Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak Basın Toplantısı Düzenledi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak Basın Toplantısı Düzenledi!

Ben eleştiri hakkında bir örnek verdim, konu eleştirmek bir sene önceki mevzu değil. Konuda benim gibi bu konuda benzer şeyler yazanlar var. Bunların içinden gelip sırf bana hitaben yazmış, ben de kendisine benden uzak durmasını, hatta dediği gibi engellenmesini söyledim.

Geçen gece olduğu gibi beni tartışmanın içine çekmeye çalışan kendisi ama sen gelip bana laf ediyorsun.

Ve gördüğün gibi aynen devam ediyor. Benim artık birşey dememe gerek yok, kimin hangi üslupta ne yazdığı ortada.

aranizda bir duello varsa ve onla olan fi tarihindeki tartismanizi gundeme getirdigini dusunmenden oturu cvp vermis olabilir
aydinin ilk msjini muteakip verdigin cvp tartismayi farkli boyutlara tasiyabilir
aydin sen de sus garip seyler yazma
herkes sukunet icersinde post atsin hadi eyw

aranizda bir duello varsa ve onla olan fi tarihindeki tartismanizi gundeme getirdigini dusunmenden oturu cvp vermis olabilir
aydinin ilk msjini muteakip verdigin cvp tartismayi farkli boyutlara tasiyabilir
aydin sen de sus garip seyler yazma
herkes sukunet icersinde post atsin hadi eyw
Yahu benim düello falan yaptığım yok. Konu başlığında eleştiren taraftar için birşey yazılmış ben de eleştirinin olması gerektiğini savunan biriyim. Taraftardan cacık olmaz lafına karşı da Tudor Terim değişimini, o zaman da Tudoru eleştiren taraftara bir sürü laf ediliyordu, Terim gelince bu kişilerin çoğu bizi sadece Terim şampiyon yapabilir demeye başladılar dedim. Madem bu fikirdeydiniz Tudoru eleştirenlere neden bir sürü laf ettiniz, demek eleştirmenin faydaları varmış demeye getirdim. Ha belki o son cümleyi etmeye bilirdim ama ikide bir taraftar şöyle böyle deniyor ise o cümleye pek takılmamak lazım. Yani mevzu güncel, eleştirmek, örneği eski ama benim için bu konuya en güzel örnek. Konuda benim gibi benzer fikirler belirten bir sürü kişi varken gelip bana hitaben birşeyler yazmış, ben de uygun bir dil ile beni artık rahat bırakmasını istedim. Ondan sonra yazdıkları zaten ortada. Gidip Genel Sohbette yazdığım, yazdığımı inkar etmediğim ve aynısını o gece kısa bir süre önce direk yüzüne yazdığım şeyler. Bu saldırgan tavrına rağmen ben ne diyorum, Aydın benimle uğraşma artık ilgilenmiyorum. Bu kadar yahu, ben fikirlerimi yazmaya devam edeceğim, bana kimse uyumadıkca da benim kimse ile bir derdim olmaz. Sonuçta yine suçlu biz olduk, ilginç ama ne diyeyim sağlık olsun.

bencede bundan bişey olmaz, zaman cinli ler ile ne fotoğraf çekiyorsun, onları orda sponsorluğa filan cekemiyorsan, ne gerek var o kadar habere, bide resimlerde sanki bi is basarmış. Sponsor da bulamiyorsaniz, hic birisi olmasın boş kalsın. 2 milyon dolar degildir o göğsün degeri.
O zaman sen 2 milyon dolar ver göğsümüz boş kalsın...Hayatında 9 trilyonu bir arada görmüş gibi de konuşma...

Şu verdiğin cevap bile ne kadar tek taraflı baktığını belli ediyor olaylara.Senin eğer dediğin gibi olayları bitirmeye niyetin olsa ben sana o başlıktan sonra hiç bir yerde laf atmama rağmen gidipte 2-3 kişiye Aydın böyle Sinan böyle diye ağlamazsın

Şu mağdura yatmaktan çık bir artık

Transfer uzerinden yonetim degerlendirilir mi ? Tek isi bu mu adamlarin

Cengiz e kizdigim tek konu , kapat konuyu yapmiyoruz bu sene de olsun bitsin
Evet maalesef taraftar sadece transfer üstünden yönetim değerlendiriyor, kongre de üyelere sağlanan menfaatler üzerinden, çalışanlar ise aldıkları para üzerinden ama son tahlilde herkes futbol'daki şampiyonluğa yani sadece başarıya da değil (türkiye kupası-süper kupa-avrupa başarısı) göre karar veriyor...

