Mustafa Sarp'a taraftardan tepki - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

Cevap: Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

Ben 21 yaşındayım ve hayatımda Mustafa Sarp kadar kötü futbolcu görmedim.Galatasaray'da böyle bir adamın oynaması utançtır, önce bize bu utançı yaşatanlardan, sonra bu adamdan hesabı sormalıyız.Bize bu utancı yaşatanlar zaten gidiyor kısa bir süre sonra, bu herifi takımdan soğutalım, yuhlayalım ki o da gitsin, tıpkı balta,servet gibi.

Adamın kapasitesi bu kadar,sokaktan geçen fanatik Galatasaraylıyı koy takıma,oda kötü oynayınca ihanet etmiş mi olacak? Asıl ihanet eden,bu adamı ilk 11 e alıp oynatan T.d lerdir,hala takımda barındıran yöneticilerdir.

Elbette onlardir bas sorumlu ama su an sorumluluk mustafanin da uzerindedir , oynamasini istemiyoruz bu kadar zor degil kadrodan affini istemek , insanda biraz utanma olur , esas kotu yani o , utanma da yok. bir insan binlerce kisi tarafindan yuhalaniyor ve hala o cim sahada kosturuyosa yuzu yok demektir. Bu ornegin demin desteklemek icin solemistim , beceriniz olmayan bir ise soyunsaniz ve basarisizsaniz , burada sizi o ise layik gorenler kadar o ise talip olan kisi olarak sizin de sucunuz yok mudur ? Aldigi paralari kendine nasil helal goruyor ,o da bir baska konu.

Dediklerin dogru'dur kardes, bende hiç oyle oyuncu gormedim. Ama sadece Servet için biraz farkli, mesela onun fizik gucu var, arada bir gol atar halbuki Sarp'in hiç bir zaman olumlu hareketini gormedim, hep oyuncularin arkasinda kosar ve en onemlisi en basit bir kro$e ile sillebiliyon bu oyuncuyu ( Cf gecen hafta sosa nasil kafa buluyordu onunla)

Yazik Lan Mustafa Sarp´a... La ne kadar kisa görüslüsünüz arkadas..

Ne yani bütün bugünün sorumlusu Mustafa Sarp´mi..? Bumudur yani..?

Kümeye karsi oynamamamiz...

Maglubiyet Rekoru kirmamiz...

Bir Sezonda 3, 6 Sezonda 7-8 TD degistirmemiz...

Fenerbahce´ye karsi yenilgiler...

Sampiyonlar Ligine gidememiz...

Sampiyon olmayisimiz..

Avrupa Kupasina gidemiyesimiz...

Türkiye Kupasini alamamiz...

Pino´nun Kadro disi kalmasi...

Misimovic´in Kadro disi kalmasi.....

Insua´nin yedek kalmasi...

Hakan Balta´nin onca hatasi..

Ayhan´in muhtesem Paslari....

Arda´nin Sakatligi...

Asya Kupasina giden Futbolcularimizin eksikligi....

Keita´nin gönderilmesi...

Gio ve Joe gibi Futbolculari tutamamiz....

Hepsi Mustafa Sarp´in sucu... Tamam Arkadaslar siz haklisiniz... Mustafa Sarp Yarin oynamasin Bütün Takim ayni Kalsin Real Madrid Barca karsimiza ciksin...

iyi düsünce..

Bişeyler yapmak istiyo inkar etmemek lazım ama yapamıyo işte sorun orda. Ama her ne olursa olsun ıslıklamak olmazdı. Kutsal formayı üstünde taşıyan futbolcu her ne olursa olsun ıslıklanmamalı!

kutsal formayi yirtana ne demeli

ben o formayi almak icin yil icinde para biriktyiyorum

Yazik Lan Mustafa Sarp´a... La ne kadar kisa görüslüsünüz arkadas..

Ne yani bütün bugünün sorumlusu Mustafa Sarp´mi..? Bumudur yani..?

Kümeye karsi oynamamamiz...

Maglubiyet Rekoru kirmamiz...

Bir Sezonda 3, 6 Sezonda 7-8 TD degistirmemiz...

Fenerbahce´ye karsi yenilgiler...

Sampiyonlar Ligine gidememiz...

