Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru

Cevap: Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru

Bu oyuncular Orduspor'a dogru ise, Orduspor'da geldigi Bank Asya 1. ligine dogru o zaman. Hade hayırlısı bakalım. Ama ben eminim ki hepsi olmasada bu oyunculardan bazılarının degeri Bank Asya'da bilinecektir. Hele de Mustafa Sarp'ın kariyerinde bu resmen bir ikinci bahar olacaktır. Tabir-i caizse "Saprinho" lakabını en sonunda hakedecegi bir ortamda oynayacaktır.

Mustafa Sarp direnip efsane olmaya çalışıyormuş bide :D :D

Carsı kadar yaratıcı olmasakta, bizde kendi capımızda birseyler yapıyoruz: "Amman ha direnme ve efsane ol Mustafa Sarp!"

Cidden yani giderse efsane olur. Kendisinden Galatasaraylılıgını kanıtlamasını bekliyorum.

Kurtarsın Galatasarayı bu beladan, Ordu'ya kalkacak otobüse kadar omuzlarda tasınır.

mustafa sarp ordu icin cok iyi transfer.

dinamo gibi oynar ordu da,ben ordu baskaninin yerinde olsam hic dusunmeden alirdim sarp i:D

Bu oyuncular Orduspor'a dogru ise, Orduspor'da geldigi Bank Asya 1. ligine dogru o zaman. Hade hayırlısı bakalım. Ama ben eminim ki hepsi olmasada bu oyunculardan bazılarının degeri Bank Asya'da bilinecektir. Hele de Mustafa Sarp'ın kariyerinde bu resmen bir ikinci bahar olacaktır. Tabir-i caizse "Saprinho" lakabını en sonunda hakedecegi bir ortamda oynayacaktır.

Carsı kadar yaratıcı olmasakta, bizde kendi capımızda birseyler yapıyoruz: "Amman ha direnme ve efsane ol Mustafa Sarp!"

Cidden yani giderse efsane olur. Kendisinden Galatasaraylılıgını kanıtlamasını bekliyorum.

Kurtarsın Galatasarayı bu beladan, Ordu'ya kalkacak otobüse kadar omuzlarda tasınır.

ne kalkacak otobuse kadar omuzlarda tasinmasi, orduya kadar omuzlarda tasinir

türk yönetiicleri gercekten futbolun f'sinden anlamiyor.

bizim gecen sene bu oyuncular ile ne hale düstügümüz belli. üstelik gs takimi ve kadrosu olarak. yani gs den belli bir kadro kalitesi beklenir.

simdi süper lig'e yeni cikan orduspor bizim bu hale düsmemizdeki basrol oyayan adamlarin pesinde. biz neredeyse düsüyorduk ve ta 15.lige kadar geriledik.

eger ordu gercekten bu adamlari alacaksa, bence hic alip masrafa girmesin. öyle veya böyle ligden düsecekler zaten...

sinan osmanoglu nasıl olurda bonservisiyle verilir. arkadaş adamlar a takıma cıkmadan başka takımlara gönderiliyorlar. en azından şans ver adama. sinan begendigim oyuncuydu yazık olur bonservisiyle gidiyorsa.

Beyler Mustafa Sarp'ın şöyle güzel bir videosunu koyalım buraya da almaları kolaylaşsın adamların.. Video falan izleyecek olurlarsa mutlu olsunlar :D Ayrıca hemen belirteyim Mustafa Sarp ilk geldiğinde büyük kavgalara girmiştim bu adamdan bir halt olmaz falan diye, çünkü Bursa'dan önce Mersin İdman Yurdu'nda da oynamıştı oradan biliyorum.. Mersin'li olarak kesinlikle istemiyordum Mustafa Sarp'ı ki zaten almaya yeltenmedik bile :) Ordu'ya allah yardım etsin :)

Orduspor Transferde Atağa Kalktı

Daha önce Galatasaray'dan Pino'yu transfer etmek için girişimlerde bulunan Orduspor, bu defa Galatasaray'ın 4 oyuncusu için görüşmelerde bulundu. Yapılan görüşmeler neticesinde Galatasaray Kulübü ile Mustafa Sarp, Serkan Kurtuluş, Musa Çağıran ve Sinan Osmanoğlu için anlaşma sağlanırken, transferlerin bu futbolcularla görüştükten sonra kesinlik kazanacağı öğrenildi.

