🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

fft81_mf2099129.Jpeg
Elimde olsa 1000 tane like basardım.. : ))

Terim ben Ozan Kabak kalsın istedim yönetim sattı dedi

Serdar Aziz gitsin dedim yönetim kalmasını uygun görsün dedi

Ben forvet istedim yönetim hala alamadı ama uğraşıyor biraz daha bekleyin dedi

Bi haltlar karıştırıyorsun Mustafa Cengiz ama hadi hayırlısı.

Ve işte bundan dolayı da hocanın isyanı yüzde yüz doğru.

Seçildiği vakitte benzer açıklanması olmuştu sayın başkanın. Florya hocaya ait...

Sonra parayı görünce hocayı satıyorsun İlk fırsatta

Hoca gerekli mesajı en doğru şekilde verdi bence. Yönetime isyan bayrağı açanlardan değilim ancak düzeltilmesi gereken çok şey var. Umarım başarabilirler. Başaramazlarsa zaten camianın dinamikleri belli, sezon sonuna doğru seçim kazanı kaynar :D

20 OCAK 2018 gününden bu yana taraftar nezlinde bir hiçe düştün. Üstelik 1-2 ay önce kameralara transferlerden sorumlu fatih hocamızdır dedin. Ama şimdi ozanı hocanın rızası olmadan sattın. Bir şeylerin peşindesin bir düşüncenin ama giden hoca olmayacak bu yolun sonunda

Yuzyilin ruzgarini almistin arkana

Dursun gibi bu kulubun gordugu en buyuk haini bitirmistin, UEFA'dan kesin gelecek denen mene engel olmustun, sampiyon olmustu takim

Her seyi yerle bir ettin hem de 6 ay gibi kisa bir surede, sahsini tebrik ederim

Simdi yallah yine kaymakam, mahalle muhtari kapilarina, sonun geldi

Ben bu herifin Albayrak'tan daha tehlikeli olduğunu, hatta Albayrak'ı da kullandığını düşünüyorum ya da ikisini birden kullanan, arka planda kalan biri var.

"Bizim önümüze bir transfer gelmedi" deme yüzsüzlüğünde bulunduğu an kafamdaki pozisyonunu belirlemişti benim için.

Hocanın istemediğı, planlamadığı işleri yaptığı, istediği şeyleri de yapmadığı ortadayken bazı arkadaşlarımız forvet alınmamasını bile Terim'e bağladı. Ozan'ın satılması da aynı şekilde. Onlara göre terim'in haberi, planlaması olmadan yönetim tuvalete bile çıkamazdı cünkü kafalarındaki fantezi bu şekildeydi.

Ozan'ın satılmasının hemen akabinde belhanda'nın da gönderileceği haberleri çıkmıştı. O günlerde "hoca istifa edebilir" babında 1 2 post atmıştım buraya. Tam o sıralarda gerçekten kafasından geçen de buymuş.

Hocayı terimcilerden çok antileri abartıyor aslında. Onların gözünde Terim uslanmaz bir komisyon makinesi, kulübün bütün işlerdeki tek yetkilisi, bütün atamaları yapan, mevkileri belirleyen aynı zamanda antrenörlük de yapan birisi. Onun haberi olmadan kuş uçmaz, yaprak kımıldamaz...

Üst Alt