Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti?

Cevap: Nedir Fenerlilerin 26 şampiyonluk muhabbeti?

bazi siteler var... kuluplerin sampiyonluklarina Palmeiras veya Erelijst olarak geciyorlar.. yabancidillerde...

Fenerbahce icin 26 yazmislar,

Turkish Prof league,

turkiye birinciligi

milli kume

olarak bolmusler :)

italya, ingiltere gibi liglerin sampiyonlarini da boyle duzenlemisler...

KUSURA BAKMAYIN, aci ama gercek!

Galatasaray milli kume ve turkiye birinciliginde sadece BIR KEZ SAMPIYON OLMUSTUR.

turkiye ligi 17 kupa

milli kume 9 kupa

tebrikler ama kupa sayisinda yinede bizi gecemiyorsunuz.. :sad007:

Yusuf kardeş ısrarla toplama çıkarma işinden kaçıyor :)

Neyse mesele oda değil madem tarihi olayları bu kadar gündeme taşımak istiyor kendisi hani şu bahsettiğimiz karanlık tarihleri hakkında bize bilgi versin diyorum.

Nasıl içine sindirdiğini anlatsın Ömer Faruk Efendiyi, Dr. Nazım'ı, Zeki Rıza Sporel olayını vs vs.

Hep birlikte aydınlanalım :)

bakin ne yaziyor...

Milli Küme,Türkiye Futbol Şampiyonası'ndan sonra ülke çapında düzenlenmiş ikinci şampiyonadır.1936-1950 yılları arasında 11 kez düzenlenmiştir.Deplasmanlı lig şeklinde düzenlenmiştir.İstanbul kulüplerinin bu ligi istememesi yüzünden kaldırılmıştır. 1948 Yaz Olimpiyatları ve 1949 Doğu Akdeniz Kupası nedeniyle iki kez oynanamamış ve ayrıca 1942 yılında düzenlenmemiştir.

FB 6

BJK 3

GS 1

iste bu yuzden Turkiye Ligi sampiyonluguna ekleyemezsin..

ayri baslik acarsin milli kume diye oraya yazarsin 9 sampiyonluk diye..

kasmayin bu kadar.. :)

işte sadece bazı siteler ve harbiden kendinizi küçük düşürüyosunuz kafanıza girsede girmesede süperligde şampiyonluklar eşit milli küme zırvalığıında değil kümede daha başarılısınız madem gidin orda mücadele edin

Milli Küme,Türkiye Futbol Şampiyonası'ndan sonra ülke çapında düzenlenmiş ikinci şampiyonadır.1936-1950 yılları arasında 11 kez düzenlenmiştir.Deplasmanlı lig şeklinde düzenlenmiştir.İstanbul kulüplerinin bu ligi istememesi yüzünden kaldırılmıştır. 1948 Yaz Olimpiyatları ve 1949 Doğu Akdeniz Kupası nedeniyle iki kez oynanamamış ve ayrıca 1942 yılında düzenlenmemiştir.

FB 6

BJK 3

GS 1

Kabullenmek bu kadar mi zor?

bence hic konusmayin, cunku bilenler biliyor. Ne yazikki Galatasaray degilde Fenerbahce aldi bu sampiyonluklari da o yuzden biz konusuyoruz, yoksa siz ballandira ballandira anlatirdiniz. Bilmezmiyiz sizi :)

bazi siteler var... kuluplerin sampiyonluklarina Palmeiras veya Erelijst olarak geciyorlar.. yabancidillerde...

Fenerbahce icin 26 yazmislar,

Turkish Prof league,

turkiye birinciligi

milli kume

olarak bolmusler :)

italya, ingiltere gibi liglerin sampiyonlarini da boyle duzenlemisler...

KUSURA BAKMAYIN, aci ama gercek!

Galatasaray milli kume ve turkiye birinciliginde sadece BIR KEZ SAMPIYON OLMUSTUR.

Fener avrupada hiç şampiyon olamamıştır :asd:

bakin ne yaziyor...

FB 6

BJK 3

GS 1
Niye bursaspora 4ursaspor yazıyorsunuz?Kendiniz dışındaki türk takımlarına neden ecnebi takımmış gibi davranıyorsunuz?Böyle yapınca iyice antipatik olduğunuzun farkında değilmisiniz?

iste bu yuzden Turkiye Ligi sampiyonluguna ekleyemezsin..

ayri baslik acarsin milli kume diye oraya yazarsin 9 sampiyonluk diye..

kasmayin bu kadar.. :)

Fenerbahcenin avrupa kupasi yok dogrudur.

