🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Allahını seviyosan defol git bu kulüpten.
7 aydır forvet bekliyo Fatih Terim. Gomis'i sattın yetmedi rodrigues'i sattın yetmedi nerde ulan bu paralar nerde bu transferler ?

Ne yapıyosun sen ne haltlar karıstırıyorsun?

Vasıfsız bakkal yöneticisi. Yahu yaz transfer döneminde bütçe hesabında yanlışlık olmuş diye Finans Direktörünü kovan bir köylü bu. Arkadaş hadi o hata yaptı senin hiç mi matematiğin yok. Sattıklarını topla aldıklarını çıkar. Al sana transfer bütçesi!

Bence hepsi bahane! Ben artık bu kadarını beceriksizlik değil ihanet olarak görüyorum. Yapamıyorsanız biz beceremiyoruz bu işi diyip bırakın mert olun biraz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu saatten sonra alacağın iki futbolcu Messi ve Ronaldo bile olsa Galatasaray tarihinin en basiretsiz başkanısın. Bu konu tartışmaya kapandı.

Beyler bu transfer olayları yuzunden gundemdeki bazı seyleri ıskalıyoruz:

Son hafta oynanan maclar sonrasında Fener ve Trabzon ayaklandı.. Baskanlar, yoneticiler ardı ardına acıklamalar yaptılar hakemlerle ilgili, VAR ile ilgili ve MHK ile ilgili..

Bu acıklamalar sonrasında TFF nin ceza kararlarını takip edeceğiz elbette..

Ama ondan da onemli olan konu su : Baskan, FT ve bircok oyuncumuzun ceza aldığı malum mac sonrasında Kulupler birliğinde 17 kulubun imzası ile yayınlanan bir deklarasyona imza atanlar ile bugun şikayetci olanların aynı kulupler olması da trajikomik bir olay..

Mustafa Cengiz şimdi çıkıp o kuluplere "biz aglarken siz gülüyordunuz, deklarasyon imzalıyordunuz, ne oldiii??" demeli..

Ben bir gazeteci olarak,
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’e ‘istifa et’ demem. Bana yakışmaz...
Ama ben bir gazeteci olarak Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’e...
‘Ben bir protesto görürsem ayrılırım. Koltuğa yapışmamak lazım ’ sözlerini hatırlatırım.
Bilmem anlatabildim mi ? Erhan Telli on Twitter

Dursun gibi hain olmadigi kesin.İyi niyetli olduguna da inaniyorum.Aksi olsa coktan ffp felan dinlemez parayi basar forveti getirirdi.Asil meseleye gelirsek forvet transferi felan umurunda degil.Galatasaray baskani yalan soylemeye baslamissa bu isin sonuna gelinmistir.Oyunculara borcumuz yok dedikten sonra en iyi stoperini Fener'e peskes sekersen gidersin.İstersen ondan sonra 10 tane forvet getir.

A.Albayrak'in transferlerden sorumlu olmasi,takimla ilgili tum yetkinin Terim'e birakilmasi ayri olay zaten.Ha Terim gorevdeyse tum yetkileri verilmesi normal ama bu yetkinin de belirli sinirlari var.Elindeki en iyi stoperi rakibine verecek kadar kimseye yetki verilmez.Bundan sonra 1 subatta secim karari alip istifa etmeli.

Dursun gibi hain olmadigi kesin.İyi niyetli olduguna da inaniyorum.Aksi olsa coktan ffp felan dinlemez parayi basar forveti getirirdi.Asil meseleye gelirsek forvet transferi felan umurunda degil.Galatasaray baskani yalan soylemeye baslamissa bu isin sonuna gelinmistir.Oyunculara borcumuz yok dedikten sonra en iyi stoperini Fener'e peskes sekersen gidersin.İstersen ondan sonra 10 tane forvet getir.

A.Albayrak'in transferlerden sorumlu olmasi,takimla ilgili tum yetkinin Terim'e birakilmasi ayri olay zaten.Ha Terim gorevdeyse tum yetkileri verilmesi normal ama bu yetkinin de belirli sinirlari var.Elindeki en iyi stoperi rakibine verecek kadar kimseye yetki verilmez.Bundan sonra 1 subatta secim karari alip istifa etmeli.
Dursun gibi hain olmadigi diyorsunda dursunun ilk doneminden farkimiz ne soylermisin.
O da ilk yilinda ne var ne yok satmisti hatirlatirim.
Onun aptalligi 2.yilinda tolga eren serdar ahmet-cavandaya 16 milyon euro gommesi.

Al sat dengesine bakarsak eger son yil 8 milyon euro bir onceki yil 10 milyon euro zarar var. Yukaridaki coplere o paralari gommeseydi zarar daha az yazilirdi.
Ha birde belhandaya o kadar para vermesi hata ama bugun satiyoruz desek adamin aldigi oyunculardan sadece maicondan zarar ederiz.

Transfer konusunda dursunu gommek bu yonetimin yaninda acimasizlik olur. Diger konularda evet haindir kendisi.

Dursun gibi hain olmadigi diyorsunda dursunun ilk doneminden farkimiz ne soylermisin.
O da ilk yilinda ne var ne yok satmisti hatirlatirim.
Onun aptalligi 2.yilinda tolga eren serdar ahmet-cavandaya 16 milyon euro gommesi.

Al sat dengesine bakarsak eger son yil 8 milyon euro bir onceki yil 10 milyon euro zarar var. Yukaridaki coplere o paralari gommeseydi zarar daha az yazilirdi.
Ha birde belhandaya o kadar para vermesi hata ama bugun satiyoruz desek adamin aldigi oyunculardan sadece maicondan zarar ederiz.

Transfer konusunda dursunu gommek bu yonetimin yaninda acimasizlik olur. Diger konularda evet haindir kendisi.

Arazilerin peskes cekilmesi basli basina hain olmak icin yeterli.Futbol konusunda men cezasi almamamiz mucizeydi ayrica.Eger men alsaydik.Muhtemelen mevcut kadronun yarisi daha olmazdi elimizde.Yoksa baskanlarin transferler uzerinden yargilanmasi acimasizlik olabilir.Cunku transferleri kendiler degil,yetki verdikleri kisiler yapiyor.

İyi niyetliymiş arkadaş o zaman ben de Galatasaray yöneticisi olayım ben de iyi bir insanım? İyi niyetli olmak kulüp yöneticisi olabileceği anlamına gelmiyor işte.

Üst Alt