Mustafa Cengiz: "Biz görevimizin başındayız" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanlışım varsa düzeltin, ilk defa milyonların gözü önünde lisecilere karşı savaş açıldı. ( liseci diyorum çünkü liselilerle bu kafatasçı statükocu lisecileri ayırmamız lazım )

Bu lisecileri hukuki süreçle birlikte gucsuzlestirecek, etkinliklerini şöyle ya da böyle azaltacak fırsat ayağımıza geldi. Șerden hayır çıkacak diye umut ediyorum. Bize düşen her alanda mirin kırın etmeden başkanı savunmak, dolayısıyla bu kellecilerin karşısında olmaktır.

Ya bu hukuki süreçten çıkacak olumsuz sonuçla daha da güçlenecekler, ya da şamarı yüzlerine yiyecekler. Gazamiz mübarek olsun tekrar..

30 gün içinde seçim kararı alınmazsa ne olur, sorusuna cevap bulundumu. Kayyum ihtimali bile var deniyorki bu riske kulüp girmez. Cengiz başkan seçim kararı alacaktır eninde sonunda.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
kayyum falan yalan. ibrasızlığı mahkeme kararıyla durdurursa kendisi de aday olabilir seçimde. yoksa öteki türlü kesinlikle adil bi seçim olmayacağı için seçime gitmemeli

Yav bu Galatasaray tüzüğü nedir, kaç sayfadır, bu tüzüğü kim yazmıştır bilen eden var mı yahu bana da söylesin? Ne saçma bir tüzük. Mustafa Cengiz seçimle demokratik bir şekilde başkanlığa geldi ve görev süresi 3 yıldır. 3 yıl sonra tekrar genel seçim olur ve seçilir seçilemez o zaman belli olur. Erken seçim şartları nelerdir? Yönetimdeki bilmem kaç yöneticinin istifa etmesi yahut bilmem kaç bin kongre üyesinin yazılı imzası olması durumunda erken seçime gidilmesini anlarım da bu ibra olayı da neyin nesidir? Hem de ibra olamayan başkan 1 ay içerisinde seçim kararı olmak zorunda ve kendisi seçimde başkan adayı olamaz diye bir madde var mı gerçekten bu Galatasaray tüzüğünde? Düşünün şimdi Tayyip Erdoğan geldi Başkan oldu, Meclisteki milletvekillerinin çoğunluğu Erdoğan'ı ibra etmezse Erdoğan'ın başkanlığı düşecek ve 1 ay içerisinde ülke erken seçime mi gidecek ve aday da olamayacak?

Açıklamalar bunlarsa anlaşma için pazarlık sürüyor gibi.

Başkan malesef zayıf.

Karşısına liseyi almaktan hala çekiniyor olabilir.

Açıklamalar bunlarsa anlaşma için pazarlık sürüyor gibi.

Başkan malesef zayıf.

Karşısına liseyi almaktan hala çekiniyor olabilir.

Cekindigini zannetmiyorum. Cekinen adam toplanti esnasinda ibra edilememe tehlikesi var dedilerinde geri vites yapardi.

Mantikli olani yapiyor. Su anda seni beni gaza getirmek icin acik acik savas ilan etmeye, agzina geleni soylemeye gerek yok, zaten hersey ortada. Soyleyecegi iki laf hicbir seyi degistirmeyecek. Mahkemeye gidecegiz dedi, bence yeterli. Galatasaraylilar musterih olsun, emanetiniz emin ellerde dedi ki cok hos bir lafti bence. "Galatasaraylilarin" kimler oldugunu da aciklamis oldu.

Tabi bunlari daha kendinden emin bir sekilde soyleyebilirdi, o baska konu :)

Bu neydi.. Isyerinde 1 saat Youtubetan canli yayin bekledim stream olacak haberi ile (ki Youtubetan yayin bile yapilmadi). Benimle birlikte 4000 renktas magdur edildi. Bunun yaninda 10+ kisi ellerinde kagitlarla masa basina gecip 5 dakikalik bos bir konusma sonrasi hepsi ayrildi.

Bence rezalet bir goruntuydu. Sorun buyumemesi icin ne gerekiyorsa yapacağız gibi birsey dedi (bundan secim anlamistim) ki arkasindan mahkemeye gidecegiz dedi.

10 olan soru işareti 1000 oldu

Bu neydi.. Isyerinde 1 saat Youtubetan canli yayin bekledim stream olacak haberi ile (ki Youtubetan yayin bile yapilmadi). Benimle birlikte 4000 renktas magdur edildi. Bunun yaninda 10+ kisi ellerinde kagitlarla masa basina gecip 5 dakikalik bos bir konusma sonrasi hepsi ayrildi.

Bence rezalet bir goruntuydu. Sorun buyumemesi icin ne gerekiyorsa yapacağız gibi birsey dedi (bundan secim anlamistim) ki arkasindan mahkemeye gidecegiz dedi.

