Muslera'ya 5 Yıllık Teklif! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'ya 5 Yıllık Teklif!

5 yıl 3m maaşla uzatalım Muslera bu takımın bayrak elemanı oldu artık bir futbolcudan daha fazlası Muslera karşı çıkmayacaktır buna
İşte Bruma ve Çingene menajerine de mecbur 2.2-2.5 vericez

Bu ikili takımın üst sınır maaşları olmalı yeni alacağımız adamlar 1-1.5 maaşla başlayacak oynamaya arada parlayan olursa Bruma örneği gibi 2-2.5 maaşla sözleşme imzalıycan

Tabi bunu yapabilmemiz için faiş ücretler alan Tolga-Serdar-Eren-Selçuk-Sneijder-Poldi-Chedju gibi adamlardan biran önce kurtulmamız lazım

Millet bir yardırmış gidiyor çok büyük transferler bekliyor bu heriflerden Bony'ler Kompany'ler Mangala-Gomis'ler havada uçuyor aklınızı başınıza alın çok yanılacaksınız

Gomis-Bony derler Kasımpaşa'dan Koita'yı alırlar
Pepe-Kompany derler Kasımpaşa'dan Titi'yi alırlar

Yani demek istedim bunlar öyle yıldız transferi filan yapmaya kalkmasın kadroyu temizleyip artık genç oyuncularla önümüzdeki yıllar için temiz bir sayfa açıp yönetimi bıraksınlar seneye yeter benim için

Ama illa kadronunda takımında içine sıçmaya devam edecekler

Bruma ve Muslera varken Yasin Sarbi'yle sözleşme imzalayan Hain'dir ...

Vee bakınki Dursun Özbek yazın ne yapacak ? acaba ...

Kusura bakmayında sneijder'in 5,5M € aldığı yerde Muslera bu maaşı fazlasıyla hakediyor. Takımın açık ara en iyi oyuncusu.

Ya niye takılıyor insanlar buna ben onu anlamıyorum. Yok şöyle olsun böyle olsun diye.

Muslera bu ya. Hepimiz tanıyoruz hem sporculuğunu hem de insanlığını.

Form düşüklüğü yaşıyor diye uzatma konusunda tereddüt yaşayanları bile gördüm internette. Hâlâ form düşüklüğünün tüm takımın halinden kaynaklandığını anlayamayanlar var. Muslera da insan sonuçta kurtar kurtar bir yere kadar.

Bu ortamda çok bile dayandı açıkçası diğerlerine daha erken ayak uydurmadı. Her gol sonrası yüzündeki çaresizlik ifadesi insanı kahrediyor, en azından beni yani.

Son kale Muslerayı bile yıkmayı başaracaklar bu gidişle helal olsun vallah.

sent via GSC

Niye gerildin bu kadar ben de bunu anlamadım.

Daha 1 yıl sözleşmesi var, bittiğinde 32 yaşında olacak ki bizden aldığı parayı verebilecek kulüpler bu yaşta birini pek tercih etmezler zaten...

Kendisi 26-27 yaşında olsa anlardım. Ancak şu an telaş etmeyi gerektirecek bir durum göremiyorum. Karşılıklı memnuniyet devam ettiği müddetçe burada kalacaktır, bundan ben de mutlu olurum...

Mevzu şu ki kadroda maaş bareminin düşürülmesi gerekiyor. Mevcut sözleşmeler için el kol bağlı ama böyle yüksek bedelli yeni sözleşmeler yeni alınacak adamlar için de emsal teşkil edecektir. Önümüzdeki transfer döneminde de saçmalıklar devam ederse sonraki yılları peşinen kaybederiz, çok kritik bir dönemden geçiyoruz.

Makul bedelli transferlerle genç ve dinamik bir takım oluşturulması daha iyi olur, diye düşünüyorum. En büyük endişem, bu beceriksiz yönetimin, taraftarın gazını almak adına, yüksek maliyetle ve uzun süreli kontratlarla bulabildikleri içi geçmiş 'Yıldız' oyuncu transferlerine yönelmeleridir, öyle bir izlenim de vermekteler ne yazık ki...

Dursun var diye mi kalmali Muslera? Oyle bir algi olusturuyor bu mesaj.

