Necati Ateş Resmen Galatasaray’da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Galatasaray’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lig TV | Necati Ateş Galatasaray'da!

Altyapıdan adam koyarsın,sercan'ı oynatırsın, olmadı forvete batdal'ı koyarsın ama necati nedir? vizyonsuzluk oldu bu transfer.

Hay senin vizyonuna Syn.Aysal.Adamı 27 yaşında 80 kiloyken bıraktık,şimdi 32 yaşında 100 kilo iken kurtarıcı olarak alıyoruz.Yok bize başkan olarak gelen adama bir haller oluyor.Yazık valla yazık.

yönetimi istifaya çağarma değil olay. sadece tepki gösterme. alternatif istiyosan alt yapında yoksa genç bir topçu alırsın. Örnek mi istiyorsun Gaziantep'ten 6 ay kiralık daha sonra bonservisini almak şartı ile 5 forvetinden 3'ü ne teklif verip alabilirsin. neden Necati ? neden geleceği olmayan bize para kazandırmıcak 32 yaşında biri ?

Necati takıma son derece faydalı olacaktır. Hırsla geri dönüyor çünkü. Galatasaray'da tekrar oynamak istediğini defalarca dile getirmiş bir futbolcu. Bu şans ona verildi. Galatasaray yönetiminin yüzünü kara çıkartmayacaktır eminim.

Sercan Yıldırım formayı Necatiye kaptırmaz bence 1-2 maç kötü oynadığına bakmayın adamda yetenek var gollerinden belli.

Necatiyi uzun zamandan beri izlemediğim için bilmiyorum ama izlediğim zaman bana saç baş yolduruyordu 1 hafta 3 tane atıyordu 10 hafta atmıyordu bunu hatırlıyorum geçmişe dair.

Sercan da Necati de bu takımda oynayacak topçular değil , topçu dediğin kendini 1 maçta olmadı 2 maçta taş çatlasın 3 maçta gösterir , Sercan da bi nane yok belli , Necati 'yi de biliyoruz zaten Allah işimizi hayır etsin..Kaldık gene kazmalara.

Arkadaşlar bu transfere sevinmemin sebebi ileride top tutacak adamın olmayışıdır..Elmander bile baskıyı yediği zaman pas atıyor..Baros'un yokluğunda Bursa maçında oyunu rakip sahaya yıkamamızın sebebi buydu..Necati'de bu var..Top saklayabiliyor..Sercan'a kıyasla tereddüt etmeden şutu çeker..Zekası var çünkü..Üstüne Gs'ye geri dönmenin verdiği moral eklenirse 2.baharını yaşayabilir..

2 hafta once bu forum da bir arkadas soylemisti "su an shaqiri, ronaldinho la ugrasiyoruz alamayiz gorun transfer sezonu bitmeden necati ates, ugur ucar lar gelir...'

Sercan da Necati de bu takımda oynayacak topçular değil , topçu dediğin kendini 1 maçta olmadı 2 maçta taş çatlasın 3 maçta gösterir , Sercan da bi nane yok belli , Necati 'yi de biliyoruz zaten Allah işimizi hayır etsin..Kaldık gene kazmalara.

yok be hocam öyle deme Sercan Yıldırımı maç içinde Fatih Terim kadar takip edemiyoruz tabi ama gollerini izleyince görebilirsin yetenekli olmayan bir adam atamaz Sercan'ın attığı golleri.

Sercan'ın son vuruşları ve hızı iyi bence ihtiyacı olan şey oynamak sürekli,alışması lazım.

Drogba>Forlan>Luis Fabiano>Podolski> en son bize Necati Kalır...

Bu yazı herşeyi özetliyor işte fazla söze gerek yok..Ünal Aysal transfer konusunda kimse bana çok para harcadı ve başarılı demesin o başarının altında hepsinde Terim 'in imzası var Selçuk,Eboue gibi oyuncuların hepsinin gelmesi Terim sayesindedir.

Necati takıma son derece faydalı olacaktır. Hırsla geri dönüyor çünkü. Galatasaray'da tekrar oynamak istediğini defalarca dile getirmiş bir futbolcu. Bu şans ona verildi. Galatasaray yönetiminin yüzünü kara çıkartmayacaktır eminim.

inşallah dediklerinden en azından 1 tanesi doğru çıkar. ama yönetim beni tamamen hayal kırıklığına uğrattı..

geçen sezon devre arasında Stancu-Culio geldi ama en azından Culio elinden gelenin en iyisini yaptı o kötü takımda.

Necatiye kötü diyenler siz neyin kafasındasınız.Bu takımda yedek forvet Sercan oynuyor Sercan.Necati Sercanı cebinden 10 kere çıkartır.

yok be hocam öyle deme Sercan Yıldırımı maç içinde Fatih Terim kadar takip edemiyoruz tabi ama gollerini izleyince görebilirsin yetenekli olmayan bir adam atamaz Sercan'ın attığı golleri.

Sercan'ın son vuruşları ve hızı iyi bence ihtiyacı olan şey oynamak sürekli,alışması lazım.

Her sözününe katılabilirim ama Sercan'ın son vuruşları iyi değil resmen leşş. O konuda katılmıyorum.

Nerden biliyorsun bunu?Sezon başında sorsan herkes Emre Çolak için "fiziği yok abi gönderelim anadolu takımına pişsin" diyordu.

Necati daha önceden bu takımda oynamış ve kaliteli olduğunu ıspatlamış bir adam.Ve Sercan'ın da gerçek anlamda topla oynamaya ihtiyacı var.Maç kondüsyonu hiçbirşeye benzemez çünkü.

arada 10 yaş fark var, sercan'a bir maçta kapı önüne oyup,32 yaşında, yağ bağlamış adama umutla bakanlar neyin kafasında diye sormak lazım?

Nerden biliyorsun bunu?Sezon başında sorsan herkes Emre Çolak için "fiziği yok abi gönderelim anadolu takımına pişsin" diyordu.

Necati daha önceden bu takımda oynamış ve kaliteli olduğunu ıspatlamış bir adam.Ve Sercan'ın da gerçek anlamda topla oynamaya ihtiyacı var.Maç kondüsyonu hiçbirşeye benzemez çünkü.

Haha , Necati 32 yaşında sen hayal mi görüyorsun , Sercan konusunda yorum bile yapmak istemiyorum maç kondüsyonu varken de akıl almaz golleri kaçırıyordu Bursadayken lafın özü Sercan 'ı bana koruma iyi futbolcu kendini belli eder.

Daha geçen sene Sercan Necatiyi 10 kere cebinden çikartiyordu, ne degisti?

Sercan hiç bir zaman Necatiden iyi olmadı.Antalyada bile adam gollerıni sıralıyor.En son Bursa maçında Sercanın yerine Necati olsaydı aradaki farkı daha iyi anlardın.Topu sürmekten aciz daha Sercan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt