Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru

Cevap: Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru

Sarp yerine Ayhan'ı tercih ederim.Bence Ayhan çokta kötü oynamıyor.

Bizim Ordulular çok dikkatli maç izler. Sarp'ın boş koşularının görürlerse yakaladıkları yerde döverler.

Sarp bence gelme. Kesin dayak yersin:D,Orduda takıldığınız yerlerde belli

Musa Çağıran'ın kiralık gitmesinin yanında diğerlerinin temelli takımdan ayrılmasında bir sakınca yok aslında. Ama Musa'nın bonservisi ile gitmesini istemem.

Cevap: Mustafa Sarp ve Serkan Kurtuluş Orduspor'a Doğru

ya her kes bayram yapiyor.bizi ordu taraftarida izliyor ve okuyor.sonra gidib yönetimlerine baski yapmasinlar neden aliyorsunuz taraftarlari seviniyor diye.bir az kendi malimizi övelim.kötü olsada övelim ki alsinlar yoksa elimizde kalacak.Sarpi satsalar kendimi asicam.

sen bunu yazinca okumadilar zaten unuttular okuduklarini di mi ?

Mustafa Sarp kalsın.Ona ihtiyaç var.İyi bir alternatif olur.

Kızmayın sadece şakaydı.

bu ordu sporun galatasaray cikartmasi bizim atletico cikartmamizdan daha büyük.

yönetim mustafayi satarsa direk istifa etsin. bukar acik ve net söylüyorum.

Bu isimlerin içinde sadece Musa'ya şans verilir diye düşünüyorum hazırlık kampında. Bence iyi bir yedek olacak.

Orduspor lige yeni çıktı . Kendilerine bir jest yapıp Şöyle bir paket versek

Ayhan - Serkan- Sarp- Aydın- Stancu - Aykut Ordu birtaşla 6 kuş urmuş olur :)))

Özellikle Sarpinho ve Serkan transferleriyle bizden alacağı hayır dualarıyla ligde kalırlar....

Arkadaslar Musa'da falanda is yok, Altay'da, Konya'da bir çok maçini seyrettim.. Iyi futbolcu, iyi bir orta saha oyuncusu kendini çok çabuk belli eder.. Dikine oynayan, oyun kurabilen biri degil.. Bosuna ugrasmaya degmez.. Emre Colak'a yönelelim biz..

Arkadaslar Musa'da falanda is yok, Altay'da, Konya'da bir çok maçini seyrettim.. Iyi futbolcu, iyi bir orta saha oyuncusu kendini çok çabuk belli eder.. Dikine oynayan, oyun kurabilen biri degil.. Bosuna ugrasmaya degmez.. Emre Colak'a yönelelim biz..

Aynen ne diye aldık Musayı acaba. Sinan Osmanoğlu gitmesin ya defans yok zaten dursun belki patlar öküz gibi kalıplı zaten formayı kapar bi stoper kazanırız.

Üst Alt