Mustafa Cengiz: "Transfer tümüyle teknik heyetimize bağlı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Transfer tümüyle teknik heyetimize bağlı"

Renkdas gecen sene ve ondan onceki seneler hep aynı kural gecerlidir. Baskan ve yonetimin desteği, işbirliği, onayı olmadan bir TD nin basarılı oldugu gorulmemiştir. Belki biraz eski bir tarih olacak ama soylemek zorundayım. İlk FT doneminin ilk senesi takım cok kotu gidiyordu. Agır bir Fener yenilgisi almıştık. Ve o zamanki baskan FT nin arkasında durmasa bugun FT diye bir TD olur muydu, bir düşün bakalım..

Yoo mesela Aysal'ın katkıları hala savunuluyor burda o dönemdeki başarılar sadece Terim sayesinde diyen pek görmedim.

Transferler yapılmaz ve bu sezonu kaybedersek beceriksizliğiniz yüzünden o zaman defolup gidersiniz ona göre

Yoo mesela Aysal'ın katkıları hala savunuluyor burda o dönemdeki başarılar sadece Terim sayesinde diyen pek görmedim.

Yaaa Hidayet, forumu taraftız gozle , iyi okursan Terimsporluların yazdıkları ortada.. Hoca bunca yılda şu kadar kupa aldı, onun kredisi bitmez diyenleri göreceksin.. Ölünceye kadar bizde kalsın diyenleri göreceksin. Hoca nın kendisi bile kupaları soyledi.. Hatta bir konusmasında Arsen Wenger ve Alex Ferguson benzetmesi yapmıştı.. Kupaları sayarken arkasındaki güclü destegi, yonetimi ön plana cıkardıgını hiç görmedim. Ama iş suclama, kabahat bulma konusuna gelince kendi hariç herkes suclu.. FT nin huyudur bu..

Baskandan ne duymak istiyorsunuz? Ffp ve mali durumun a.... Koyup cok transfer yapacagiz demesini mi istiyorsunuz? Menejerlere milyon para mi verecegiz, bu adam o suratsiz Dursun gibi ona buna para verecek biri degil. Bugun goruyorsunuz takimin durumunu, daha iyi biri varsa gelsin Baskan olsun. Varmi? Sadece Dursun gibi hirsizlar gelmek ister.

Forvet transferi bosversin bence, terimi kovsun. Neden mi?

Herkezi suclayan ve taraftarin onune atan biride ondan. Herkez suclu, bir tek sucsuz terim.

Üst Alt