NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?

4 numaraya bunu istiyorum.Gerçekten tam anlamıyla 4 numara..

Luis_Scola.jpg

--acil 4 numara ve jaka nın yerine winner guard lazım....

Lokavt ikinci devre başlayana kadar biter. Ne kulüp başkanları ne de basketbolcular daha fazla zarar etmek istemez.

Farzedelim kesin karar alınıp NBA da sezon resmii olarak iptal edildii... Dwight Howard ve Novitzkiyi alan takım Eurolig şampiyonu olur.

Bu konu güncel kalsın.Bu kadar pozitif bir ortamda bizi daha ileri götürecek hamle, yapacağımız bir ya da iki transferdir.İyi bir koçumuz,iyi yönetimimiz ve mükemmel taraftarımız var.Bu kadar emek boşa gitmesin. Efes ve Barça maçlarında görüldüki biz sonuna kadar savaşan bir takımız.Ancak bu emeğin karşılığını alamıyoruz.Bunda en önemli etken,bireysel performans gösterip takıma maç kazandıracak bir oyuncumuz yok.Takım oyunu oynuyoruz ancak bu geçen seneki örnekte olduğu gibi bizi şampiyon yapmaz(Avrupa için konuşuyorum).Ligde ise şampiyonluğun favorileri arasındayız.Eğer lokavt bitseydi,favorilerimiz arasındaki Beşiktaş ve Efes le çekişecek ve muhtemelen biz şampiyon olacaktık.Ancak mevcut durumda oluşan şartların rakiplere avantaj sağladığı gerçektir.Hele ki rakip takımlar NBA den bir kaç oyuncu transfer ederse,işlerin bizim için daha kötü olacağı,planların bozulacağı aşikardır.Bu nedenle taraftar olarak bu ihtiyacı gündeme getirip yönetime bildirme yükümlülüğümüz var.Bence en kısa sürede harekete geçip bir şeyler yapmalıyız.

Bu konu güncel kalsın.Bu kadar pozitif bir ortamda bizi daha ileri götürecek hamle, yapacağımız bir ya da iki transferdir.İyi bir koçumuz,iyi yönetimimiz ve mükemmel taraftarımız var.Bu kadar emek boşa gitmesin. Efes ve Barça maçlarında görüldüki biz sonuna kadar savaşan bir takımız.Ancak bu emeğin karşılığını alamıyoruz.Bunda en önemli etken,bireysel performans gösterip takıma maç kazandıracak bir oyuncumuz yok.Takım oyunu oynuyoruz ancak bu geçen seneki örnekte olduğu gibi bizi şampiyon yapmaz(Avrupa için konuşuyorum).Ligde ise şampiyonluğun favorileri arasındayız.Eğer lokavt bitseydi,favorilerimiz arasındaki Beşiktaş ve Efes le çekişecek ve muhtemelen biz şampiyon olacaktık.Ancak mevcut durumda oluşan şartların rakiplere avantaj sağladığı gerçektir.Hele ki rakip takımlar NBA den bir kaç oyuncu transfer ederse,işlerin bizim için daha kötü olacağı,planların bozulacağı aşikardır.Bu nedenle taraftar olarak bu ihtiyacı gündeme getirip yönetime bildirme yükümlülüğümüz var.Bence en kısa sürede harekete geçip bir şeyler yapmalıyız.

+1905

Westbrooka çok olumlu değildim ama Lakovic böyle devam edecekse gelsin

Westbrook uzak dursun lütfen.Egosu içine eder güzelim takımın.

mahmuti hocam bilir işini ünal başkanda yardımcı olur her türlü

Topu sürekli Westbrooka versek sürekli zorlasa bile şu an attığımızdan en az 20 sayı fazla atarız.Hücumda sanki çok iyiyiz de takımın hücum düzeni bozulur diye düşünüyoruz.Hücumda hiç bir yaratıcılığımız yok zaten.Hücum düzeni bozulursa bozulsun

Westbrook Oklohomada maç başı içeri zorlamak yerine 10-15 şut atıyor.Bizde neler yapar artık.Sanki çok iyi şutu varda.En iyi özelliğini kullanmayan bir arkadaşımız.

Dünkü maca kadar İgoudala diyordum ama dün ki mactan sonra görüşüm değişti. Josh Shipp hem hucumda hem savunmada müthiş oynuyor.

4 numaradan katkı alamıyoruz. Cevher ve Shumpert o bölgede oynadıklarında ellerinden geleni ardına koymuyor ama Songaila da Olin macı haricinde pek bir numara göremedim. O pozisyon için caydırıcı bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Dünkü maca kadar İgoudala diyordum ama dün ki mactan sonra görüşüm değişti. Josh Shipp hem hucumda hem savunmada müthiş oynuyor.

4 numaradan katkı alamıyoruz. Cevher ve Shumpert o bölgede oynadıklarında ellerinden geleni ardına koymuyor ama Songaila da Olin macı haricinde pek bir numara göremedim. O pozisyon için caydırıcı bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Garnett,Tyrus Thomas seç beğen al Cihat.:)

Çok fanteziye kaçmayıp Avrupayı bilen Kleiza reyizi alabilirdik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt