Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru

Cevap: Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru

Musa'nın gitmesi taraftarı değilim daha genç kiralık gönderilsin gönderilecekse

Musa geleceğin Selçuk İnan'ı olacağına inandığım oyuncudur.

Ben Musa yı bir kere bile izlemedim şans verilmeyecekse oynatılmayacak sa bu adamları niye alıyorsunuz o zaman almayın kardeşim adamların geleceği ile de oynamayın ozaman

Not: Şu Aydın ne şanlı adam Galatasaray tarihinde alt yapıdan gelip de en çok şansı bulan tek isim ama......?

Musa ve Sinan kiralanmali. Digerleri kac yilligina gidiyorsa gitsin

En buyuk korkum Mustafa Sarp,Aydin gibi oyuncularin pazartesi kampa katilip Fatih Terim'in gozune girme ihtimali

Hakan Balta ve Gokhan Zan falan da insallah yildizlasmas kampta ,Fatih Hoca ve yonetim transfer sezonu bitmeden bunlarin onlemini alir

Orduspor G.Saray'dan 4 futbolcu bitirdi

Orduspor G.Saray'dan 4 futbolcu bitirdi

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, Galatasaray Kulübü ile yaptıkları görüşmenin ardından 4 futbolcu için anlaşma sağladıklarını açıkladı.

Daha önce Galatasaray'dan Pino'yu transfer etmek için girişimlerde bulunan Orduspor, bu defa Galatasaray'ın 4 oyuncusu için görüşmelerde bulundu.

Yapılan görüşmeler neticesinde Galatasaray Kulübü ile Mustafa Sarp, Serkan Kurtuluş, Musa Çağıran ve Sinan Osmanoğlu için anlaşma sağlanırken, transferlerin bu futbolcularla görüştükten sonra kesinlik kazanacağı öğrenildi.

Sinan Osmanoğlu ve Musa Çağıran Büyük Ölçüde Tamam

Galatasaray A2 Takım oyuncusu Sinan Osmanoğlu'nun ve geçtiğimiz sezon Konyaspor'da kiralık olarak forma giyen Musa Çağıran'ın Orduspor'a daha yakın oldukları öğrenilirken, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen 4 futbolcunun 4'ünü de Galatasaray'dan istediklerini ve 2 gün içerisinde bu transferlerin tamamının kesinlik kazanacağını söyledi.

Sinan Osmanoğlu, Galatasaray A2 Takımında geçtiğimiz sezon Şampiyonluk yaşarken, Galatasaray A2 Takımında 105 karşılaşmada forma giydi. 1990 doğumlu olan, 1.95 boyunda ki genç futbolcu defans da görev alıyor.

Altay'ın altyapısından yetişen 1992 doğumlu Musa Çağıran'ı Altay'dan geçtiğimiz sezon başında transfer eden Galatasaray, ligin devre arasında bu futbolcuyu Konyaspor'a kiralamıştı. Galatasaray ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan 19 yaşındaki genç futbolcu, geçen sezon ligin 2.yarısında Konyaspor forması ile Süper Lig'de 14 karşılaşmada görev almıştı.

Yabancı Oyuncu Arayışları Devam Ediyor

Yurt dışında 5-6 futbolcu ile görüşme halinde olduklarını belirten Başkan Nedim Türkmen, Michael Dehli'nin bonservis bedelinin yüksek olduğunu ve 2 Milyon Euro'luk bu ücretin aşağı çekilmesini beklediklerini söyledi. Ayrıca kanatlara ve orta sahaya önemli oyuncular transfer etmek için görüşmelerine devam ettiklerini belirten Nedim Türkmen, Volkan Ballı'nın ve diğer yöneticilerin dış transferler konusunda büyük bir titizlikle çalıştıklarını, Pazartesi günü itibari ile de 2 yada 3 yabancı transferi neticelendirmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Bu arada Orduspor'un ön protokol imzaladığı ancak son anda Orduspor'a gelmekten vazgeçen ve Bordeaux'a transfer olan Nicolas Belay'ın, Orduspor'a gelmemesinin nedeninin ailesinin Fransa'dan ayrılmak istememesi olduğu öğrenildi.

Hüseyin Öztürk / Ordu

:uyy::uyy::uyy::uyy::uyy::uyy::uyy::uyy::uyy::uyy::uyy:

ne yalan söyliyim yaptığı gölge presi özleyecem :asd: halısahada oynarken bende hep yaparım . bu konuda çok iyi olduğumu düşünüyodum mustafayı izleyene kadar :D

Üst Alt