Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Eskişehirspor'da

Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da İddiası

sercan gitseydi yav

baros var riera var sabri var

yazik ya:mad::mad::mad::eek::eek::eek::SS::SS::SS::SS::SS::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

adamların tazminatını bildiğiniz halde hala gönderilsin muhabbeti yapmayı bırakın. :mad:

neco candır,her zaman gönüllerde kalacaktır,efsane olarak anılacaktır,hersey icin tesekkürler Neco:005:

Bu bir ahde vefasızlıktır.Yarı dönemde gelip 8 gol atmış adamdan bahsediyoruz takıma katkısı ortada ve Antalya'dan ne şartlar altında geldiği de açık.Bence Necati'nin gitmesi hatadır daha önce de yazdım burda kadrodaki forvetler arasında gol sezisi en yüksek olanı ve tam bir golcü kayıptır.

ben anlayamıyorum bu adama ihtiyacımız olabilir ayrıca vefa istanbulda semt adımı :mad:

Bu bir ahde vefasızlıktır.Yarı dönemde gelip 8 gol atmış adamdan bahsediyoruz takıma katkısı ortada ve Antalya'dan ne şartlar altında geldiği de açık.Bence Necati'nin gitmesi hatadır daha önce de yazdım burda kadrodaki forvetler arasında gol sezisi en yüksek olanı ve tam bir golcü kayıptır.

yazik oldu:eek:

Engin 'de yok yedek olarak iyi olurdu aslında Necati 'nin yeteneklerini sorgulayan bir insanım ama kalmasını isterdim.

Ya hala Baros diyenler var ya yemin ediyorum delirmemek elde değil...Necati nin ölüsü Baros u top diye oynar be...

adam hayatının sözleşmesini yapmış 3 senelik garanti. Bu adam 33 yaşın. Gitme sebebini anlayabilmek için einstein olmaya gerekte falan yok hani bu tepki niye :eek:

Necati Eskişehir ile anlaşmış ne kadar laf söylesek de birşey değişmez. GALATASARAYımız içinde Necati içinde hayırlısı olsun:b5:

Galatasaray tarihinde 70 golun üzerinde gol atmış,bunu uzun yıllar oynamdan yapmış bir adamın,her zaman bu arma için elinden geleni vermiş bir adamın gitmesine dalga geçercesine sevinenleri gördükçe çok üzülüyorum.Sevmeyebilirsiniz,beğenmeyebilirsiniz ama en azından bu arma için savaşanlara,katkısı olanlara saygınız olsun.

aga ne uzuluyon bunlara içinden bas küfürü gitsin ben oyle yaptım

Necati twitter hesabından açıkladı transferi.

NECATİ ATEŞ ‏@neco_ates

Büyük GALATASARAY ailesine ve büyük taraftarına teşekkür ederim desteklerinden dolayı

NECATİ ATEŞ ‏@neco_ates

İnşallah hayırlısı olur hem benim adıma hem GALATASARAY adına

Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da

En azından yedekte durmalıydı Neco.Kendisi gitmek istemediyse bu hiç hayırlı olmadı.Bari Alper'i filan koparsaydık.

Cevap: Necati Ateş Eskişehirspor'da

gönderme durumu yok

adama biz 400.000 euro veriyoduk

onlar 1 200 000 verecek

size 3 yıllığına 3 kat fazla maaş ödemeyi teklif etseler gitmez miydiniz

Üst Alt