GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

M. Cengiz'i seçeceklerine dair maalesef zerre umudum yoktu zaten uzunca bir süredir. Bari Dursun denen şerefsiz hain seçilmese. Ali'nin zaten seçilme şansı yok. Bari Ozan Korkut seçilsin. Kötünün iyisi diye düşünüyorum.

@Uğur Güzel şimdi bu dursun sence seçilebilir mi? Kurulun nabzı ne yönde?

Yok ama şampiyon olmasaydık kesin seçilirdi şimdi şampiyonuz onun için Mustafa Cengiz yakın bir seçimle kazanacak hatta sandık sandık tahminlerimi bile yazdım üstat...Hürmetler...
Abi cok positifsin... Umarim dedigin cikar harbiden yikim olur Dursunun secilmesi.
Hoca bile o sinerjiyi tam yapamaz. Cünkü o baskani disarda görsek dövme modundayiz

Kendi ayağımıza değil İrfan Başkanı devirenler utansın Eşref Bey, dursun özbekin adayıydı sessiz sedasız celal açar ile yılların başkanı İrfan Aktarı devirdiler maalesef ve kamuoyu bir de buna sevindi...Şimdi başa gelen çekilsin bakalım...

İrfan Aktar da çok sağlam bir adam değildi, Türker Arslan mıydı onun üstüne basıp yerine geçti.

70 yaş üstü külliyen zarar. Hikmet Koyuncuoğlu'nu yapsınlar divan başkanı, hiç biri onun kadar kaliteli değildir.

M. Cengiz'i seçeceklerine dair maalesef zerre umudum yoktu zaten uzunca bir süredir. Bari Dursun denen şerefsiz hain seçilmese. Ali'nin zaten seçilme şansı yok. Bari Ozan Korkut seçilsin. Kötünün iyisi diye düşünüyorum.

@Uğur Güzel şimdi bu dursun sence seçilebilir mi? Kurulun nabzı ne yönde?
Mustafa Cengiz yakın bir seçimde Dursun'u geçecek...Ozan Korkut'un hiç şansı yok ki yönetim kurulu listelerini tek tek değerlendirdim oraya da ayrı yazarım ama Lisecilerin ağırlığı yok Korkut Listesinde...Sadece Mehmet Cansun ağarlığı var ki yetmez Ozan Korkut Mustafa Cengiz oylarını bölmek için girişmiş gibi gözüküyor...

GÖrünüşe göre teamül ve kural dışı faaliyet olmuş. Ve disiplin hatırlatılarak, yerine alternatif teklifler iletilmiş.

Kısacası birisi benim aylak zamanım çok canım sıkılıyo; işinizi bırakın gelin de biraz bıdı bıdı edelim demiş, Başkan da bizim herkesle her zaman istediği şekilde ilgilenecek boş zamanımız yok. Çünklü çalışıyoruz.
Ama çok isterseniz size topluca bir zamanda ilgi gösterebiliriz, ayrıca dileyen tek tek de derdini anlatabilir denmiş
Anladığım kadarı ile.

Evelemeye gevelemeye gerek yok.Dursun başkan olacak.Bu acı gerçekle yüzleşelim artık.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şimdi de başkanlık seçimi için mi totem yapmaya başladık; bize huzur yok mu yahu!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yok ya ben gayet ciddiyim.İlk önce oyları böldüler.Şimdi de saçma sapan haberlerle Mustafa Cengiz i yıpratmaya çalışıyorlar.Beğenmediğimiz Aziz kulübü taraftara açtı secimlerde 25 000 oy kullanılacak.Biz hala bir gözü toprağa bakan liselilerle uğraşıyoruz.

İrfan Aktar da çok sağlam bir adam değildi, Türker Arslan mıydı onun üstüne basıp yerine geçti.

70 yaş üstü külliyen zarar. Hikmet Koyuncuoğlu'nu yapsınlar divan başkanı, hiç biri onun kadar kaliteli değildir.
İrfan Başkan en krizli dönemlerde gemiyi yüzdürdü taraf tutmadı sırf yaşlı diye yıpratıldı niye adam hoca mı? başkan mı? olimpiyatlara mı hazırlanıyor? Neyse geçmiş olsun sadece ilk falsosunda Hamamcıoğlu'nun gerçek yüzünü hatırlatmak istedim zira demiştim aylar önce Camiadan Duyumlara...

Yok ya ben gayet ciddiyim.İlk önce oyları böldüler.Şimdi de saçma sapan haberlerle Mustafa Cengiz i yıpratmaya çalışıyorlar.Beğenmediğimiz Aziz kulübü taraftara açtı secimlerde 25 000 oy kullanılacak.Biz hala bir gözü toprağa bakan liselilerle uğraşıyoruz.

Bizde görürsün 3000 civarı geçerli oy olacak :)
Rezalet.

tipine ettiğimin turşusu seçilirse futbolla ilgimi keserim net. bu herifin aday olması bile rezilliktir,herif yüzsüzlükte zirve. içimdeki küfürleri hakaretleri yazsam 8 ciltlik ansiklopedi olur

Dostlar dursun nefretim var ama aziz olayi gibi , aday olana degil secene kabahat bulmak lazim

Aday olmak kabahat degil ki . Yani bu kisiyi secen olacaksa o da aday olur

Bbence temiz bir sayfa için tekrar Mustafa Sevim olarak

sevim.jpg

Üst Alt