Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da


bc04dnecati-ate%C5%9F_96079.jpg
Lig TV'nin iddiasına göre Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Necati Ateş, Eskişehirspor'un yolunu tuttu.

Haberin Devamı GSCPORTAL'DA 
Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiasıNecati için hayırlısı olsun bu sezon pek forma giyeceğini düşünmüyordum iyi oldu kendisi için oynayacağı bir takıma gitmesi.Baros'u satamadık ondan yararlanacağımızı düşünüyorum , Elmander , Baros , Umut , Burak , Sercan forvet için yeterlidir.
 
Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiasıHerşey için teşekkürler Neco :tiphat: Ama keşke necati+para verip alper'i alsaydık.
 
Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiasıNe biçim iş lan bu ? Çok değil 2 ay önce yeni kontrat yapmadık mı biz Necati'yle ? Madem yollayacaksınız, ne diye kontrat yaptınız adamla ?
 
Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiasıSezon sonu sözlesme yenilenmesi sacmaydi zaten. Sercan'in bile gerisinde kalacakti zaten forma rekabetinde, yolu acik olsun.
 
Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiasıİddiası'nı görmeyince korktum.Ama meğerse iddiaymış.Daha Gs adını unuttuğum iki oyuncu aldı diye son dakika vermişti.Ama hiçbirini almamıştık.Bence gitmemeli.Saçma.O zaman neden sözleşme imzaladık.Ama tabii futbol oynamak istiyorsa Eskişehir'e gidebilir ama takımda kalması bizim açımızdan iyidir.Edit:İddaa falan değilmiş.Gitti Necati.
 
Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiasıNe biçim iş lan bu ? Çok değil 2 ay önce yeni kontrat yapmadık mı biz Necati'yle ? Madem yollayacaksınız, ne diye kontrat yaptınız adamla ?Bunu bizim yollamamız olarak değerlendirmemek lazım. Eskişehir'den teklif gelmiş ve Necati'ye istersen gidebilirsin demiştir bizimkiler. Sözleşmesinin son senesi bizde, Eskişehir'le 3 yıllık sözleşme imzalaması demek geleceğini garanti altına almak demek. Necati'nin avantajına bu iş.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt