GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

İrfan Aktar da çok sağlam bir adam değildi, Türker Arslan mıydı onun üstüne basıp yerine geçti.

70 yaş üstü külliyen zarar. Hikmet Koyuncuoğlu'nu yapsınlar divan başkanı, hiç biri onun kadar kaliteli değildir.
İrfan Başkan en krizli dönemlerde gemiyi yüzdürdü taraf tutmadı sırf yaşlı diye yıpratıldı niye adam hoca mı? başkan mı? olimpiyatlara mı hazırlanıyor? Neyse geçmiş olsun sadece ilk falsosunda Hamamcıoğlu'nun gerçek yüzünü hatırlatmak istedim zira demiştim aylar önce Camiadan Duyumlara...
Nasıl taraf tutmadı yav, Dursun aleyhine konuşmalara dayanamıyor sürekli susturuyordu.

Genç, dinamik beyinlere ihtiyaç var. Bizde hala adam kayırma dönüyor.

Nasıl taraf tutmadı yav, Dursun aleyhine konuşmalara dayanamıyor sürekli susturuyordu.

Genç, dinamik beyinlere ihtiyaç var. Bizde hala adam kayırma dönüyor.
O tarafsızlık üstat...Eee bak işte daha genci Mustafa Başkan'a kazan kaldırmış hala savunuyorsunuz genç diye...
Gelen adamı savunmuyorumki.

Onu da 70 üstü sanıyordum açıkçası. Hikmet K. gibi adamları görmek istiyorum sadece.

Boşuna demiyorum o kongre başlarının üstüne yıkılsa da kökünden kurtulsak hepsinden diye.

Yetti artık be

sent via GSC

Evelemeye gevelemeye gerek yok.Dursun başkan olacak.Bu acı gerçekle yüzleşelim artık.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şimdi de başkanlık seçimi için mi totem yapmaya başladık; bize huzur yok mu yahu!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yok ya ben gayet ciddiyim.İlk önce oyları böldüler.Şimdi de saçma sapan haberlerle Mustafa Cengiz i yıpratmaya çalışıyorlar.Beğenmediğimiz Aziz kulübü taraftara açtı secimlerde 25 000 oy kullanılacak.Biz hala bir gözü toprağa bakan liselilerle uğraşıyoruz.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aziz’in topladığı 25 bin kişi yerini sağlamlaştıracak. Ben ona karşıyım. Hepsi paralı birer oy. Öyle bir şey olsa dursun gibiler beş senede Galatasaray’ı bitirir. Unutmayın bu kurul Dursun Özbek’i indirdi! Tekrar seçmeyeceklerdir!

Dursun tekrar secilirse taraftar ortaligi yikar diyen renktaslar olmus.
Maalesef cok iyimsersiniz arkadaslar, keske dediginiz gibi olsa.

Dursun tekrar secilirse hic bir halt olmaz, yagli suratini sevdigim üc sene boyunca kulübün anasini belledi birsey olmadi bu saatten sonra da
olmaz.

Yok mu soyle Galatasaray icin hayatini cope atmaya hazir bir cengaver

15 yerinden bicaklasa su haini, kahraman bilecegiz onu
Aklıma gelen isim

@Mustafa Kaya

İçerde bana bakar mısınız? Aylık dünya masrafım var onları sağlar mısınız? Okeyse söyleyin “ya bi gidin işinize ben katil değilim” diyeyim.

Allah korusun,başkan seçilse bile o stada girebilecek mi acaba o turşu surat. bırak stadı insan içine çıkamaz galatasaray taraftarı birine kafayı takarsa adamın aklını alır

Üst Alt