Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak Basın Toplantısı Düzenledi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak Basın Toplantısı Düzenledi!

Donk ayrica baska yerden kazanabileceginden fazla kazaniyor da olabilir . Buna itirazim yok . Muhtemelen vergili bir ulkede bunun yarisini anca alir

Ama bizim derdimiz donk degil , bizim derdimiz donk giderse orada gereginde ilk 11 oynayabilecek ayarda bir adama ne odeyip alabilecegimiz

Evet, eski yonetimin yaptığı anormal futbolcu, TD sozlesmeleri var.. Bu durum mevcut yonetimin elini kolunu baglıyor olabilir ama care uretmek, cozum bulmak da onların gorevi..

Dun baskanı ve Abdurrahım Albayrak'ı cok zavallı, caresiz, yorgun gordum.. Sadece dert yandılar..Cıkış yolu yok..Mesela sponsorluk konusunu taca attılar.. Ben mi onları bulacagım, biz buradayız, onlar teklıf getirsin mealinde laflar etti baskan..

Mesela futbola önem veren , zengin Korfez Ulkeleri (Katar, UAE, S.Arabia gibi) , Cin, Japonyada maclar yapılır.. Boylece o ulkelerden sponsor bulma, o futbolcu ve forma satma (merchendazing) yolunu acmış oluruz..

Abi care uretmek belli seylerde olur . Simdi evinde oturan egitimsiz fakir bir adama bmw al , super bir ise gir denmez

Zaman alir

Mesela futbola önem veren , zengin Korfez Ulkeleri (Katar, UAE, S.Arabia gibi) , Cin, Japonyada maclar yapılır.. Boylece o ulkelerden sponsor bulma, o futbolcu ve forma satma (merchendazing) yolunu acmış oluruz..

bu ne saçma bişey ya
çinde köpek yılında bjknin çine kampa gidip milyonlarca insana klubümüzü tanıttık len demesiyle eş değer bişi bu söylem

Bu taraftardan bi cacık olmaz
Merak etme bu taraftardan çok güzel cacık olur. Şu lafı sırf sizin gibi körü körüne herşeye eyvallah demeyenler olduğu için ediyorsunuz. Bir türlü anlamadığınız ise burada herkesin kendine göre bir çıkarım yaptığı. Bunu bazısı daha derin yapabiliyor bazısı daha sığ. Anlamadığınız bir başka şey ise bazen yanlışların dile getirilmesinin herşeye körü körüne eyvallah demekten daha faydalı olacağı.

Taraftarın desteğine gelince, bence bu kadar kendine dert etme. Bu taraftar üzerine düşeni ziyadesi ile yapıyor.

Geçen sezon bu taraftar Tudorun yaptığı yanlışları görüp ses ederken yine böyle taraftara laf ediliyor idi. Ne oldu, iki haneli farktan liderliği verdi ve başımızda kalmaya devam etseydi bana göre değil şampiyon olmak bizim için elzem olan şampiyonlar ligine bile gidemeyecektik.

En büyük hata bu işte, eleştirilemez görmek. Dursun'a bile laf ettirmeyen kişiler hatırlıyorum çokça.

Forumlarda herkes aynı görüşte olmak zorunda değildir, yanlış bir eleştiri de yok, güzelce laf anlatıp çürütebilirsiniz.

O cacık olmaz dediğiniz taraftar şampiyon yaptı takımı geçen yıl, siz tvde maçı kapatırken onlar bağırdı ayrıca.

Benim en ilginç bulduğum taraf ise geçen sezon Tudoru eleştirenlere bir ton laf eden kişilerin bir çoğu Fatih Terim gelince hoca iyiki geldi, bizi bir tek o şampiyon yapabilir gibi laflar ettiler. Peki madem öyle düşünüyordunuz, Tudoru eleştirenlere neden bir sürü laf ediliyordu?

Eleştiri olacak, olmalı. Dediğim gibi bunu bazısı daha derin ve mantıklı yapar, bazısı ise daha sığ ve heyecanlı. Ama onların bile bu takıma destek olmaya devam ettiklerini düşünüyorum.

Güzel bir ders oldu ama tepkilerin farkındalar. Kendilerini savunmak için uçak parası hesabı yaptıklarına göre :)

Ben fazla sanmıyorum, ben cidden bunların 24/7 Trezeguet ile Emre Akbaba yi almaya calistiklarina eminim. Yani bedavaya yabanci aramak yerine bütün zamanı ve çabayı bu iki kisi ye harcayacak.
Cünkü yalanları da hazırdı, Donk a daha fazla para veren taraf vardi, bakiniz Emre Çolak.... Tamam da Oda Para istiyorsa ve CL de boy göstermek istemiyorsa, gitsin yani. Ben zaten cidden istekle ve kendisini göstermek isteyen oyuncu istiyorum...

