyonelleştirecem vaadiyle gelmişti ama geldiğinden beri yaptığı tüm icraatlar bunun aksini gösteriyor.

Bülent Tulun,teknik direktör,yönetici(Ali Dürüst,Albayrak vs.) ve Başkan'ın birbirlerinden haberi yok.

Doğru düzgün bir transfer planları,altyapı hedefleri yok,oturup bu işi nasıl yürütücez,sistemimiz,hedeflerimiz,planlarımız vs. şunlar şunlardır bunların dışına çıkmayacağız diye bir toplantı filanda yapmayı beceremiyorlar.

Hatta iddaa ediyorum Terim bile önümüzdeki sene hangi sistemde oynayacağını bilmiyor.

Şu an görünen Managerler Başkan'ı ve diğer yöneticilerimizi parmaklarının ucunda oynatıyorlar.

Dünden bugüne var mı gelişme beyler?

beyler muslera ya hayırlı olsun diyelim öncelikle ve sonuna kadar arkasında duralım fabiano ya gelince yetenekleri ve kariyeri kesinlikle tartışılmaz galatasarayamıza yararı olmaz desek yalan olur aslında tam da ihtiyacımız olan bitirici özelliklere sahip bir oyuncu tek sorunum sakatlığı ama yeni başkanımızın oyuncu gerekli kontrolden geçirmeden getireceklerini sanmıyorum böyle bi risk alamazlar bedavaya gelmiyecek sonuçta emin olun sizin kadar akılları var doktorla gidilmiş bunun üzerine konuşmaya bile değmez bence herşeyin hayırlısı aslan yolundan devam ;)

cana i kampa almamislar demeki muslera geliyor....insh. dogru dur cok istedim bi kaleci

Muslera kesin geliyor bence ama Fabiano 'yu FT ağzından kaçırdı diye hemen bildirdiler o da alternatifler arasında ama alınmıcak bence

Borsa işi bize ters aga alısamamıslar herkes ne meraklıymıs oyuncu dillendirmeye millet bitirince haber verir biz daha dedikodu iken haber verioruz

muslerayı bugün açıklamazlarsa başka ne zaman açıklayacaklar?valla kafam karıştı

elmander-fabiano-baros gibi forvet hattini begenmeyen arkadaslar, torres-drogba-villa-eto gibi forvet hattini hayal etmenizdendir. burasi türkiye, bizde son 3 senedir basarisiz bir takimiz bu yüzden fabiano buyuk transferdir bana göre

Borsaya bildirildigine gore transferler yatti :)

Bu iki isimin hemen takima katilmasi iyi olurdu ama malum kupa var, sorun isimlerde degil bence ikiside iyi isimler, bir tane saglam ve cok iyi orta saha isterdim, playmaker cok iyi olursa taki,ida tasir

elmander-fabiano-baros gibi forvet hattini begenmeyen arkadaslar, torres-drogba-villa-eto gibi forvet hattini hayal etmenizdendir. burasi türkiye, bizde son 3 senedir basarisiz bir takimiz bu yüzden fabiano buyuk transferdir bana göre

Fabiano kotu diyenler dunya futbolunu takip etmiyordur renktas, sadece son dunya kupasini izleyen adamin hakkinda kotu bir fikir kesinlikle edinmez ve adamin olusu turkiye'de oynar, sakatligina gelince yonetim sakat oyuncu almaz artik Linderoth'dan agzimiz yandi bir kere.

Ayrica yazamadan gecemicem son dakika haberi sike sorusturmasi nedeniyle Aziz Yildirim gozaltina alinmis.

Albayrak hangisi hakkında açıklama yaparsa o yatar abi :)

Üst Alt