10 olan soru işareti 1000 oldu

Yahu ne seçimi liseliler seçim istiyor diye seçime mi gidecez

başkanın birsürü hatası olmustur sezon boyunca.
tff ile olan süreç
rakipler ile sürtüşmeden sonra fotoların çektirilmesi basına sızdırılması.
forvetsiz 20 maç oynamamız vs.

ama doğruları da var. uzun bi aradan sonra kaar acıkladı kulüp. tarihin en iyi satıışlarını yaptı belki de. bunlar albayrak'ın yönettiği bi takımda çok çok iyi işler gercekten.
uefaya karşı kazanılan bir dava. dursun malının yediği cezayı düzgün bir savunmayla tarihte ilk kez erteletmesi gibi.

konu bu değil ama.
geçtiğimiz günlerde gs üniversitesi ali koç'a yılın işadamı ödülünü verdi. bu neden verildi acaba? bence günümüz düşünülürse gayet net. ortamı kaos'a sürüklemek ve germek. başarılı oldular mı? çıkan karara bakılırsa kısmen evet. ama bugun baskanın fevri davranmayıp toplantıyı kısa sürdürmesi ve hala buradayım demesi bu savasın bitmediğine işaret.

2 ay evvel eşref hamamcıoğlunu baskan adayı gösteren inan kıraç, bugün güzel bi r yaparak bu kargaşa (liseli /lisesiz) kavgası son bulsun diyor. sebebi çok net, taraftar bu sefer tam anlamıyla işin içinde. bundan çekiniyorlar. kulubün üstündeki bela olan liseli olayı bitecekse cengiz yönetiminde bitecek.

bu yüzden herseyi geride bırakıp (şampiyonluk dahil ) bu olayın üstüne yoğunlasmak ve son darbeyi gerçek galatasaray'lıların yumruğuyla bitirmek zaruridir. bunun için ne yapılması gerekiyosa yapılmalıdır.

kan emiciler inan kıraç, faruk süren, duygun gibi içi geçmiş, beyinleri sulanmıs ve galatasaray'ı kendi malları sanan andavallardır. alınacaksa bir cephe bunlara karşı alınmalı nedüğü açıkca belli olan bebelere karşı değil. o veletler zaten galatasaraylı değil, galatasaray'a zarar veren herseyden zevk almaları gayet normaldir.

girdik bakalım gene zorlu bi sürece insallah sağ salim çıkarız ve kazanan Galatasaray olur.

Son düzenleme:
Hukukçu arkadaşlar daha iyi bilirler. Bu konuda bizi aydınlatsalar çok iyi olacak ama yürütmeyi durdurma kararı idari mahkemelere açılıyor ve devlet kurumlarına karşı açılabilir diye biliyorum..Keza yürütmeyi durdurma kararına olumlu veya olumsuz bir cevap aynı gün ile 2 ay içinde cevap verilebiliyor yanlışım yoksa..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

başkanın birsürü hatası olmustur sezon boyunca.
tff ile olan süreç
rakipler ile sürtüşmeden sonra fotoların çektirilmesi basına sızdırılması.
forvetsiz 20 maç oynamamız vs.

ama doğruları da var. uzun bi aradan sonra kaar acıkladı kulüp. tarihin en iyi satıışlarını yaptı belki de. bunlar albayrak'ın yönettiği bi takımda çok çok iyi işler gercekten.
uefaya karşı kazanılan bir dava. dursun malının yediği cezayı düzgün bir savunmayla tarihte ilk kez erteletmesi gibi.

konu bu değil ama.
geçtiğimiz günlerde gs üniversitesi ali koç'a yılın işadamı ödülünü verdi. bu neden verildi acaba? bence günümüz düşünülürse gayet net. ortamı kaos'a sürüklemek ve germek. başarılı oldular mı? çıkan karara bakılırsa kısmen evet. ama bugun baskanın fevri davranmayıp toplantıyı kısa sürdürmesi ve hala buradayım demesi bu savasın bitmediğine işaret.

2 ay evvel eşref hamamcıoğlunu baskan adayı gösteren inan kıraç, bugün güzel bi r yaparak bu kargaşa (liseli /lisesiz) kavgası son bulsun diyor. sebebi çok net, taraftar bu sefer tam anlamıyla işin içinde. bundan çekiniyorlar. kulubün üstündeki bela olan liseli olayı bitecekse cengiz yönetiminde bitecek.

bu yüzden herseyi geride bırakıp (şampiyonluk dahil ) bu olayın üstüne yoğunlasmak ve son darbeyi gerçek galatasaray'lıların yumruğuyla bitirmek zaruridir. bunun için ne yapılması gerekiyosa yapılmalıdır.

kan emiciler inan kıraç, faruk süren, duygun gibi içi geçmiş, beyinleri sulanmıs ve galatasaray'ı kendi malları sanan andavallardır. alınacaksa bir cephe bunlara karşı alınmalı nedüğü açıkca belli olan bebelere karşı değil. o veletler zaten galatasaraylı değil, galatasaray'a zarar veren herseyden zevk almaları gayet normaldir.

girdik bakalım gene zorlu bi sürece insallah sağ salim çıkarız ve kazanan Galatasaray olur.

Başkan şampiyonluğa odaklanın dedi.Bize başkanın sözünü dinlemek düşer.

Şahsen Mustafa başkanı çok başarılı bulmuyorum ve ibra olayları hiç yaşanmadan mayısta seçim olsa karşısına çıkacak kalifiye bir adayı desteklerdim. Galatasaray son dönemde medyada çok ezildi başkan yeterli iletişimi sağlayamadı.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Mustafa Cengiz’i sevmiyorum ve en çok eleştirenlerden biriyim..
Ama burada mesele M. Cengiz değil.. bunu çok iyi anlamamız lazım..

Bu işte başka bir iş var..
1 saat rötar sonrası 5 dakıikalık bir konuşma bana yeterli gelmedi.. ynetimin başka hesabı var yada hukukculardan böyle yapılması telkini geldi.

Üst Alt