Benim içinse idari-sportif ve mali konulardan en önemlisi mali, sonra, idari en sonundaysa sportif geliyor...Çalışanların da kovulmasını, kongre üyelerine de ekstra menfaat sağlanmamasını istiyorum benden bir 5000 kişi daha olsa dünyanın anasını ağlatırız...

Yahu Aydın, benim tek taraflı baktığım falan yok. Ben hiçbir zaman her yaptığımın doğru olduğunu söylemiyorum, böyle bir iddiam yok. Ben de insanım ve ben de bir sürü hata yapıyorum. Genel sohbette onları yazdığımı da inkar etmiyorum. Orada yazdıklarım da yeni şeyler değil daha kısa bir süre önce bizzat senin yüzüne söylediğim şeyler. Orada Murat abi değmez veya buna benzer birşey yazdı, ben de olayın sıcağı ile nedenini yazdım, ki dediğim gibi bizzat sana kısa süre önce yazmadığım birşeyi de yazmadım.

Yahu şu konuda geldin daha benim vermek istediğim mesajı anlamadan saldırgan bir mesaj yazdın. Ben de polemiğe girmeden Aydın sen ve senin fikirlerin umrumda değil, lütfen engelledin ise mesajlarımı açıp okuma, engellemedin ise o gece dediğin gibi engelle dedim.

Bir mesaj daha yazıp yine benzer mesajı verdim, hatta naçizane bir tavsiyede bulundum ama senin o tavsiyeye verdiğin cevap bile saldırgan bir cevap.

Tek taraflı veya değil, mağdur veya değil, doğru veya değil, bütün bunlar hakkında ve tüm yazdıkların umrumda değil diyorum yahu. Böyledir veya değildir, bilemem ama tek bildiğim bu ve benim hakkımda senin yazdıkların umrumda değil artık.

Sana üçtür cevap vermem de bu yüzden, git başımdan demek için. Lütfen bir kere daha tekrar ediyorum, bak Allah rızası için diyorum, dediğin gibi engelledin ise mesajlarımı açıp bakma, yok dediğini yapmadın ise lütfen yalvarıyorum yap. Bu kadar benim seninle ilgili ilgilendiğim tek konu bu, cevap verme sebebim de bu. Benden bu kadar artık, üç kere yazdım daha fazlasına gerek görmüyorum.

Evet maalesef taraftar sadece transfer üstünden yönetim değerlendiriyor, kongre de üyelere sağlanan menfaatler üzerinden, çalışanlar ise aldıkları para üzerinden ama son tahlilde herkes futbol'daki şampiyonluğa yani sadece başarıya da değil (türkiye kupası-süper kupa-avrupa başarısı) göre karar veriyor...

Benim içinse idari-sportif ve mali konulardan en önemlisi mali, sonra, idari en sonundaysa sportif geliyor...Çalışanların da kovulmasını, kongre üyelerine de ekstra menfaat sağlanmamasını istiyorum benden bir 5000 kişi daha olsa dünyanın anasını ağlatırız...

Sportif benim kafada da en sonda . Ama once idari yapinin dogru kurulmasi , zaten ondan sonra paralel olarak mali ve sportif basari gelecektir

Bizlerde o dogru yapilanma bir turlu olusturulamadigi icin sonuca yuruyemiyoruz

Sportif benim kafada da en sonda . Ama once idari yapinin dogru kurulmasi , zaten ondan sonra paralel olarak mali ve sportif basari gelecektir

Bizlerde o dogru yapilanma bir turlu olusturulamadigi icin sonuca yuruyemiyoruz
Ben senden farklı olarak mali yapının idari yapıya çeki düzen verdiği kanaatindeyim örneğin galatasaray basket aş kurulsa salona seyirci bilr gitmez :) neden? nemalanacak bir şey kalmaz...işte o zaman idari başarı gelir zira maliyesinden idareci sorumludur...Para alamayacak olan sözde galatasaray taraftarı basket seyircisi de maça gitmez :) Onun için 15.000 kişilik değil 5.000 kişilik salona ihtiyacımız var...Devlet kabul eder kapasiteyi düşürmemizi...

Bu yönetimde idari yönden her şeyi düzene sokacak ışık yok. Ekip de çok iyi değil,amatör zihniyetle yönetiyorlar bu da başarıyı şart kılıyor.

Ayrıca sportif başarı olmayınca kulübün ne hallere düştüğünü geçmişten görmeniz gerekir. Sportif başarı gelmediği sürece ekonomik yönden toparlanmak çok zor.

Bir de zaten sportif başarıyı doğru ekonomi yönetimiyle getirmek esas marifet olup bu da idari yönden de başarılı olunduğunu gösterir.

Onun dışında dediğim gibi PR yapacak, markayı büyütecek bir yönetim ekibi yok.

Üst Alt