Necati Ateş Resmen Galatasaray’da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Galatasaray’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lig TV | Necati Ateş Galatasaray'da!

Necati atmasına atarda, kaçırdıklarını napıcaz :)

Kaçırdığı goller sonrası burda gelip adama saymayın sonra, çok sevgili Necati hayranı arkadaşlar :)

Bonservisine, maaşına ne kadar ödeneceği çok önemli. Bir de sözleşme bitiş tarihi.

Bonservisi Aydın yılmaz + 1 milyon şeklinde olursa çok iyi olur. Maaşı da maç başına bağlamak lazım.

ya beyler ne yapıyorsunuz siz ?

burda hangi isimler hakkında yorumlar yapıyorduk. kala kala elimizde necati kaldı. küme düşmesi muhtemel olan takım bile 10 m € verip forvet alıyor.

biz gidiyoruz yaşı 32 olmuş adamı kadromuza katıyoruz ve sesimiz soluğumuz çıkmıyor hatta aksine iyi transfer falan diye yorum yapıyorsunuz.

Sercanın önünü tıkamayın bari,adam daha 20 yaşında.1-2 maç kötü oynadı diye her maç mı kötü oynayacak? Aydına 6-7 sene dayandı bu takım.Her yönden rezalet bir transfer,üstüne bide para verdiysek yemin ediyorum söverim.

Yapamıyorsanız yapmayın arkadaşım transfer falan.

gayet kötü topçu, iki senedir bir halt oynadığı yok,arka kısmı biraz da büyüdü aynı zamanda.

burda hangi isimler hakkında yorumlar yapıyorduk. kala kala elimizde necati kaldı. küme düşmesi muhtemel olan takım bile 10 m € verip forvet alıyor.

biz gidiyoruz yaşı 32 olmuş adamı kadromuza katıyoruz ve sesimiz soluğumuz çıkmıyor hatta aksine iyi transfer falan diye yorum yapıyorsunuz.

Bizde hiç mi forvet yok! Elmander, Baros var kardeşim bunların yanına illa süper yıldız mı almak lazım bunlar zaten takımın yıldızları alternatif olsun diye alındı!

Ne yapalım? Yönetim istifa falan mı diyelim? Küme düşen takım o forveti almasa nasıl gol atacaktı?

Ne yapalım? Yönetim istifa falan mı diyelim? Küme düşen takım o forveti almasa nasıl gol atacaktı?

Yanlis anladin sen... Hayir, yonetimi istifaya davet etmek sacma olur, ama tepkimizi gostermeliyiz. Necati'nin kacirdigi golleri say say bitmez, bu takima altarnatif bile olamaz.

Necati için 250.000 Euro + Aydın Yılmaz verildi.

Ünal Aysal : Eeııhh transfer yapmak kolay bir zanaat değil biz şova dayalı oyuncu katiyetle almayız vizyonumuz Avrupa , Necati 'yi bu hedefler doğrultusunda cüzi bir miktara aldık kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda

Kesin böyle bir açıklama gelir..Sayın Başkanımızdan

Pek tatmin etmedi bizi ama Sow dan iyi transfer.Daha doğrusu bence Sow dan daha yararlı olacak. Sow daha yetenekli olabilir önemli olan performans.

Sercan Yıldırım formayı Necatiye kaptırmaz bence 1-2 maç kötü oynadığına bakmayın adamda yetenek var gollerinden belli.

Necatiyi uzun zamandan beri izlemediğim için bilmiyorum ama izlediğim zaman bana saç baş yolduruyordu 1 hafta 3 tane atıyordu 10 hafta atmıyordu bunu hatırlıyorum geçmişe dair.

yönetimi istifaya çağarma değil olay. sadece tepki gösterme. alternatif istiyosan alt yapında yoksa genç bir topçu alırsın. Örnek mi istiyorsun Gaziantep'ten 6 ay kiralık daha sonra bonservisini almak şartı ile 5 forvetinden 3'ü ne teklif verip alabilirsin. neden Necati ? neden geleceği olmayan bize para kazandırmıcak 32 yaşında biri ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt