Haber - Mustafa Cengiz: "Başkanlığa adayım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mustafa Cengiz: "Başkanlığa adayım"

Terim 'i getiricem diyor
Aysal 'ın desteğini almış
Dursun 'un bu makama yakışmadığını biliyor

Ben bu adamın tarafındayım ağa ilk ciddi aday bu sanırım

Hoş Dursun 'a karşı Şeytan 'la bile iş birliği yaparım ...

Terim 'i getiricem diyor
Aysal 'ın desteğini almış
Dursun 'un bu makama yakışmadığını biliyor

Ben bu adamın tarafındayım ağa ilk ciddi aday bu sanırım

Hoş Dursun 'a karşı Şeytan 'la bile iş birliği yaparım ...

Afedersin de aysalın destegını almıs olmasının önemi ne? Aysal yönetım kurulunda mı olacak? Hayır.

Ee aysal desteklese ne işe yarıyacak sponsor olsa coktan olmustu simdiye kadar boş beleş işler bunlar

Ben bir kere Aysal'ın genel kurulda başkan seçtirecek kadar gücü olduğunu sanmıyorum. O yüzden destek olup olmaması kriter değil adam zaten üç senedir bu iste yokum diyor niye sürekli adını kullanıyorlar bilmiyorum. Biz twitterda, forumlarda kendi kendimize gelin güvey oluyoruz, mevcut adayların şu şartlarda alacağı oy 200'ü geçmez daha başka biri lazım.

Afedersin de aysalın destegını almıs olmasının önemi ne? Aysal yönetım kurulunda mı olacak? Hayır.

Ee aysal desteklese ne işe yarıyacak sponsor olsa coktan olmustu simdiye kadar boş beleş işler bunlar

Kurul 'da hala Aysal 'a inanan güvenen adamlar var Aysal 'ın desteğini alırsa bu adam Kuruldaki üyeler de bu adamın peşinden gelir önemli bir artı bu sponsorluk olayı dediğin gibi yalandan ibaret de olabilir gerçekte olabilir orasını bilemem

Mustafa Cengiz, “Sneijder giderken, Başkan Dursun Özbek'in yüzüne ‘Tudor ile 1 yıl daha çalışacağıma 4.5 milyon eurodan vazgeçerim' dedi ve öyle gitti. Böyle bir cesaretleri yok ama eğer bugün istifa kararı alsalar ve biz yönetime gelsek, Sneijder'i geri getiririm.

Valla ne yalan söyleyim şu son maçlardakii Belhanda 'ya göre 100 kere bitmiş Sneijder 'i tercih ederim artık ben bile desteklemem şu haldeki Belhanda 'yı ...

Sakın bir kelime daha etme Mustafa Cengiz çünki inanırım
DRetjPPWsAAgcLh.jpg:large

İnşallah bunlar palavradan ibaret değildir ...

Üst Alt