Necati Ateş Resmen Galatasaray’da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Galatasaray’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lig TV | Necati Ateş Galatasaray'da!

arada 10 yaş fark var, sercan'a bir maçta kapı önüne oyup,32 yaşında, yağ bağlamış adama umutla bakanlar neyin kafasında diye sormak lazım?
Aynen,sercanın önünü tıkadı resmen bu transfer,bide alınan adam NECATİ lan,bişey olsa bari.Bu transferde olumlu tek nokta Aydın yılmazın gitmesidir.Podolski,drogba diyorduk necati geldi.Şaka gibi.

Ünal Aysal şampiyonluk garanti diyordu abi adamlar Sow'u aldı beğenmiyoruz falan iyi güzelde 32 yaşına gelmiş Reina'dan İstinye Parktan çıkmayacak bir adamı mı alıyoruz of of .

Necati vizyonlu bir transfer değildir bu kadar basit.Ne geleceği ne günü kurtarır 5 sene önce çok severdim hala severim ama transferi fiyasko olur.

Şu 10 senedir sokaktan hatta şu forumdan 10 tane adam başkan ve yönetici olsaydı bunlardan daha iyi yönetirdi klübü.

Nedir bu klübün günahı bilmiyorum.

Muhtesem transfer...

Diyecek kelime bulamiyorum...

Kume dusen fener bile sowu aldi, biz necatiyi...

Diyecek kelime bulamiyorum...

ya arkadas sanki 10 milyon euro veriyoruz :D

neymis? neco yasliymis :)

sanki omurluk aliyoruz.. bize alt tarafi acil baros sakatlandiginda oynayabilecek yedek forvet lazim.. bu sene sampiyonluk istiyorsak tabi.. ee neco, sercan'dan daha iyi degil mi su an icin? evet.. yemisim sercan'in vadettigi umudu.. cok umut vadediyorsa onumuzdeki 10 sene icinde gosterme firsati gelecek ama henuz baros'un boslugunu dolduracak kapasitede degil malesef..

Niye alindi belli degil, baska oyuncular galiba fazla mi istedi yoksa, baskan bütün transfer boyu tek Shakiri le konusup zaman kaybetmis midir ? belli degil

Sercan Necati den daha iyi, yani Sercan olmasa olmaz, ama daha genc, biseyler kata bilir. Necati den ne umut beklioyurz bu saat ten sonra acaba...

yani cidden fiyasko, ilk zamanlar inanmiyordum, baskan ilen Fatih Terimin arasi acik diye filan, galiba artik anladim. Transfer filan yok, ordan o soguk rüzgarlar geliyor

Haha , Necati 32 yaşında sen hayal mi görüyorsun , Sercan konusunda yorum bile yapmak istemiyorum maç kondüsyonu varken de akıl almaz golleri kaçırıyordu Bursadayken lafın özü Sercan 'ı bana koruma iyi futbolcu kendini belli eder.

Bu transferin günü kurtarmak için yapıldığı zaten belli.Şerefsiz TFF yüzünden hiçbir takımın Avrupa'da olmayacağı ihtimali varken,gidip birilerine hem de devre arası maliyetiyle 15 milyon euro dökmek saçma.Şu şartlar altında,ligde iyi tecrübesi olan ve beslendiğinde golleri atabilecek bir adam Necati.Forvet hattında derinlik sağlar,bu sene şampiyon yapar belki..Geleceği yok evet..

Diyeceksin ki kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye..Maalesef bundan önceki yönetimler Galatasaray'ın bu hakkını çoktan tüketti,Adnan Polat döneminde 60 milyon euro civarında bir transfer harcaması var,bunun sonucu "0".Bu yönetimde yoğurdu üfleyerek yemek istiyor,haklı..Siz 9 maç üst üste kazandık diye bütçemizin birden R.Madrid bütçesi gibi olmaya başladığını sanıyorsun.

Sercan hiçbir zaman bitirici forvet olmadı zaten.Ama yaptığı koşularla stoperlerin dengesini bozarak takım arkadaşlarına gol yollarını açan,topu hızlıca ileriye taşıyıp takımını öne çıkaran bir adamdı Bursaspor'da formdayken.Formda bir Sercan yine bunu yapar ancak maç oynayarak.15 maç oynatmayıp sonra oynadığı ilk maçında bir futbolcudan harikalar yaratmasını beklemek saçmalık olur.Barcelona değiliz.Keza Semih,Emre Çolak'da bu şansları almasalar form tutamayacak ve parlayamayacaklardı..

Aydin'dan kurtuluyoruz yahu, yazilanlara hayret ediyorum. Boyle bir transfere kimse hayir dememeli.

Hem Necatiyi bir haksizlik yapilmisti. Adami senelerce oradan oraya surundurduk, en sonundada serbest biraktik. Bu adam Adanaspor'dan geldiginde 100-150 bin dolar gibi hatiri sayilir bir alacagini cizip gelmisti. Biraz degerlerinize sahip cikmayi ogrenin.

Necati 'nin Galatasaray 'a dönüşüne ben de karşıyım lakin döner ve parçalıyı sırtına geçirirse alkışlamak dışında seçeneğim kalmaz.

Böyle bakmanızı öneririm.

Olayı FB Sow 'u aldı (uzağa işedi), biz Neco 'yu alıyoruz (daha uzağa işemiyoruz) boyutuna getirmeyelim lütfen.

Valla bence Necati iş yapar .Beklenen transfer değil ,beklenti çok yüksekti o yüzden herkes burun kıvırıyor .Ama pas yapmayı bilir ,son vuruşları iyi.Bizde her türlü iş yapar.

beyler fb'nin forveti yoktu ki sow'u aldı. biz necatiyi alternatif olarak alırız anlayın :)

Baros'un çok sık sakatlanması

Elmander'in son maçlarda formsuz olması

Sercan'ın ne yaptığını bilmemesi

Bizi bu transfere iten sebepler , şu aşamada gelecek vadeden değilde tecrübesiyle katkısı olacak futbolcu istiyor olabilir Terim.

Baros'la muhtesem olucak.

[video=youtube;xwHWzdny7GA]https://www.youtube.com/watch?v=xwHWzdny7GA[/video]

Demek ki bundan sonra Türkiye Kupası'nda Antalya çıkarsa elenmeyeceğiz.Başka açıklaması yok.Vizyonu geniş olan yönetimin ileriyi görerek yapmış olduğu bir hamle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt