Ne İşle Meşgulsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne İşle Meşgulsunuz?

Cevap: Hayatta ne isle mesgulsunuz?

ben Ucagin dis gövdesi ile ugrasiyorum yani, Aluminium parca geliyor degisik büyüklükte , farkli etaplardan gectikten sonra bana geliyor parca düz sekilde , her gövde parcasini ucak eyimine göre cekme makinasinda eyiyorum 3 kisi ile birlikde yani benim vardiyada 3 kisi. sonra o parcalari birde uuzunluguna göre kesiyorum deliklelrini deliyorum. benden sonradaki etapda baskasi fräsen yapiyor , cam deliklerini aciyor kapi bölümlerini aciyor birsürü is :) türkcedede zorlaniyorum kelime bulmakda Almancan varsa daha rahat anlatirim :eek:

Aman renkdas, dogru yap isini sonra ben binerim senin ucaga, senin yaptigin delik yamuk cikar, vidalar gider, parca duser, ucak duser :asd:

Cevap: Hayatta ne isle mesgulsunuz?

Mühim olan iç güzelliğidir Uğurcum. Ne demişler dışı seni yakar içi beni. Bknz: Türk :)

ben Ucagin dis gövdesi ile ugrasiyorum yani, Aluminium parca geliyor degisik büyüklükte , farkli etaplardan gectikten sonra bana geliyor parca düz sekilde , her gövde parcasini ucak eyimine göre cekme makinasinda eyiyorum 3 kisi ile birlikde yani benim vardiyada 3 kisi. sonra o parcalari birde uuzunluguna göre kesiyorum deliklelrini deliyorum. benden sonradaki etapda baskasi fräsen yapiyor , cam deliklerini aciyor kapi bölümlerini aciyor birsürü is :) türkcedede zorlaniyorum kelime bulmakda Almancan varsa daha rahat anlatirim :eek:

Cevap: Ne İşle Meşgulsunuz?

Yardırıyor. Doğduğu gün Samsun maçını kazandık. Sonrasında Karabükle berabere kaldık ve üçte üç yaptık.

17 günde 17 tane maç kazanıp 3 tane kupa kaldırdık. Ne sanıyorsunuz ya, hepsi DENİZ sayesinde. Koçumun taşakları 50 okka çekiyor. Hepsi o taşaklar sayesine maşallah :)

Uyutmuyor sıpa, özellikle annesi hiç uyumuyor. Aynı ben, yerinde duramıyor :)

Edit: Dün maç başlarken ağlıyordu. Aldım kucağıma, futbolcular koridordayken çalan Cimbom Galatasaray, Galatasaray Şampiyon marşını söyledim. Salak salak bakıyo suratıma :asd: Ama sus pus dinledi :) Büyük Galatasaray'lı olacak

Yarıldım gülmekten. :lol:

_

Makina Mühendisliği okuyorum... Daha ilk senem.. Bikaç haftaya bitiyor ilk sene. :D

Mali Müşavirim ama fakirlerinden. Bir partiye kayıtlı olmadığım yada dini kullanıp tarikatler üzerinden mükellef bağlamadığım için hala büro açamadım. OLsun bir firmanın muhasebesinin kralıyım diye kendimi kandırmaya da devam ediyorum.

Hafta içi dershaneye gidiyorum öss için hazırlanıyorum.Cumartesi ve Pazartesi günleri de fabrikada babama yardım ediyorum...

Üst Alt