Ne İşle Meşgulsunuz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne İşle Meşgulsunuz?

Cevap: Ne İşle Meşgulsunuz?

İnşallah istediğin yere girersin dostum.Cidden çok önemli mevzu.Bakma ti'ye aldığıma.17 yaşında Lise'den mezun oldum.20 yaşında üniversiteye girmiştim.Boşa giden seneler var.Çok fazla zaman kaybetmemek lazım.

Bende aynen renktaş. Bakalım bu sene hayırlısıyla olur umarım. ALLAH'ın izniyle kapağı atacam bu sene :D

İmkanı ve aklı olan yurdışında okur,hem İngilizcesini geliştirir hemde daha iyi eğitim alır.

Bilgisayar mühendisiyim. Yaklaşık 1 yıl oldu ofisimizi açalı, bir kaç arkadaşla beraber işleri idare etmeye çalışıyoruz. Şu an küçüğüz; halimizden memnun olmaya, idare etmeye çalışıyoruz, büyümek için çabalıyoruz. Umarım ileride büyük bir şirket haline geliriz ama bu piyasayla ve yazılımın oldukça ele düşmesinden ötürü daha orijinal fikirler üretmemiz gerekiyor.

Burada her sene sistem değişiyor hocam.2 sene önce sınavın adı neydi diye sorsan hatırlayan çıkmaz.Sürekli birşeyler değişiyor.Yok Ygs,Lys,Öss,Öys falanfeşmekan.

Bilgisayar mühendisiyim. Yaklaşık 1 yıl oldu ofisimizi açalı, bir kaç arkadaşla beraber işleri idare etmeye çalışıyoruz. Şu an küçüğüz; halimizden memnun olmaya, idare etmeye çalışıyoruz, büyümek için çabalıyoruz. Umarım ileride büyük bir şirket haline geliriz ama bu piyasayla ve yazılımın oldukça ele düşmesinden ötürü daha orijinal fikirler üretmemiz gerekiyor.

Allah hepimizin yardimcisi olsun.

Burda notların iyi olursa bu başarı puanına kat sayı olarak yansıyor. Sonra bu katsayıyı zor günlerde kullanmak için saklıyorsun. Okul 1.side olsan öyle birşey bekleme sonra seni ebeveynlerin lisede hangi bölüme yazdırdıysa Ünide onunla ilgili bir bölüm seçmek zorunda kalıyorsunki ben meslek lisesi okuduğum için istediğim hiç bir bölümü yazamadım. Diyelimki yazdığın bölümü kazandın misal matematik öğretmeni oldun. 4 yıl okudun borumu değil hemen bir okulda görevine başlıyacaksın dersem yalan olur. Önce KPSS sınavına girmen gerekir yani Kamu Personeli Seçme Sınavı babababaaaa sanırsın cennetin en güzel yerine kurayla adam alıyorlar. Es kaza o sınavıda geçtin öğretmen oluyorsun dersem yalan söylerim neden atama bekliyorsun. Şansın varsa ilk 10 yılda gelir. Ben ataması gelmeden malulen emekli olanı ve atama beklerken ölenini gördüm. Sen iyisimi anlamaya çalışma hatta mümkünse oralarda anlatmada elin denmarklarınında kafasını karıştırma.

Iste ben de onu diyorum, anlamiyorum diyorum:)

Burada notlarin iyi olursa, istedigin okulu kendin seciyorsun. Øyle kazanma falan yok.

Şimdiki aklım olsa Mühendislik okumak isterim

gemi,uçak

ah ah ah

Motor Mesleği kazanmıştm gitmedim

halbuki 2.sınıfta bölüm seçebilirdim uçak motoru gemi motoru gibisinden

gittik İktisat okuduk bu bölümde iyi de

neyse artık yaş 35 bazı şeyler için çok geç

:(

Üst Alt