Nasuhi Sezgin: "Maalesef istifa etmeyeceğiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasuhi Sezgin: "Maalesef istifa etmeyeceğiz"

Hayır durduk yere malzeme veriyorsun elaleme.Muhtemelen hakemler bizi katletti anlamında dedi ama böyle gaf yapılmaz bu kadar yöneticiler işte.

bugun ortada yoktun yendık umarım tesadüftür

bdGQ9.gif

Şampiyonluk şansımız devam ediyor demek ne demek lan ? 2.lik şansımız bile yok dalga mi geciyonuz siz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sırf bu açıklaması için gönderilmeli bu yönetim. Kongrede de adam yokki kimse sesini çıkarmıyor doğru düzgün.

Sırtlarını birilerine dayadıkları belli ki bu adamlarım derdi Galatasaray değil kendilerine rant sağlamak. Kimbilir el altından ne paralar aldılar ya da alacaklar.

~~~Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür~~~

Sırf bu açıklaması için gönderilmeli bu yönetim. Kongrede de adam yokki kimse sesini çıkarmıyor doğru düzgün.

Sırtlarını birilerine dayadıkları belli ki bu adamlarım derdi Galatasaray değil kendilerine rant sağlamak. Kimbilir el altından ne paralar aldılar ya da alacaklar.

~~~Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür~~~

Bu açıklamadan ziyade başka telkinlerle bilerek puanlar kaybettik açıklaması tam bir skandal.Neyi kastetti bilmiyorum da,derhal açıklama yapılmalı o konu hakkında.

Aziz Yıldırım'a gülüyorduk gitmem deyince ne farkı var bununla? Aslında gündem bu konu olmalıydı, çok kötü yönetimler gördükte taraftarla aklınca dalga geçmeyi cesaret eden yönetimi ilk defa görüyorum.

Aziz Yıldırım'a gülüyorduk gitmem deyince ne farkı var bununla? Aslında gündem bu konu olmalıydı, çok kötü yönetimler gördükte taraftarla aklınca dalga geçmeyi cesaret eden yönetimi ilk defa görüyorum.

Yahu bu yönetimin basa gecmesi daha 1.5 sene oldu. Aziz Yildirim 20 senedir orada, 10 yil daha kalirim diyor. Galaatsaray´da öyle kimse kök salamaz.

kimse Galatasaray taraftarin sabrisini sinamasin
biz ne kargalara benzeriz nede digerlerine...
kimleri indirdi bu taraftar o koltukdan siz kimsiniz?

Üst Alt