Mustafa Kapı: "Galatasaray’dan, kariyerime Avrupa’da devam etmek istediğim için ayrıldım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Kapı: "Galatasaray’dan, kariyerime Avrupa’da devam etmek istediğim için ayrıldım"

Hayırdır senin zoruna giden ne torpilsaraymis küfürlü konuşmayı bırak bugünlere hangi kulüp getirmiş Mustafa kapıyı da zoruna gitti

nerde kufur var ? niye gercekler zoruna gidiyor?

bi yedek kalecine bak bakim .. biraksak turk liginde hic bir takim almaz .. ama torpilli oldugu icin bizde yedek kaleci .. daha bu en ufak ornek

nerde kufur var ? niye gercekler zoruna gidiyor?

bi yedek kalecine bak bakim .. biraksak turk liginde hic bir takim almaz .. ama torpilli oldugu icin bizde yedek kaleci .. daha bu en ufak ornek
Benim ağzımdan İsmail çipe iyi kalecidir diye birşey mi çıkmış alt yapımiz iyi değil zaten iyi olduğunu da iddia etmedim ama Mustafa kapı 15 yaşında sahaya çıkmış bir oyuncudur hazırlık maçı ya da değil menajerlerin kucağına düşen çok oyuncu var böyle ojun yanında küfür konusuna gelince neremden uydurdugumu yazmışsin konusma tarzın öyle

Kendisi kulübümüzün kapısını çalarsa Hamza’nın imzalı formasını verip kapıyı gösterelim derim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt