Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da

Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiası

Bence kalmalıydı geçen senenin hatrına, şampiyonlukta çok katkısı oldu, yarım sezon işimiz bitti mendil gibi attık adamı bu sezon cl görmeliydi en azından.

3 yıllık sözleşme iyi olmuş Necati için, 4 ay sonra 33 olacak yaşı. Hayırlı olsun geçen sene verdiği katkı için binlerce teşekkürler.

iyi oldu gittigi. her ne kadar gecen seneki sampiyonlukta katkisi olsa da senelerdir sevemedigim bir isim

Eğer gitmesini biz istediysek büyük ayıp etmişiz. Geçen sene büyük katkı vermişti sonradan gelmesine rağmen. Futbolu bizde bırakmasını isterdim, hayırlı olsun her iki taraf için de.

Kalsaydı diyenler Allah gözünüzü doyursun o kadar forveti ne yapacaksınız.. Gitsin oynasın işte adam da.. Eskişehirden Diegoyu alsak ya de defansa?

Les demek icin resmi siteyi beklemem gerekiyo dimiiii:):) ohhhh be kurtulduk yonetim simdi gozume girdin

Alper için zemin oluşturma aşaması tamamlandı o zaman.

Seneye ilk tercihleri biz oluruz umarım.

Necati içinde hayırlı uğurlu olsun. Kendisi açısından hayırlı olduğu kesin.

Bu yaştan sonra Galatasaray'da yedek oynamayı kabul etmemesi gayet normal. :ka21:

Galatasaray tarihinde 70 golun üzerinde gol atmış,bunu uzun yıllar oynamdan yapmış bir adamın,her zaman bu arma için elinden geleni vermiş bir adamın gitmesine dalga geçercesine sevinenleri gördükçe çok üzülüyorum.Sevmeyebilirsiniz,beğenmeyebilirsiniz ama en azından bu arma için savaşanlara,katkısı olanlara saygınız olsun.

lan daha ne barosu. oda gitsin takımdan. tamam severim ederim ama artk güzelce ayrılınmalı. neccoyyada üzüldüm:sad007: yolu açık olsun. bizde futbolu bırakmasını isterdim.

Üst Alt