Muslera'ya 5 Yıllık Teklif! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'ya 5 Yıllık Teklif!

Chealsea 30 üstü futbolculara en fazla 1 yillik sözleşme yapiyor.Biz 5 er yilllik bol keseden savuruyoruz.GSARAY dan daha iyi para ve kulüp bulacaksa gitsin durmasin muslera zaten.2.5 milyon eurodan 2 yillik sözleşme öner kabul etmezse güle güle.Bi yerden baslamak lazim bu cilgin maaşlar yuzunden futboldan sogudum.14 yabanci hakki varken hic kimseye muhtac degiliz.Mondragonu bedavaya kiralamistik yillik ucreti de musleranin 3 te 1 bile degildi.Borclu ekonomisi kötü bir kulüp gibi neden davranmiyoruz? Bizde başarı boyle geliyor kiraliklarla dolu takimla sampiyon olmustuk perez flequin kolombiyali sol bek vs vs..bu ekonomik durumda tavan maaş 2 ile 2.5 milyon euro olmali en fazla 3-4 adama verilmeli.birisi de muslera olmalı

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Afedersin de, selcukun sarbinin tolganin erenin öküz yüküyle para aldigi takimda bi allah kurusu bile indirime gitmemeli, hatta daha fazla bile istemeli. Örnegin muslera dese ki "kazma ve odunlugundan dolayi 2 koltuk takimi edecek tolga 2 milyon aliyorsa ben 10 milyon hakediyorum" ne diyeceksin?? Tolga molga gibi cigeri de futbolu da adamligi da, haysiyeti de bes para etmezlere tekmeyi basmadan, muslera ya indirim teklif dahi edilemez. Eden haindir, dursun cocugudur.
Dogru o kisiler gör2 muslera 5 milyon almali cünkü digerleri degerinden kat ve kat fazla para kazaniyorlar. Yavas yavas cok fazla para kazananlari takimdan birsekilde göndermemiz gerekli ki artik maas tablomuz normal seviyeye gelsin

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Üst Alt