Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Cevap: Muslera ve Fabiano ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Muslera kesinleşti galiba. Fabianonun ise sadece göstermelik olduğunu düşünüyorum. Fatih Terimin sistemine cuk diye oturan adam Forlandan başkası değildir.

forlan-baros

forlan-elmander

kombinaysonları çok çok büyük işler yapar....

Fabianonun sakatlığı var. Muslera iyi bir kaleci. Asıl şu Nei denen sağ bek süper bi herifmiş. Bi alınsa .... Hele ki cambiasso olursa delirirm

KAP ikinciye patladı beyler, artık duyumlarını buraya taşımayın lütfen, yasaklansın. :lol:

cambiasso neden kap a bildirilmedi o zaman?

Peki ya Lauro neden bildirilmedi KAP'a

Neden bildirilecekti ki ? Yoksa Muslera'dan vaz mi gectik ?

Şaka bir yana, basının ortaya atmış olduğu "Taraftar istemedi Lauro olmadi." haberinin yalan olduğu böylece ortaya cıkmış oldu...

Lauro zaten olmayacaktı , Lauro Muslera'ya karsi fiyat kırmak için yemdi...

San Paolo FC oyuncularından Luis Fabiano ve SS Lazio oyuncularından Fernando Muslera ve Kulübü ile resmi görüşmelere başlanmış olup gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir.

zaten bu aciklama da klup olarak sadece lazio ile görüsülüyor demek degil mi

Neden bildirilecekti ki ? Yoksa Muslera'dan vaz mi gectik ?

Şaka bir yana, basının ortaya atmış olduğu "Taraftar istemedi Lauro olmadi." haberinin yalan olduğu böylece ortaya cıkmış oldu...

Lauro zaten olmayacaktı , Lauro Muslera'ya karsi fiyat kırmak için yemdi...

Başka yem mi kalmadı dünyada. Lazio'nun rakibi Romanın kalecisine falan talip olsalardı bari..

Başka yem mi kalmadı dünyada. Lazio'nun rakibi Romanın kalecisine falan talip olsalardı bari..

Kaleci transferi icin yetki verilen isim Tafo brezilyali, ilgilenen kaleci de brezilyali;ustelik Tafo'nun eski takimindan,

Çok akillicaydi bence...

Hadi Muslera açıklansın artık. Çok bekledik ama..

LigTv : Cana Lazio ile anlaştı. Muslera her an Galatasaraylı olabilir.

Gören de Casillas'ı alıyoruz sanar.Bu kadar uzamasına ne gerek vardı işin anlamıyorum hala.

Gören de Casillas'ı alıyoruz sanar.Bu kadar uzamasına ne gerek vardı işin anlamıyorum hala.

Belki Casillas'ı almıyorsun ama Dünyanın şuan en iyi 5-10 arasında olan kalecisini alıyorsun Lazio'dan alıyorsun.Tabiki biraz uzun sürecek 3 yıl kaleyi koruması için alacağımız kaleciye 1 hafta sabredememenizide ben anlayamıyorum.

25 yaşında dünyanın en iyisi olmaya aday bir kaleci alıyoruz. İlk kez büyük takım gibi transfer yapıyoruz. 2 sezon sonra belki Casillas gibi bir adam olacak kalemizde.

Muslera tamam demektir.

Cana için üzgünüm, umarım o bölgeye transfer yaparız zira iş birtek Selçuk İnan ile altından kalkabileceğimiz gibi değil.

Beyler tamam iyi kaleci de dünyanın en iyi 5-10 kalecisinden biri, dünyanın en iyisi olmaya aday kaleci falan diye de abartmayın sonra hayal kırıklığı yaşar, yaşatırsınız.

Üst Alt