Mustafa Cengiz: "Şampiyonluk yürüyüşümüzü kimse engelleyemeyecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Şampiyonluk yürüyüşümüzü kimse engelleyemeyecek"

geçen yaptığı şey neydi peki? liselilerin seni suçladığı ve güven oyu vermediği konu bu zaten. gs baskanı dediğin masaya vurdu mu inletmeli. ki cengiz in siyasi geçmişi de var, yanında albayrak gibi bir adamda var neden yapılmıyor veya yapılamıyor anlamıyorum.
bakalım ne diyecek merak ile bekliyorum. aynı konuda 2. kez açıklama yapılıyorsa ya ciddi sert olacak yada örneklendirmelerle bir sunu yapılacak.

Beni en cok sinirlendiren olay
Biz 30 faulde 10 sari 3 kirmizi gormusuz
Fb ise 39 faul ve 2 sari kart gormus.
Her 3 faulde 1 kart gormusuz ( Oran daha da az, 2.8 faulde filan) Dusunsenize Luyi Marcao Zonzi filan kart goruyor ve oyun icinde mecburen pasiflesiyorlar. Buna sert aciklama yapilmali.
Bizim başkan daha bu istatistikliği açık açık söyleyemezken bu holiganların daha beterini yapacağından şüphen olmasın.. Geçen programda bir rakibimizin faul kart istatistikliği deyip öyle devamını getirdi.. Yahu niye gizliyorsun , Adamların tetikçilik yapmaya geldiği belli , sana savaş açmaya geldiği belli bu ne pasiflik ya..

ah be başkan asıl o ilk gün gstvde cıkartacaktın koyacaktın masaya herkese izletecektin ki etkisi büyük olsun.
gerçi şimdide yüzsüz yüzsüz yalan söylemelrinin üstüne iyi olur. inş. silahım olsa vururdumlu şeyi kullanır

Hakimler sadece Berlin’de değil Ankara’da da var İstanbul’da da var derken ne demek istedi?Kararı mahkemeye taşıyacak mıyız?

Üst Alt