Sinan Osmanoğlu ve Musa Çağıran Büyük Ölçüde Tamam

Galatasaray A2 Takım oyuncusu Sinan Osmanoğlu'nun ve geçtiğimiz sezon Konyaspor'da kiralık olarak forma giyen Musa Çağıran'ın Orduspor'a daha yakın oldukları öğrenilirken, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen 4 futbolcunun 4'ünü de Galatasaray'dan istediklerini ve 2 gün içerisinde bu transferlerin tamamının kesinlik kazanacağını söyledi.

Sinan Osmanoğlu, Galatasaray A2 Takımında geçtiğimiz sezon Şampiyonluk yaşarken, Galatasaray A2 Takımında 105 karşılaşmada forma giydi. 1990 doğumlu olan, 1.95 boyunda ki genç futbolcu defans da görev alıyor.

Altay'ın altyapısından yetişen 1992 doğumlu Musa Çağıran'ı Altay'dan geçtiğimiz sezon başında transfer eden Galatasaray, ligin devre arasında bu futbolcuyu Konyaspor'a kiralamıştı. Galatasaray ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan 19 yaşındaki genç futbolcu, geçen sezon ligin 2.yarısında Konyaspor forması ile Süper Lig'de 14 karşılaşmada görev almıştı.

Yabancı Oyuncu Arayışları Devam Ediyor

Yurt dışında 5-6 futbolcu ile görüşme halinde olduklarını belirten Başkan Nedim Türkmen, Michael Dehli'nin bonservis bedelinin yüksek olduğunu ve 2 Milyon Euro'luk bu ücretin aşağı çekilmesini beklediklerini söyledi. Ayrıca kanatlara ve orta sahaya önemli oyuncular transfer etmek için görüşmelerine devam ettiklerini belirten Nedim Türkmen, Volkan Ballı'nın ve diğer yöneticilerin dış transferler konusunda büyük bir titizlikle çalıştıklarını, Pazartesi günü itibari ile de 2 yada 3 yabancı transferi neticelendirmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Bu arada Orduspor'un ön protokol imzaladığı ancak son anda Orduspor'a gelmekten vazgeçen ve Bordeaux'a transfer olan Nicolas Belay'ın, Orduspor'a gelmemesinin nedeninin ailesinin Fransa'dan ayrılmak istememesi olduğu öğrenildi.

Hüseyin Öztürk

Orduspor Transferde Atağa Kalktı - Orduspor - MoRBeYaZ.NeT

Musa Çağıran'ın iyi olduğunu duymuştum hani belki iyi bir alternatif olurdu ama neyse artık yolu açık olsun.. Umarım kiralıktır Sinan'la Musa..

Ordu, 'SARAY' kapısında...

Ordu, 'SARAY' kapısında...

Spor Toto Süper Lig'in yeni takımlarından Orduspor'un, Galatasaray forması giyen 4 futbolcu ile anlaşma sağladığı iddia edildi. İşte o haber ve detaylar...

25 Haziran 2011 Cumartesi - 15:57

Daha önce Galatasaray'dan Pino'yu transfer etmek için girişimlerde bulunan Orduspor'un, bu defa da Galatasaray'ın 4 oyuncusu için görüşmelerde bulunduğu öğrenildi.

Yapılan görüşmeler neticesinde Galatasaray Kulübü ile Mustafa Sarp, Serkan Kurtuluş, Musa Çağıran ve Sinan Osmanoğlu için anlaşma sağlanırken, transferlerin bu futbolcularla görüştükten sonra kesinlik kazanacağı öğrenildi.

Galatasaray A2 Takım oyuncusu Sinan Osmanoğlu'nun ve geçtiğimiz sezon Konyaspor'da kiralık olarak forma giyen Musa Çağıran'ın Orduspor'a daha yakın oldukları öğrenilirken, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen 4 futbolcunun 4'ünü de Galatasaray'dan istediklerini ve 2 gün içerisinde bu transferlerin tamamının kesinlik kazanacağını söyledi.

Sinan Osmanoğlu, Galatasaray A2 Takımında geçtiğimiz sezon Şampiyonluk yaşarken, Galatasaray A2 Takımında 105 karşılaşmada forma giydi. 1990 doğumlu olan, 1.95 boyunda ki genç futbolcu defans da görev alıyor.

Altay'ın altyapısından yetişen 1992 doğumlu Musa Çağıran'ı Altay'dan geçtiğimiz sezon başında transfer eden Galatasaray, ligin devre arasında bu futbolcuyu Konyaspor'a kiralamıştı.

Galatasaray ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan 19 yaşındaki genç futbolcu, geçen sezon ligin 2.yarısında Konyaspor forması ile Süper Lig'de 14 karşılaşmada görev almıştı.

HÜSEYİN ÖZTÜRK / ORDU

Üst Alt