Sampiyon olmayisimiz..

Avrupa Kupasina gidemiyesimiz...

Türkiye Kupasini alamamiz...

Pino´nun Kadro disi kalmasi...

Misimovic´in Kadro disi kalmasi.....

Insua´nin yedek kalmasi...

Hakan Balta´nin onca hatasi..

Ayhan´in muhtesem Paslari....

Arda´nin Sakatligi...

Asya Kupasina giden Futbolcularimizin eksikligi....

Keita´nin gönderilmesi...

Gio ve Joe gibi Futbolculari tutamamiz....

Hepsi Mustafa Sarp´in sucu... Tamam Arkadaslar siz haklisiniz... Mustafa Sarp Yarin oynamasin Bütün Takim ayni Kalsin Real Madrid Barca karsimiza ciksin...

iyi düsünce..

Yok Mustafa Sarp kalsin sonra Barca Real gelsin degilmi

Mustafa Sarp gibi futboldan anlamayan edit... gideceki takim duzelcek

Duygu somrurusu yapmayin

Galatasaray formasinin degerini bilmeyen birisi asla o formayi tasimasin

Yok Mustafa Sarp kalsin sonra Barca Real gelsin degilmi

Mustafa Sarp gibi futboldan anlamayan denyolar gideceki takim duzelcek

Duygu somrurusu yapmayin

Galatasaray formasinin degerini bilmeyen birisi asla o formayi tasimasin

Ne Duygu sömürüsü yapacam.. Bütün Bugünün Ismini Koymus gidiyorsunuz.. Isim :Mustafa Sarp... Iyi Vallah. Ozaman Öbür Suclular Gölgede kaliyor bu bakisla farkinda degilsiniz.. Ben Mustafa Sarp Galatasaray´a yakisiyorda demiyorum saadece Galatasaray Formasi Giyen Futbolcuyu yuhalamak yerine onu Oraya getiren Yönetimden Hesap sorun diyorum. Tipki Ünal Aysal Projesi gibi..

Ne diyor Ünal Aysal...? Futbolun, Basketbolun, Voleybolun vs..vs..vs..vs basina Profesyonelleri dikecegiz, Basarisizlikta Hesap soracagiz.. Biz bu durumda Futbolcudan degil Yönetimden Hesap sormaliyiz..!!

Bazilari butun suc Mustafa Sarp'ta mi diyor. Tabi butun suc onda degil ama simdiye kadar butun TD oynatti. Isliklanmasi sonucu belki bu saatten sonra oynamaz, baska futbolcular oynar

Yuhalamak aslinda az kaliyor. Gidin Fenerin Rüstüye yaptigi gibi Mustafa´ya Tekme Tokat dalin.. Daha etkili olur..

Ibrahim amacin nedir bilmiyorum ancak milletle zitlasmayi gerekli gormen garip geliyor.. Oncelikle kimse sadece mustafa ile ugrasiyor degil ,gecen fener macinda da ayhan yuhlandi , barisin ya da digerlerinin de yuhlandigi da gercek , arda da cok tepki gordu. insanlar artik sunu anladi , tamam yonetim ,t.d filan oldukca hatali , ama onlar cezalarini ibra olmamakla ,kovulmakla filan oduyorlar , hic degilse bir hamle oluyor , ama futbolcular atmislar imzalari saltanat kurmuslar , dokunulmaz gibiler . gonderilmek istendiklerinde hemen sozlesmem var diye yirtiniyorlar .. klubun beceriksiz yoneticilerinden faydalanip da saglam sozlesmeler yapan bu ve benzeri kalibiyetsiz adamlara karsi onlara hic zarari dokunmayan 15 saniyelik yuhalama da olamayacaksa ne olacak ?

taraftarin elinde sozlesme fesih yetkisi yok , e tas atacak halleri yok , florya da basilmasini savunacak degiliz , tek tepki mecralari stadyum ,onu da islikla yuhlama ile yapiyorlar .. bu kadar temiz is olmamali bu futbolculuk , sen 2 milyon lira para kazan , sezon boyu 34 macin yarisinda ya oyna ya oynama , o 17 tane 90 dakikacik icinde basarisiz ol , bir de uzerine 15 saniye isliga burda cikip tepki gosterin .. olur mu boyle bir sey ?

