Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a: "Her gün TV'lerde çıkıp ağlıyorsun" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu açıklamayı neden yaptı ki bizim başkan ne diye gerek duydu acaba?
Dun Ali Koc'un yaptigi aciklamalar uzere yapti bunu:

"Sayın Cengiz bizimle ilgili konuşuyor, biz cevap verince de Ali Koç sataşıyor oluyor. Bizim puanımızın silinmesine kafayı takmış. Diğer kulüplerden örnek veriyor. Sapla samanı karıştırıyor. Onlar ödemelerin yapılmamasından dolayı silinen puanlar.Kendisinin hızına yetişemiyoruz. Kendisini anlamak da zor. Kimi zaman yemeklerden kimi zaman hayvanlar aleminden benzetmeler yapıyor. Anlaşılmayınca da şaka yaptım diyerek işin içinden çıkıyor. Çıkalım televizyonda konuşalım. Kulüpler için de üç beş kuruş para kazanırız.Oyun oynanırken kural değişir mi deyip duruyor. Sırf sizin için geçen sezon talimat değişti. Hak mahrumiyeti cezası alan kişiler müsabakalara iştirak edemez. Sayın Cengiz 150 gün ceza alıyor. Federasyondan mektupla yardım istiyorlar ve bu madde değişiyor.Şöyle şeffaflık böyle şeffaflık. Biz açıklamamız gereken her şeyi açıklıyoruz. Biz bilmiyor muyuz geçen sezon 10 bin euro menajerlik ücreti ödediğinizi? 'Ben bilmem 13.6 milyon ödedim ben, yolda mı düştü ben de bilmiyorum' diyor. Nerede şeffaflık?"

Şampiyonluk ateşini yaktı başkan mesajı verdi. Artık feneri devlet bir daha ihya etmez. Destek trabzondan bize de geçebilir bu konuşmadan sonra :) Büyük bürokrat işte böyle olur. Adamın konuşmasıyla dalga geçenler, setılmıntegrımınt diyenler; hakkımızı savunmuyor diyenler nerede? :)
Kayyum olayi nedir hangi iblis çıkarmış gerçi mumkunati yoktur bence mali olarak çünkü Kayyum gelse önce fenere gelir

Üst Alt