Mustafa Sarp'a taraftardan tepki - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

Cevap: Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

O ıslıklayanlar, bundan 6 ay önce yiyoduysa Adnan Polat'ı ıslıklasalardı da, samimiyetlerini görseydik. Samimiyeti bozuk herifler.

Adam ne yapsın ki ıslıkladılar ? koşmadımı mücadele etmedimi ? bu kadarsa yeteneği daha fazlası elinden gelmiyorsa ıslıklamak neden ? taraftar suçluyu buldu tek suçlu sarp ayhan ! hani bir film vardı vurun kahpeye !!

Elinden gelmiyo diye birsey mi var, daha cok calissin. Anteremanlarini uzatsin, formanin hakkini versin...

bu tepkinin fazlasını mustafa sarpı oynatana vermek daha mantıklı değilmi tutupta pinoları misimovicleri a2 gönderenler tekink adamlar değilmi mustafa sarp bizim kulübümüze gelirken her maça çıkcam diye anlaşmalımı geldi?

Elinden gelmiyo diye birsey mi var, daha cok calissin. Anteremanlarini uzatsin, formanin hakkini versin...

30 yaşındaki bir adamın yeteneklerini geliştirmesini bekleyemezsin ancak kondisyonu için kızabilirsin ama ben mustafa sarpın hem bu maç için kötü oynamadığını düşünüyorum hemde oynadığı tüm maçlarda mücadele ettiğinin kanısındayım.. takım kötü diye birinin üzerine çullanmanın mantığı yok

Bence kendisini cikardigi icin Bülent Ünder'i islikladiklarini düsünmüstür.

Kız milleti M.Sarp konusun da da trip atıyor. Vay ben öleydim.

karizmaya bak bak bak

9399081.jpg

ali turan'in erdemligini örnek alsin ve allah rizasi icin kendiliginden giderek bizi bu iskenceden kurtarsin.

ki ali turan olsaydi bugün stoper sorunu cekmez ve servet ile ugrasmazdik.

m. sarpın hiç bir suçu yok adamın kapasitesi o kadar adam kaç yaşında bize geldi hemde bursadan ne bekliyordu taraftar? takımın kalitesi ortada mustafa sarp as kadro için alımadı ki yedek oyuncu olarak alındı.. hee sarp oynuyorsa burda sorun takımın kalitesinde.. adamda bi suç yok

Üst Alt