Yoksa iyi ve efsane bir kaleci oldugu icin mi kalmali?

Yoksa x bir baskan olsa satilmali mi?

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom.com mobile app
Dursun Özbek kalacak gibi.

Muslera gitse, yerine Boffin tarzı kaleci alır Dursun Özbek.

Muslera kadar iyi bir kaleciyi kaybederiz. Yerinede iyi birisini alamayiz.

Nasıl Melo gitti, yerine adam bulamadık. Ayni.

FRD-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dursun Özbek kalacak gibi.

Muslera gitse, yerine Boffin tarzı kaleci alır Dursun Özbek.

Muslera kadar iyi bir kaleciyi kaybederiz. Yerinede iyi birisini alamayiz.

Nasıl Melo gitti, yerine adam bulamadık. Ayni.

FRD-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Benim demek istedigim Dursun degil Turkiye den kimse Muslera dan daha iyi bir kaleci getiremez suan.

Muslera Avrupa'nin en iyi 10 kaleciden birisidir bana gore. Ondan daha iyilerini suan o yuzden kimse bulup da getiremez Turkiye'den. Dursun'luk birsey degil yani.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom.com mobile app

Taraftara göre dünyanın en iyi kalecisi ama bazı büyük klulüpler 5 senedir dönem dönem kaleci kıtlığı çekerken teklif veren yok.

Sizin gördüğünüz neyi göremiyor acaba bütün dünya kulüpleri?

Niye hiçbiri Muslerayı almaya çalışmıyor/çalışmadı.Paraları mı yetmedi.

Kötü kaleci demiyorum tabiki.Kalsın bu yönetim daha iyisini bulamaz zaten o da bu maaşı başka yerde bulamaz.

Musleraya laf eden carpilir carpilir. Edenin anlini karislarim ona göre. Ha bu arada seni unutmadim tursu kafa dursun, sen halis muhlis dursun cocugusun.

Severim kendisini ama aldigi ücretde artik bir indirime gitmesi gerek

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Afedersin de, selcukun sarbinin tolganin erenin öküz yüküyle para aldigi takimda bi allah kurusu bile indirime gitmemeli, hatta daha fazla bile istemeli. Örnegin muslera dese ki "kazma ve odunlugundan dolayi 2 koltuk takimi edecek tolga 2 milyon aliyorsa ben 10 milyon hakediyorum" ne diyeceksin?? Tolga molga gibi cigeri de futbolu da adamligi da, haysiyeti de bes para etmezlere tekmeyi basmadan, muslera ya indirim teklif dahi edilemez. Eden haindir, dursun cocugudur.

Taraftara göre dünyanın en iyi kalecisi ama bazı büyük klulüpler 5 senedir dönem dönem kaleci kıtlığı çekerken teklif veren yok.

Kötü kaleci demiyorum tabiki.Kalsın bu yönetim daha iyisini bulamaz zaten o da bu maaşı başka yerde bulamaz.

Öyle bişeyi kimse demiyor da avrupada takımlar kalecilere belli bi meblanın üstünü ödemek istemiyorlar. Muslera pahalı bi kaleci, teklif geldiğine ya da fiyat sorulduğuna eminim işin içini bilemeyiz ama bunun dışında avrupada çok kaleci var olay o. Bugün 500 milyon euroluk takımın as kalecisi ayrıca İngiltere milli takımının kalecisi ayrılıyor Joe Hart onu Torino kiraladı mesela o bonservisi kimse vermedi. Akinfeev, Rui Patricio, Lloris gibi kalecileri de almıyorlar buna bakarsak bu adamlar Dünyanın önde gelen kalecilerinden diyebiliriz. Ospina yedek senelerdir, Begovic ayrılacak o bonservisi ödemek isteyen yok. Ya avrupada bence 20-25 civarı iyi kaleci var Muslera'da bunların arasında bunun taraflı bakmayla alakası yok bence. Form durumlarına göre sıralama değişkenlik gösterir. Mesela City gitti Bravo'yu aldı yediği komik gollerin haddi hesabı yok teknik direktör kararıdır, bu Muslera'nın Bravo'dan kötü olduğunu göstermez örneğin. Adam bu sene tek başına sabote etti takımı her maç basit goller yiyip durdu.

