Mustafa Cengiz: "Biz görevimizin başındayız" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Secime mecbur gidecek,yapilan haksizlik olsada olanlar oldu Artik, diretirse iyice bölünme olur hatta Kayyum bile atanabilir kulübe, Buna izin vermemesi lazim, tabi tüzük degistirilmeli, öyle Ben bu baskani sevmedim ibra etmiyorum olmamali,
Adnan polat olayinda organizasyon vardi, Burda sirf sevmeyen kafatasci liseciler ibra etmedi, 300küsür kisi, yani 15 aydir baskansin, kontenjandan üye alimi yapabiliyorsun, bu nasil bir beceriksizliktir 500 kisi bile organize edemiyorsun inanilir gibi degil

Hukukçu arkadaşlar daha iyi bilirler. Bu konuda bizi aydınlatsalar çok iyi olacak ama yürütmeyi durdurma kararı idari mahkemelere açılıyor ve devlet kurumlarına karşı açılabilir diye biliyorum..Keza yürütmeyi durdurma kararına olumlu veya olumsuz bir cevap aynı gün ile 2 ay içinde cevap verilebiliyor yanlışım yoksa..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Idari mahkemeler sadece devlet kurumlarina karsi acilan davalara bakmaz, kamu yararina kurulmus dernek yonetimlerinin aldigi kararlara da bakabilir diye biliyorum. Ama cok da farketmiyor zaten ha idari mahkeme olmus ha genel mahkeme olmus... Mesele hukuki surecin yurutulecek olmasi.

Bugün ki toplantının kısa tutulması, doğruysa avukatlar ile Çarşamba açıklama vs belli ki gizli kapılar ardında bir şeyler dönüyor.

Umarım şantaj vs yoktur.

Ertelenme sebebi budur bence.Bugün konuşulacak konuyu son anda vazgeçtiler.Çarşamba günü tam anlamıyla konuşulur.Bugün fragmanı izledik Çarşamba günü de galaya katılacaz..

Şu ibra konusu olan yıllık genel kurulu Lig bittiği zamana ayarlasınlar. Bukadar zor olmaması gerekir bu herhalde.

Ligin kritik haftasında bu tür kaos yaratacak bir toplantının olması her yıl başlı başına bir rezillik

Adnan Polat işte tam da şu an problemlerin ana kaynağı olan tüzüğü değiştirmek istediği için bertaraf edilmişti ki ''Liseci'' hegomonyasını bir daha hortlayamayacak şekilde bitirmeye yönelik çok büyük bir adım ve gerçek bir meydan okumaydı; o tarihi fırsat maalesef kaçırılmış oldu...

Liseciler, esas galeyana geldikleri 'Tüzük' konusunu Polat yönetiminin başarısızlığının arkasına itinayla gizlemeyi başardılar. Öyle dehşet bir algı operasyonu yaptılar ki, sanki ''Polat' tan hemen o gün kurtulduk kurtulduk, yoksa yıllarca daha koltukta kalır, Galatasarayımızı perişan eder!'' di...Oysa camianın % 95 inin memnun olmadığı bir başkan ve Yönetim Kurulu, ibra edilmiş olsa da fazla dayanamaz, birkaç ay içinde seçime gidilirdi zaten. Sadece Liseciler değil, Polat yönetimi haricinde neredeyse bütün camianın infial ve elbirliğiyle Galatasarayımızı kurtardık nitekim!!!...

Yanlış anlaşılmasın, bunları söylerken kendimi soyutlamıyorum; ben de o çoğunluğun içindeydim maalesef!...Bu arada belrteyim de eksik kalmasın; eğer tüzük-müzük işlerine girmemiş ve Lisecilerin talep ettiği tavizleri vermiş olsaydı; her bakımdan bariz başarısız olan o yönetimi allayıp pullayıp, bu kez ''Polat' tan iyisi yok, başarısız dönemin maddi sebepleri vardı, stad devreye girince uçuracak, kaçıracak, vs vs vs'' diye algı operasyonu yapmak suretiyle camiayı uyutup başkanlıkta kalmasını sağlamaya da çalışırlardı!...

Bu liselilerin kulübün basarılı olması yada basarısız olması umurlarında bile degil coguna sorun ilk 11 i sayamaz erkek ve kadın basketbol koçları kim deseniz bilmez tek dertleri cıkarları beleşe çay kahve içebilecekleri yerler bu kulübün en büyük rakibi fb,bjk felan degil bu liselilerdir ha içinde gerçekten Galatasarayı düşüneni var mı var ama çok azdır

Bu liselilerin kulübün basarılı olması yada basarısız olması umurlarında bile degil coguna sorun ilk 11 i sayamaz erkek ve kadın basketbol koçları kim deseniz bilmez tek dertleri cıkarları beleşe çay kahve içebilecekleri yerler bu kulübün en büyük rakibi fb,bjk felan degil bu liselilerdir ha içinde gerçekten Galatasarayı düşüneni var mı var ama çok azdır

100 kişiden 90 ı kulübü zerre düşünmüyor hatta daha ileri gideyim başarısız olsun diye elinden geleni ardına koymuyor.

Üst Alt