Ben fazla sanmıyorum, ben cidden bunların 24/7 Trezeguet ile Emre Akbaba yi almaya calistiklarina eminim. Yani bedavaya yabanci aramak yerine bütün zamanı ve çabayı bu iki kisi ye harcayacak.
Cünkü yalanları da hazırdı, Donk a daha fazla para veren taraf vardi, bakiniz Emre Çolak.... Tamam da Oda Para istiyorsa ve CL de boy göstermek istemiyorsa, gitsin yani. Ben zaten cidden istekle ve kendisini göstermek isteyen oyuncu istiyorum...
O açıklamayı taraftarın gönlünü hoş etmek için yaptıkları belli aslında. Kendileri de mantıklı bulmuyordur.

Emre ve Mahmoud konusunda haklısın.

Sayfalarca konu tartışılmış bir çok kez anlattık neden istediğimizi Terim'i neden Terim harici başka biri gelirse Tudor kalmalı dediğimizi ama kafa anlamak istemeyince hala bu konuda sallarsın işte

Sonra millete eleştirebilir,eleştirilemez muhabbetleri yapıp ders vermeye kalkıyor tam komedi

Aydın, ne sen ne de senin fikirlerin artık umrumda değil. Daha yazılanı, orada verilmek istenen mesajı dahi anlamamışsın. Konuda eleştirme konusunda benim söylediklerim ile uyuşan bir sürü mesaj olmasına rağmen, sadece bana hitaben cevap vermen zaten geçen sana, senin için diğer konuda yazdıklarımı onaylıyor.

Ben artık senin bu sadece bana değil, forumda başkalarına da yaptığın provokasyon oyununa gelmeyeceğim. Geçen gün beni engellediğini yazıp, üzerine bunun havasını yapmıştın. Demek ya engellemedin, ya da engellediğin halde açıp mesajlarımı okuyorsun. Rica ediyorum engellemedin ise engelle, engelledin ise de açıp mesajlarımı okuma, yoksa bir anlamı kalmıyor.

Yok böyle devam edeceğim diyorsan seni bunun ile baş başa bırakıyorum artık. Aslında bunu o gece yapmam lazımdı, aptal gibi provokasyonuna geldim ama benim için senin fikirlerinin bir önemi yok.

Aynen attığın cevapta önemi olmadığını kanıtlıyor :D

Keşke bahsettiklerini yapabilsen mesela ben senin hakkında gidip başkalarıyla konuşmadım.Ama sen gidip genel sohbet başlığında başkalarına ağlayabiliyorsun ne diyelim herkes kendine yakışanı yapar devam böyle

Engelleme mevzusuna gelirsek cidden engelledim ama bir şekilde karşıma çıkıyor mesajların keşke toptan silme olsa bende gereksiz mesajlardan kurtulurdum

Aydın, hava çok güzel. Bir yandan eşimle çocuğumla bu güzel havanın tadını çıkarıyorum, bir yandan ara ara foruma giriyorum ve bunu sana da tavsiye ediyorum. Çık gez dolaş, hayatın keyfine bak. Çünkü tekrar ediyorum, çoktandır senin fikirlerin umrumda değil. Bugüne kadar hatam senin provokasyon oyunlarına gelmekti bundan sonra gelmeyeceğim. Yani insanlara şurda şöyle ağlamışsın böyle yapmışsın diyip, milleti provoke etmek için ortaya veya birini işaret ederek laf sokmakta özgürsün. Tavsiyemi tekrar ediyorum, bu oyunları artık benim üzerimde denemek ile boşa vakit harcama, çık dışarı havanın tadını çıkar.

yaw kenan hem hava cok guzel dolasiyorum diyosun sonra 1 senelik mevzuyu hortlatiyorsun adam cvp verince de sen de disari cik hava cok guzel diyorsun. o da ciksa disarda karsilassaniz forumda goruselim mi diyeceksin

Peki madem tavsiye veriyoruz birbirimize benden de sana tavsiye,ne olursa olsun çocuğunu öne sürüp emin olmadığın konular üzerinden yemin etme

>>> Genel Sohbet

Buyrun olay bitmiş ben adam hakkında tek kelime etmemişim gidip başkalarına böyle mesaj atıyor sonra bunu dile getirince çık dışarı hava al ? Sana mı soracağım hava alıp almayacağı mı ?

yaw kenan hem hava cok guzel dolasiyorum diyosun sonra 1 senelik mevzuyu hortlatiyorsun adam cvp verince de sen de disari cik hava cok guzel diyorsun. o da ciksa disarda karsilassaniz forumda goruselim mi diyeceksin
Ben eleştiri hakkında bir örnek verdim, konu eleştirmek bir sene önceki mevzu değil. Konuda benim gibi bu konuda benzer şeyler yazanlar var. Bunların içinden gelip sırf bana hitaben yazmış, ben de kendisine benden uzak durmasını, hatta dediği gibi engellenmesini söyledim.

Geçen gece olduğu gibi beni tartışmanın içine çekmeye çalışan kendisi ama sen gelip bana laf ediyorsun.

Ve gördüğün gibi aynen devam ediyor. Benim artık birşey dememe gerek yok, kimin hangi üslupta ne yazdığı ortada.

Üst Alt