GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

cd309a08497443a78b7a72a8f1a2bf8d.jpeg

Divan Başkanı Sn Eşref Hamamcıoğlu tarafından Tüzüğümüzün 99.1 maddesi gereğince Galatasaray Yönetim Kuruluna dilek ve tavsiye olarak başvurmak yerine doğrudan Galatasaray Başkanlık makamına, "gün ve saat tespiti" için hiç bir ön görüşme, istişare yapılmadan emrivaki şekilde yollanan adayların katılabileceği Panel Daveti için Başkanlık tarafından saat 13:19'da verilen yanıt aşağıdadır.

Galatasaray Başkanlığı'na sadece Genel Kurul emir ve talimat verebilir. Değerli Divan Kurulumuzun Yönetimden kopuk, adaylardan birini destekler görüntüsü ve intibası verebilecek bu tür polemik ve medya aktivitelerine girmesi üzüntü vericidir.

Camiaya saygıyla duyurulur.

Mustafa Cengiz
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı

divan_cevap.jpg

Ya dostlar sulandirmayin , konu cok ciddi , birakin simdi sevimi bilmem neyi

Adamlar dursunu sectirmek icin once beklenmedik adaylar cikardilar , simdi ise divan baskani marifetiyle yipratiyorlar

Ben size Eşref Hamamcıoğlu, Dursun Özbek'in adamı İrfan Aktar'ı desteklememiz lazım derken yine galatasaray taraftarı boşa düştü...Ben bu durumu Camiadan Duyumlar başlığına yazdığımda bana Burak Elmas'ın, Muhammed Yasin Çakmak'ın Eşref Hamacıoğlu'nu tebrik eden tweetlerini göndermilerdi...

Burası Galatasaray...Dehlizler Denizi...Şimdi bu olayın perde arkasına bakalım; Mustafa Cengiz 2.başkanlık sözü verdiği Celal Açar'ı, Ahmet Şenkal için satınca Celal Açar, Dursun Özbek ile hareket edip Liseci oylarını konsolide etti. Dahası tarafsız olan Divan Kurulunu Dursun Özbek tarafına çekmek adına da İrfan Aktar devrildi yerine Eşref Hamamcıoğlu iktidar oldu...Zira taraftarının İrfan Aktar'dan sıkıldığını bildikleri için çok iyi oynadılar...Celal Açar, Dursun Özbek ile Burak Elmas'ı da uzlaştırdı buna göre seçimde Mustafa Cengiz oylarını bölecek olan listeye Burak Elmas girerek seçimi kaybetse bile Dursun Özbek'in Sportif AŞ yöneticisi olacak...Peki Burak Elmas bütün bu katakulliyi niye yaptı? Hadi Celal Açar'ı anladık da Burak Elmas'ın sebebi ne? Aylık 120.000 tl para istedi Burak Elmas galatasaraydan Mustafa Cengiz de paramız yok deyince ipler koptu...Dursun Özbek aylık 200.000 tl sözü vermiş Burak Elmas'a...Emsal de Lütfi Arıboğan...Allah cezanı versin Ünal Aysal herşeyin altından sen çıkıyorsun, sen ve rezilliklerin... Yasin Çakmak da sadece tali kurullarda yer almaya sözümona davasını sattı...Gençler her zaman ninnoştur güvenmeyin...

Ben size Eşref Hamamcıoğlu, Dursun Özbek'in adamı İrfan Aktar'ı desteklememiz lazım derken yine galatasaray taraftarı boşa düştü...Ben bu durumu Camiadan Duyumlar başlığına yazdığımda bana Burak Elmas'ın, Muhammed Yasin Çakmak'ın Eşref Hamacıoğlu'nu tebrik eden tweetlerini göndermilerdi...

Burası Galatasaray...Dehlizler Denizi...Şimdi bu olayın perde arkasına bakalım; Mustafa Cengiz 2.başkanlık sözü verdiği Celal Açar'ı, Ahmet Şenkal için satınca Celal Açar, Dursun Özbek ile hareket edip Liseci oylarını konsolide etti. Dahası tarafsız olan Divan Kurulunu Dursun Özbek tarafına çekmek adına da İrfan Aktar devrildi yerine Eşref Hamamcıoğlu iktidar oldu...Zira taraftarının İrfan Aktar'dan sıkıldığını bildikleri için çok iyi oynadılar...Celal Açar, Dursun Özbek ile Burak Elmas'ı da uzlaştırdı buna göre seçimde Mustafa Cengiz oylarını bölecek olan listeye Burak Elmas girerek seçimi kaybetse bile Dursun Özbek'in Sportif AŞ yöneticisi olacak...Peki Burak Elmas bütün bu katakulliyi niye yaptı? Hadi Celal Açar'ı anladık da Burak Elmas'ın sebebi ne? Aylık 120.000 tl para istedi Burak Elmas galatasaraydan Mustafa Cengiz de paramız yok deyince ipler koptu...Dursun Özbek aylık 200.000 tl sözü vermiş Burak Elmas'a...Emsal de Lütfi Arıboğan...Allah cezanı versin Ünal Aysal herşeyin altından sen çıkıyorsun, sen ve rezilliklerin... Yasin Çakmak da sadece tali kurullarda yer almaya sözümona davasını sattı...Gençler her zaman ninnoştur güvenmeyin...
Yani Dursun secilecek %100

Mustafa Cengiz seçilir mi bilmiyorum ama Dursun Özbek seçilmez. Seçilirse Galatasaray yerin dibine düşecektir. Bu saatten sonra taraftar asla Özbek’le barışmaz ve taraftar yıkar geçer!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet yine kendi ayağımıza sıkmak yolunda önemli adımlar geliyor.
Kendi ayağımıza değil İrfan Başkanı devirenler utansın Eşref Bey, dursun özbekin adayıydı sessiz sedasız celal açar ile yılların başkanı İrfan Aktarı devirdiler maalesef ve kamuoyu bir de buna sevindi...Şimdi başa gelen çekilsin bakalım...

Dursun kesinlikle seçilmez diyordunuz; fikriniz değişti mi?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt