Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a: "Her gün TV'lerde çıkıp ağlıyorsun" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mustafa Cengiz Başkanımızın konuşmasını gereksiz bulanlar hakikaten de hayatı tanımıyorlar bakın şeytan rıdvan hemen anlamış mevzuyu;
"Devlete karşı kıpırdanmalar var ama Galatasaray Başkanı demeye mi ehueheueheue fenerle devlet arasında kaldım çok zekisin keşke benim başkanım olsaydın aslında ben de galatasaraylıydım ama para için kendimi sattım ehueeheue"
1581274887087.png

Bizden birimis gibi konuşmuş başkan helal benle röportaj yapsalar ancak bu kadar diyebilirdim tabi sokak ağız ile ben büyük başkan kadar ne doğru düzgün Türkçe konuşabilirim nede onun zekasına yaklaşabilirim :) saygılar başkanım duygularımıza tercüman olduğun için her zaman her yerde..

Gerçekten çok yazık. Galatasaray'lıyım diyip takıma güvenmeyip maçı olaylar çıkar ve hükmen kazanırız beklentisi içinde olanlar var. Bu zihniyet ile ülkede spor dahil hiç bir şey 1 gram bile ilerlemez.

2 hafta sonra gidip aslanlar gibi oynayıp evire çevire yeneceğiz.

Şampiyonluk ateşini yaktı başkan mesajı verdi. Artık feneri devlet bir daha ihya etmez. Destek trabzondan bize de geçebilir bu konuşmadan sonra :) Büyük bürokrat işte böyle olur. Adamın konuşmasıyla dalga geçenler, setılmıntegrımınt diyenler; hakkımızı savunmuyor diyenler nerede? :)
hangi lafından ötürü bunu dedin : ) tamamını dinleyemedim de konuşmanın. değişik bi laf mı etti başkan

Başkana sahip çıkmamız lazım.ne aziz başkana ne de yali çocuğuna bu kadar çok laf sokan baska bir başkan görmedim ben. Mustafa başkan tam bize laik biri. Her seferinde lafi çakıyor.

Üst Alt