Afedersin de, selcukun sarbinin tolganin erenin öküz yüküyle para aldigi takimda bi allah kurusu bile indirime gitmemeli, hatta daha fazla bile istemeli. Örnegin muslera dese ki "kazma ve odunlugundan dolayi 2 koltuk takimi edecek tolga 2 milyon aliyorsa ben 10 milyon hakediyorum" ne diyeceksin?? Tolga molga gibi cigeri de futbolu da adamligi da, haysiyeti de bes para etmezlere tekmeyi basmadan, muslera ya indirim teklif dahi edilemez. Eden haindir, dursun cocugudur.

O kadar da değil. Hiçbir futbolcu bunu diyemez. Derse de ''Getir 15 milyonu istediğin yere git, yoksa 1 sene yedek kulübesinde çürürsün!'' dersin, nereye gidecek?...

Böyle düz bir bakış açısı mı olur ya.

"O kadar iyiyse niye almıyorlar". Iyi o zaman Hagi o kadar iyiydi de niye gide gide bizim gibi bir takıma gitti demem gibi birşeye benzer bu. Veya Pogba o kadar iyiydi de Manchester bedava yollayıp niye 3-4 sene sonra rekor bonservis ödeyerek geri aldı.

Böyle düz mantık olmaz. Burası Türk ligi, başka yerden oyuncu alırken 2 kere düşünüyorlarsa bizim ligden oyuncu alırken 5 kere düşünüyorlar. Ligimizin Avrupa da değeri sıfır şeylerinde bile değil.

Nasıl Burak en iyi döneminde maksimum 15 Milyon falan ettiyse aynı hesap. Aynı Performansı ne bileyim Dortmund ile gösterseydi veya Malaga Schalke (bu takımlar da o turda oldukları için söyledim) fiyatı daha başla bir boyuta ulaşırdı.

Yunus da yazmış yukarıda, Muslera başka bir Avrupa ülkesinde kazanamayacagi parayi kazanıyor burada. Kazanmasa da zaten çoktan giderdi bu boktan takımdan. Kimse ona net 3,5 bonus monus maçbaşı falan ile beraber 4 üstü net para vermez Avrupa da.

Bu adam yıllardır en üst seviyede performans gösteriyor bir kaç istisna dışında.

sent via GSC

Not: bizim takımı küçümsemiyorum Hagi örneğinde ama sonuçta Hagi. Bizden daha iyi bir kulüpte rahatça oynayabilirdi bu kalitede bir adam. Sonuçta Barca ve Real de oynamış bir oyuncu transfer olacaktı bir yere.

Son düzenleme:
Böyle düz bir bakış açısı mı olur ya.

"O kadar iyiyse niye almıyorlar". Iyi o zaman Hagi o kadar iyiydi de niye gide gide bizim gibi bir takıma gitti demem gibi birşeye benzer bu. Veya Pogba o kadar iyiydi de Manchester bedava yollayıp niye 3-4 sene sonra rekor bonservis ödeyerek geri aldı.

Böyle düz mantık olmaz. Burası Türk ligi, başka yerden oyuncu alırken 2 kere düşünüyorlarsa bizim ligden oyuncu alırken 5 kere düşünüyorlar. Ligimizin Avrupa da değeri sıfır şeylerinde bile değil.

Nasıl Burak en iyi döneminde maksimum 15 Milyon falan ettiyse aynı hesap. Aynı Performansı ne bileyim Dortmund ile gösterseydi veya Malaga Schalke (bu takımlar da o turda oldukları için söyledim) fiyatı daha başla bir boyuta ulaşırdı.

Yunus da yazmış yukarıda, Muslera başka bir Avrupa ülkesinde kazanamayacagi parayi kazanıyor burada. Kazanmasa da zaten çoktan giderdi bu boktan takımdan. Kimse ona net 3,5 bonus monus maçbaşı falan ile beraber 4 üstü net para vermez Avrupa da.

Bu adam yıllardır en üst seviyede performans gösteriyor bir kaç istisna dışında.

sent via GSC

Dunyanin en kötü liginde iyi kaleci olsa nolur cancım? Baska liglerde yüzüne bakan yok

Üst Alt