Ne İşle Meşgulsunuz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne İşle Meşgulsunuz?

Cevap: Ne İşle Meşgulsunuz?

Öğrenci aday adayıyım :D 2 senedir kazanamadım. Peder bu sene son şans diyor,dualarınıza muhtacım :)

Üniversiteye hazırlanan genç boyslar.Çok kasmayın.Bendeniz 4.senemde istediğim bölüme girmiştim.:asd:

İnşallah istediğin yere girersin dostum.Cidden çok önemli mevzu.Bakma ti'ye aldığıma.17 yaşında Lise'den mezun oldum.20 yaşında üniversiteye girmiştim.Boşa giden seneler var.Çok fazla zaman kaybetmemek lazım.

Anlamadim renkdas :SS:

Giris ve cıkıs yapan tırlar cıkmadan once sıgorta, ata karne, tır karnesi, mrn ve ntcs gibi işleri var bunları tırcılar yerıne bız yapıyoruz renkdas ben bılgısayar kayıtlarını yapıyorum mesela tırdakı malzemelerın kaydını pc ye gırıyorum ve mrn numarası verıyorum baska ulkeye gectıgınde mal kacırıp kacırmadıgı ortaya cıkıyor bunlar sayesınde dıyebılırım.:coffee:

Üniv bitti , Tahribatsız Muanne(yapılan her türlü kaynagı kontrol etme) yapan bir şirkette kalite kontrolu yapıyorum

Giris ve cıkıs yapan tırlar cıkmadan once sıgorta, ata karne, tır karnesi, mrn ve ntcs gibi işleri var bunları tırcılar yerıne bız yapıyoruz renkdas ben bılgısayar kayıtlarını yapıyorum mesela tırdakı malzemelerın kaydını pc ye gırıyorum ve mrn numarası verıyorum baska ulkeye gectıgınde mal kacırıp kacırmadıgı ortaya cıkıyor bunlar sayesınde dıyebılırım.:coffee:

Haaaa, simdi anladim:)

Sagol aydinlattigin icin.

Üst Alt