Fenerbahcenin Turkiye kupasi 4dur dogrudur.

Fenerbahcenin Ulusal lig sampiyonluk sayisi 26 dir bu da dogrudur!

Yahu beyler farkında değilmisiniz Yusuf kardeşimiz işine gelmeyen iletileri cevaplandırmıyor :)

Hala kendisinden yanıt bekliyorum. Yanıt yok :)

Slogan atıyor. Arada ise acaba bulabilrimiyim diye ekleyecek şampiyonluk arıyor Matematik hesabını düzeltebilmek için ama nafile çaba harcıyor :)

Fenerbahcenin avrupa kupasi yok dogrudur.

Fenerbahcenin Turkiye kupasi 4dur dogrudur.

Fenerbahcenin Ulusal lig sampiyonluk sayisi 26 dir bu da dogrudur!

Diyelim 26 ? Ne olacak bana bunu söyle ? Bizden büyük mü olacaksınız ? Bak tarihinin nedense hep iyi taraflarını araştırmışsın birazda kötü olan taraflarını araştır da bizimle paylaş bakalım görelim o kabullenmeni ?

Çok boş konuşuyorsun . Dolu konuşmanı beklemiyorum senden ama bari sus ki bizde birşey biliyorsun sanalım.

Yusuf kardeş ısrarla toplama çıkarma işinden kaçıyor :)

Neyse mesele oda değil madem tarihi olayları bu kadar gündeme taşımak istiyor kendisi hani şu bahsettiğimiz karanlık tarihleri hakkında bize bilgi versin diyorum.

Nasıl içine sindirdiğini anlatsın Ömer Faruk Efendiyi, Dr. Nazım'ı, Zeki Rıza Sporel olayını vs vs.

Hep birlikte aydınlanalım :)

Yusuf arkadaşım bunları da cevapla ?

Ha birde şu var tamam orda 1 kez şampiyon olduysak olduk o orda kalsın zamnında oynanmış ve bitmiş tamam o turnuvalrı siz bizden önde kapamıssınız bunu Süper lige monte ederk önümüze geçme çabası nedir neden anlamıyosun bu bjknın oyunu böyle böyle arayı kapamaya çalısıyorlar. Sizde yiyosunuz bukadar sazan olamyın be biraderim

Yusuf gel galatasaraylı ol avrupa kupan hemde çifte olsun kaderini belirlemek senin ellerinde yusuf diğer tarafta hiç avrupa kupası görememek var:asd::asd:

Ha birde şu var tamam orda 1 kez şampiyon olduysak olduk o orda kalsın zamnında oynanmış ve bitmiş tamam o turnuvalrı siz bizden önde kapamıssınız bunu Süper lige monte ederk önümüze geçme çabası nedir neden anlamıyosun bu bjknın oyunu böyle böyle arayı kapamaya çalısıyorlar. Sizde yiyosunuz bukadar sazan olamyın be biraderim

Hayır sanki biz o 1 şampiyonluğu eklemişiz onlar eklememiş gibi muhammele yapıyor . Ey Allahım hepsimi böyle olur .

Niye bursaspora 4ursaspor yazıyorsunuz?Kendiniz dışındaki türk takımlarına neden ecnebi takımmış gibi davranıyorsunuz?Böyle yapınca iyice antipatik olduğunuzun farkında değilmisiniz?

anlamadim nasil yani?

Bursaspor yerine 4ursaspor mu? ben ne GS icin ne BJK icin boyle seyler yazmam, vallaha sizleri bilmiyorum ama ben bu kulupleir de basharfleri ile yaziyorum. oyle basit olaylarin icine girmiyorum.

ama Galatasarayin tarihini 2000den sonra hatta 1996dan sonra koca bir asira yayanlara da bu dersi (sampiyonluklari) anlatmayi da vazife olarak sayiyorum//

cevap olarak da: "cok eskidendi onlar, ozaman profesyonellik yoktu" cevap aliyorum :)

(sanki eskiden profesyonellik her zaman vardi da amatorluk sonra cikti :D, eskiden herkes adini amatorluk oldugunu bilmeden amatordu, cunku prof amator statusu yoktu, her ulkeye de ciktigindan sonra ayni yilda da gelmedi)

Yusuf soru seçiyor yahu :)

Böyle öğrencilik olmaz:) Çalışmadığı kısımlardan mı sorduk ne yaptık acaba :)

Üst Alt