Mustafa Cengiz: "Şampiyonluk yürüyüşümüzü kimse engelleyemeyecek" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Şampiyonluk yürüyüşümüzü kimse engelleyemeyecek"

Bilmediğim için soruyorum. Bu 4 maçlık cezanın açıklaması ne ?
Neye 4 maç ceza verdiler.
Açıklamasız ceza mı veirlir ?
Tedbirsiz sevk edildi,kimsenin umrunda bile değildi ama ne olduysa 4 üyesi fenerli 1 üyesi bjk li disiplin kurulunda bugüne kadar hiçbir gerekçe göstermeden 4 maç ceza çıktı. Bizim ne yapıp edip o kurulu tamamen dağıtmamız gerekiyor.

baskan ceza aldı diyelım mesela 6 ay. fakat adam gstvde konusmaya da devam edıyor yaptırım ne olur? uyarılar sonraıs gelirlerin bi kısmına el falan mı koyarlar? yani neden ceza almaktan cekınıyor.
mesela aziz okadar ceza alırdı stadlarada girerdi istediği gibi konusurduda. en azıttığı dönemler gerçi bunlar sonra güç zehirlenmesinden sonu geldi vs

bir sürü deyim kullandı şöyle böyle yaparız dedi ama net ifadeler yok.

icraat içeren somut adım atacağımızı gösteren bir konuşma değil.Hakkımızı hukukumuzu nasıl arayacağız? Galatasaray maddi olarak yaptırım uygulayacak mı?

Boykot ve yürüyüş düzenleyecek mi?

Aslan kükrerse , şer odakları falan bunlar yüzeysel boş açıklamalar bana göre.
Adam toplumsal bir olay yaratmak istemiyor ki haklıda ama. Dikkat edersen en başından beri o tarz söylemlerden çekiniyor.

Gstv de ki konuşmasından sonra gelen tepkiler üzerine yapılan bir açıklama bu açıklamayı o gün yapacaktın başkan artık bir hükmü kalmadı

Üst Alt