Mustafa Sarp'a taraftardan tepki - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

Cevap: Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

m. sarpın hiç bir suçu yok adamın kapasitesi o kadar adam kaç yaşında bize geldi hemde bursadan ne bekliyordu taraftar? takımın kalitesi ortada mustafa sarp as kadro için alımadı ki yedek oyuncu olarak alındı.. hee sarp oynuyorsa burda sorun takımın kalitesinde.. adamda bi suç yok

Mustafa Sarpin çikip "beni oynatmayin, oynayamiyom ben" demesini bekliyorlar sanirim :ays:

Taraftarın hiçbir futbolcuyu yuhlaması iyi değil ama Mustafa'da çok kötü oynuyor ya. Adam kovalamak yok olumlu top kullanmak yok neyine güveniyor hücuma çıkıyor onu da anlamadım, hadi çıktın bari şut at birşey yap rakip ceza sahasında top alsa bile geriye dönüyor. Acaba maçları tekrar izlediğinde o muhteşem Türkçesi ve düzgün diksiyonu ile o pozisyonları nasıl açıklıyor merak içindeyim...

Önünden geçen adamları izleyip lütfedip koşmayan orta saha oyuncusu...

Galatasaray Taraftari gittikce Fenerbahçe Taraftari gibi oluyor... En çok nefret ettigim olay Kendi Futbolcusuna yuh çekmek...

Herzaman söylüyorum, banada, sizede o Formayi Verseler çikip giyer oynariz ve elimizden Gelen herseyi yapariz.. Kabiliyetimiz nekadar ise ortaya koyariz... Evet Suanki FutbOlcularimiz Kalite olarak Galatasaray'a yakismiyor ama Galatasaray'da oynamalari onlarin Suçu degil...!!

Onlari Yuhaladikca ben Çok Pis utaniyorum..!!

Lütfen yapmayin Arkadaslar, Lütfen Galatasaray Ismini lekelemeyin...!!!

Illaki yuhalayacaksaniz gidin asil sorumlulari yani Adnan Polat ve yönetimini yuhalayin, istifaya davet Edin...!!!

Galatasaray Taraftarini Fenerbahçelestirmeyin...!!!

Galatasaray Taraftari gittikce Fenerbahçe Taraftari gibi oluyor... En çok nefret ettigim olay Kendi Futbolcusuna yuh çekmek...

Herzaman söylüyorum, banada, sizede o Formayi Verseler çikip giyer oynariz ve elimizden Gelen herseyi yapariz.. Kabiliyetimiz nekadar ise ortaya koyariz... Evet Suanki FutbOlcularimiz Kalite olarak Galatasaray'a yakismiyor ama Galatasaray'da oynamalari onlarin Suçu degil...!!

Onlari Yuhaladikca ben Çok Pis utaniyorum..!!

Lütfen yapmayin Arkadaslar, Lütfen Galatasaray Ismini lekelemeyin...!!!

Illaki yuhalayacaksaniz gidin asil sorumlulari yani Adnan Polat ve yönetimini yuhalayin, istifaya davet Edin...!!!

Galatasaray Taraftarini Fenerbahçelestirmeyin...!!!

Geçen sene yuhalasaydık şu anda kadroda olmazdı Mustafa Sarp falan

Evet Suanki FutbOlcularimiz Kalite olarak Galatasaray'a yakismiyor ama Galatasaray'da oynamalari onlarin Suçu degil...!!

Baştan söyleyeyim futbolcu yuhlanmasına tamamen karşı bir adamım.

Ama bu bahaneye de kesinlikle katılmıyorum. Kimse Mustafa'ya 60 metre ayağa top atamadığı için, çalım atamadığı adam eksiltemediği için kızmıyor. 5 metre önündeki adama şut çeker gibi pas atıyor, pas hatası yapıp top kaybediyor kendi önündeki kendi kaybettiği topa bile koşmuyor... Önünden adamlar geliyor geçiyor Mustafa sadece izliyor refakat. Şimdi bu kötü futbolculuk değil bu başka birşey. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz bu sadece kabiliyetsizlikle açıklanamaz...

mustafaya laf ediyoruz da adamın suçu ne?evrim mi geçirsin?pc başına oturup özelliklerini mi arttırsın?adam bu!yetenegi bu!bugun adnan sezgin size gelseydi gel bizde oyna deseydi hayır ben kalasım,oynayamam,kaldıramam mı diyecektiniz?adamı almışlar,oynatmışlar.burda ıslıklanması gereken en son kişi sarptır.

