Mutlu musunuz? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mutlu musunuz?

Şu anki halim

720xauto.jpg

Mutlu olmak için bir neden göremiyorum, mutsuz olmak için neden çok o yüzden bakmamayı tercih edip standart olmaya çalışıyorum sanırım bunu da çoğu zaman başarıyorum şu an olduğu gibi. Gerçi nihayetinde korna mesela trafiği açma yetisine sahipmiş gibi kullanılıyor ülkede eve dönerken çile çekmeyeyim yürüyeyim diyorsun ona bile izin vermiyorlar inanılmaz bir gürültü kirliliği benzeri anlık mutsuzluklar dışında, işte burdayız.

SM-G530F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mutlu olmak için bir neden göremiyorum, mutsuz olmak için neden çok o yüzden bakmamayı tercih edip standart olmaya çalışıyorum sanırım bunu da çoğu zaman başarıyorum şu an olduğu gibi. Gerçi nihayetinde korna mesela trafiği açma yetisine sahipmiş gibi kullanılıyor ülkede eve dönerken çile çekmeyeyim yürüyeyim diyorsun ona bile izin vermiyorlar inanılmaz bir gürültü kirliliği benzeri anlık mutsuzluklar dışında, işte burdayız.

SM-G530F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mutlu olmak senin elinde, eger mutsuzsan kendinle yuzlesmen gerek.
- pes etmek
- vazgecmek
- kendine inanmamak
- korkmak
ve guvensizlik mutsuzluk yaratir. hepimizin bin bir problemleri var, kimisi hayatinin buyuk kismini calisarak gecirir kimiside yanlizliktan. unutmayin herkezin kaderi kendi elinde.

Cabalamadan, inanmadan,kendinizle yuzlesmeden mutluluk gelmez. hepimizin zayif noktalari var, ve bu zayif noktalarimizi kabullenerek kendimizi gelistirmiyoruz ve dogal olarak o zayif noktalarimiz hep duvar olarak karsimiza geliyor. Ama zayif noktalarimizi lehimize cevirirsek, asil ozaman guclu oluruz.

kisacasi, kendimizle yuzlesmezsek mutluluk asla gelmez. mutluluk cesaretle gelir ve inanmak lazim
hayat acimasizdir ama ayni zamanda cok guzel. Bu hayatin guzelliklerini gordugunuz zaman mutlu olursunuz.
1. aile/arkadaslar/dostlar
2. hayallerimiz
3. hedeflerimiz

Günler geçiyor , aylar geçiyor , yıllar geçiyor ama Galatasaray kazandığında-kaybettiğinde duygularımın değişmemesi hiç olmuyor , hep etki ediyor.
Galatasaray için hep çocuğum , evet şuan mutluyum.

Üst Alt