t.d de isliklandi gonderildi , onlari gunah kecisi ilan eden yonetim de bedelini odedi , ama yonetim fahri bir is , para kazanilmiyor , baska edinimleri olsa da futbolcular gibi kazanilan bir para yok , bunlar hep kazaniyor , hem de beyfendiler sohretli , cok hukuka bagli , ama is yapmaya gelince kendilerini senelerdir destekleyen taraftara en ufak bir karsilik verdikleri yok

yapma ibrahim , yanlis mi soyluyorum ,sen okuyup da gel kendin degerlendir yazdiklarimi

Sarpa tepki göstermek saçma ...

Şöyle bi haber vardı Hagi TDkan:

Uzun süreli sakatlıktan yeni çıkan Mustafa Sarp, şut çalışmasında sinirli hareketleriyle dikkati çekti.

Önce auta attığı şut sonrasında, yan sahadan kendisine takılan Sabri’ye “Sen işine bak ulan. Ordan buraya laf mı yetiştiriyorsun” diye çıkışan Sarp, ardından kullandığı şutta da, topun altına fazla girip üstten dışarı atınca, bu kez Hagi’ye dönerek, “Hocam beni kirala gitsin, benden bir şey olmaz. Hatta bonservisimle gönder. Sen de kurtul, ben de" dedi.

Adam zaten kendi benden bisey olmaz diyor , gonderin diyor ama onu inatla oynatanlara kızıcaksın .

Ibrahim amacin nedir bilmiyorum ancak milletle zitlasmayi gerekli gormen garip geliyor.. Oncelikle kimse sadece mustafa ile ugrasiyor degil ,gecen fener macinda da ayhan yuhlandi , barisin ya da digerlerinin de yuhlandigi da gercek , arda da cok tepki gordu. insanlar artik sunu anladi , tamam yonetim ,t.d filan oldukca hatali , ama onlar cezalarini ibra olmamakla ,kovulmakla filan oduyorlar , hic degilse bir hamle oluyor , ama futbolcular atmislar imzalari saltanat kurmuslar , dokunulmaz gibiler . gonderilmek istendiklerinde hemen sozlesmem var diye yirtiniyorlar .. klubun beceriksiz yoneticilerinden faydalanip da saglam sozlesmeler yapan bu ve benzeri kalibiyetsiz adamlara karsi onlara hic zarari dokunmayan 15 saniyelik yuhalama da olamayacaksa ne olacak ?

taraftarin elinde sozlesme fesih yetkisi yok , e tas atacak halleri yok , florya da basilmasini savunacak degiliz , tek tepki mecralari stadyum ,onu da islikla yuhlama ile yapiyorlar .. bu kadar temiz is olmamali bu futbolculuk , sen 2 milyon lira para kazan , sezon boyu 34 macin yarisinda ya oyna ya oynama , o 17 tane 90 dakikacik icinde basarisiz ol , bir de uzerine 15 saniye isliga burda cikip tepki gosterin .. olur mu boyle bir sey ?

t.d de isliklandi gonderildi , onlari gunah kecisi ilan eden yonetim de bedelini odedi , ama yonetim fahri bir is , para kazanilmiyor , baska edinimleri olsa da futbolcular gibi kazanilan bir para yok , bunlar hep kazaniyor , hem de beyfendiler sohretli , cok hukuka bagli , ama is yapmaya gelince kendilerini senelerdir destekleyen taraftara en ufak bir karsilik verdikleri yok

yapma ibrahim , yanlis mi soyluyorum ,sen okuyup da gel kendin degerlendir yazdiklarimi

Hasan Şaş'ı da ıslıklayıp utanıp gitmesini sağlayan zihniyetin açıklayacağı birşey olamaz. Yanlış yerde arıyorsunuz çözümü. sonucu 4 yıldır olanlar.

ona da kiziyoruz , kimse demiyor ki "defalarca sans verildi de kotu oynuyor" .. isyan buna degil , artik oynamasini istemiyoruz ,bunda bulent under de suclu kendisi de .. o sahaya cikip da utanmiyorsa , yuzu kizarip mahcup olmuyorsa kendi kabahati de mevcuttur

Üst Alt