Seneye bu adam kalırsa kotu olaylar cıkar kımsenın dayanacak sabrı kalmadı hayalet adam m.sarp...

Bu yazdiklarima benzer seylerden oturu bir forumdan resmen kovuldum , burdan da kovulsam yine de yazmaktan vazgecmem. Taraftarin isligini elestirenleri anlamak mumkun degil. Baska nasil tepki koyabilir ? Koyun mu bu taraftar ? Burada suc mustafanin olmayabilir ama bizim problemimiz "olgu" ile alakali. Biz sonuca bakariz , eger bu adam GS ye yakismayan bir oyuncu ise ,kendisi de ,onu oynatan da , onu alan da isliklaniyor o an , sadece oyuncu degil. Sorarim size yonetim istifa derken ayip degildi de (onlar da kasten klubu batirmiyorlar yetenekleri bu) simdi oyuncu protesto edilince mi ayip oluyor ? Adnan Sezgin istifa dendiginde normaldi de Ardaya giydirilince mi ayip oluyor ? Bakiyorum futbolcu kesiminin bi yerleri cok kalkmis , unutulmasin ki bunca rezillige ragmen 1 inci dk dan itibaren destek verildi , bir sene icinde aldiklari paranin haddi hesabi yok , kendilerinden tek istenen 90 dk boyunca 3 puan kazanilmasi. Oh ne ala memleket , herkes akliyor oyunculari , teknik direktor 3 kere degisti , yonetimler degisiyor , idari sportif kadrolar degisiyor , bir tek oyuncular kabahatsiz , cunku yetenekleri bu kadar ? Boyle bir sey kabul edilemez.

Siz torna ustasi iseniz ama gidip de ben iyi satis pazarlamaciyim deyip 1 sene sozlesme yaparsaniz bilmediginiz , yeteneginiz olmadigi halde ,bu etik midir ? Hic mi utanma yok bu oyuncularda ? Her mac sonrasi ayni bahaneler , uzerlerinde sanssizlik varmis , ne yapsalar olmuyormus .. tiris tiris sozler.. Gidin dusun yakamizdan demek icin tek arenamiz stadyum , orda da tepki gosterilmesin de seneye de mi bunlarla oynayalim ? Baltayi yuhlamayin Mustafayi yuhlamayin , sozlesmeleri de devam ediyor , iyi o zaman efendilik bizde kalsin diye diye son 3 seneki gibi 3 sene daha oynariz bu adamlarla.

Bunu istiyorsunuz sanirim ?

Dünyanın her yerinde kötü performans gösteren futbolcular ıslıklanır.

Çelsi taraftarı 50 milyon poundlık Torres'i ıslıklıyordu. Gol atamadığı için.

Ben Mustafa Sarp'ı ıslıklarım. Kimse de bir şey diyemez.

Bu adam formasına ihanet edenlerden biri, biraz mücadele etsin, pres yapsın, gölge presi yaparak, rakiplerin refakatçilik etmek ihanet değil de nedir?

Bu adam formasına ihanet edenlerden biri, biraz mücadele etsin, pres yapsın, gölge presi yaparak, rakiplerin refakatçilik etmek ihanet değil de nedir?
Adamın kapasitesi bu kadar,sokaktan geçen fanatik Galatasaraylıyı koy takıma,oda kötü oynayınca ihanet etmiş mi olacak? Asıl ihanet eden,bu adamı ilk 11 e alıp oynatan T.d lerdir,hala takımda barındıran yöneticilerdir.

Adamın kapasitesi bu kadar,sokaktan geçen fanatik Galatasaraylıyı koy takıma,oda kötü oynayınca ihanet etmiş mi olacak? Asıl ihanet eden,bu adamı ilk 11 e alıp oynatan T.d lerdir,hala takımda barındıran yöneticilerdir.

Bütün suçu bu adama yüklemiyorum ama böyle formasını yırtıp, hırslı etiketi yapıştırıp ,bütün maç sahada dolanmakta ihanete ortak olmaktır bence.

Yanlis !!! beni koy o takima, eminim Sarp'tan iki kat iyi olurum. Her hangi 20-30'lik bir fanatik Gs'li koy bu takima, 100% daha etkili olur. Adam hafta'da 20 saat futbol oynuyor, bir yarim saat dogru duzgun oynayamiyor

Üst Alt